Ana sayfa Ürünler

fiber optik patch kablosu

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

fiber optik patch kablosu

(168)
Çin LC APC Zırhlı 8 Derece Fiber Optik Yama Kablosu Sc Lc Fabrika

LC APC Zırhlı 8 Derece Fiber Optik Yama Kablosu Sc Lc

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: LC APC 8 derece parlatma zırhlı fiber optik patch cord sc lc Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Zırhlı fiber optik telekomünikasyon fiber uzun mesafe hatları ile birincil ve ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:35:22
Çin Seramik Yüksük Metal Zırhlı SC APC 1310nm Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Seramik Yüksük Metal Zırhlı SC APC 1310nm Fiber Optik Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: SC APC parlatma seramik yüksük metal kablo zırhlı fiber optik patch kablo Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Zırhlı optik fiber (optik kablo), optik sıçan dışına koruyucu bir ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:33:58
Çin Simplex SC Zırhlı APC Parlatma Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Simplex SC Zırhlı APC Parlatma Fiber Optik Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: APC Parlatmada Simplex SC Özelleştirilmiş Uzunluk Zırhlı Fiber Optik Yama Kabloları Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Kullanım yerine göre Kapalı zırhlı kablo:Tek zırh ve ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:29:30
Çin SC İç Mekan Simpleks Zırhlı UPC ve APC Fiber Optik Yama Talepleri Fabrika

SC İç Mekan Simpleks Zırhlı UPC ve APC Fiber Optik Yama Talepleri

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: SC İç Mekan Simpleks Zırhlı Fiber Optik Yama UPC ve APC Tipi Konnektörleri Açar Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Tek zırh, paslanmaz çelik örgüsüz bir optik kabloyu ifade ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:27:29
Çin ST SC LC İç Mekan Simpleks Zırhlı 3.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Çeşitleri Fabrika

ST SC LC İç Mekan Simpleks Zırhlı 3.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Çeşitleri

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: ST SC LC İç Mekan 3.0mm Simpleks Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu Çeşitleri Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Açık zırhlı optik kablo:Hafif zırh ve ağır zırh (dış mekan optik ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:26:32
Çin LC Hafif Zırhlı Isırık Önleyici ve Sıçanlar Simplex 0.3dB Optik Fiber Yama Kablosu Fabrika

LC Hafif Zırhlı Isırık Önleyici ve Sıçanlar Simplex 0.3dB Optik Fiber Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: ST SC LC İç Mekan 3.0mm Simpleks Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu Çeşitleri Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Dış hava optik kabloları durumunda, zorlu ortamlardan kaçınmak i... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:24:36
Çin Yüksek Hızlı İletim 3M Fiber Optik Yama Kablosu Lc Lc Fabrika

Yüksek Hızlı İletim 3M Fiber Optik Yama Kablosu Lc Lc

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: 3M Uzunluk Yüksek Hızlı İletim Fiber Optik Yama Kablosu Lc Lc Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: 2.0mm çapında kablo ile 3.0mm çapında kablo uygulaması aynıdır.Bu yama kablosu ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:21:06
Çin Sc Lc Mavi Konektör Internet 5G Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Sc Lc Mavi Konektör Internet 5G Fiber Optik Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: 5G İnternet Uygulaması Fiber Optik Yama Kablosu Sc Lc Mavi Konnektör Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Piyasadaki ortak fiber optik yama kablosu aşağıdaki konektörlere ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:19:46
Çin Uzun Mesafe Transferi İnternet Catv Dubleks 40G SC ​​UPC Yama Kablosu Fabrika

Uzun Mesafe Transferi İnternet Catv Dubleks 40G SC ​​UPC Yama Kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: 40G uzun mesafe transferi İnternet catv Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu SC SC UPC Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Fiber optik jumper ürünleri yaygın olarak kullanılmaktad... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:13:27
Çin FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme Fabrika

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı: FC PC parlatma 850um dalga boyu MM simpleks yama kablosu 3.0 siyah çizme Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama: Lazer sinyali iletilirken doğrudan fiberin ucuna bakmayın. İnsan ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-10 11:11:15
Page 1 of 17|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|