Ana sayfa Ürünler

Fiber optik bölücü

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik bölücü

(87)
Çin FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});} Fabrika

FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator From 1280 - 1400 Nm Hi1060 Fiberfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});}

Optical Fiber Circulator Product Name FC APC SM Wavelength Optical Fiber Circulator from 1280 - 1400 nm Hi1060 Fiber Optical Fiber Circulator Description What is Optical Fiber Circulator The function of an ... Read More
2020-04-16 16:31:04
Çin 1550nm Fiber Circulators , Or 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode Fabrika

1550nm Fiber Circulators , Or 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode

Fiber Optik Sirkülatör Ürün Adı 1550nm Fiber Sirkülatörler veya 1310 nm Optik Fiber Sirkülatör tekli mod Fiber Optik Sirkülatör Açıklaması Optik Fiber Sirkülatör nedir Optik Fiber sirkülatörün işlevi, ... Read More
2020-04-16 16:31:04
Çin SM Fiber Optic Splitter Circulators , 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode Type Fabrika

SM Fiber Optic Splitter Circulators , 1310 Nm Optical Fiber Circulator Single Mode Type

Fiber Optik Sirkülatör Ürün Adı SM Optik Sirkülatörler, 1310 nm Optik Fiber Sirkülatör tek modlu tip Fiber Optik Sirkülatör Açıklaması 1310 nm SM Fiber Optic Circulators are available unterminated, with FC/PC ... Read More
2020-04-16 16:31:04
Çin FC APC Connector Optical Fiber Electronic Circulator Single Mode Optical Fiber Partsfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});} Fabrika

FC APC Connector Optical Fiber Electronic Circulator Single Mode Optical Fiber Partsfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});}

Optical Fiber Circulator Product Name FC APC connector Optical Fiber electronic Circulator Single-Mode Optical Fiber Parts Optical Fiber Circulator Description Single Mode (SM) Optic Circulators are non... Read More
2020-04-16 16:31:04
Çin 1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});} Fabrika

1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connectorfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', 'tr', function () {});}

Optical Fiber Circulator Product Name 1064nm Optical Fiber Circulator Optical Fiber Parts Single Mode With FC APC Connector Optical Fiber Circulator Description Circulators can be used to send optical signals ... Read More
2020-04-16 16:31:04
Çin FTTH Sc / Apc Fiber Optik Bölücü Kablo 1x 32 1 X 64 PLC Epon Bölücü Fabrika

FTTH Sc / Apc Fiber Optik Bölücü Kablo 1x 32 1 X 64 PLC Epon Bölücü

FTTH sc / apc fiber optik ayırıcı kablo 1x32 1 x 64 PLC epon ayırıcı Açıklama PLC Bölücüler, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla konuma dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. Optik ağlarda, ... Read More
2020-03-04 16:51:13
Çin 1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 inç Fiber Optik Bölücü Çeşitleri / Raf Montajlı Fiber Bölücü Kutusu Fabrika

1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 inç Fiber Optik Bölücü Çeşitleri / Raf Montajlı Fiber Bölücü Kutusu

1 * 8 1 * 16 1 * 32 Raf Montajlı Fiber Splitter Kutusu 19 Inç fiber optik splitter türleri 1. Açıklama Rack Mount PLC Splitter yüksek kaliteli pasif bir cihazdır. Özellikle pasif internet (EPON, BPON ve GPON) i... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü Fabrika

LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü

LC SC FC ST E2000 optik giriş ayırıcı Raf montajlı Tip 1x32 optik splitte r Açıklama PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin Raf Tipi Fiber Optik Bölücü / Gpon Optik Bölücü Düşük Kayıp 1 X 32 Fabrika

Raf Tipi Fiber Optik Bölücü / Gpon Optik Bölücü Düşük Kayıp 1 X 32

Raf Montaj Tipi gpon optik ayırıcı fiber optik ayırıcı kaybı 1 x 32 Açıklama Yeni Light optic çeşitli kaya montaj ve patch panel tipi ayırıcı modülleri ve ürünleri sunar. PLC Splitter Modülleri her iki plastik ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin 1 * 8 Fiber Optik Konnektör Ile 1x8 Çelik Boru Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8 Fabrika

1 * 8 Fiber Optik Konnektör Ile 1x8 Çelik Boru Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8

1 * 8 fiber optik konnektörlü 1x8 çelik boru sc apc gpon plc splitter 1: 8 Özellikleri Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı • Mükemmel Sıcaklık stabilitesi • İyi tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|