Ana sayfa Ürünler

Fiber optik bölücü

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik bölücü

(82)
Çin 1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 inç Fiber Optik Bölücü Çeşitleri / Raf Montajlı Fiber Bölücü Kutusu Fabrika

1 * 8 1 * 16 1 * 32 19 inç Fiber Optik Bölücü Çeşitleri / Raf Montajlı Fiber Bölücü Kutusu

1 * 8 1 * 16 1 * 32 Raf Montajlı Fiber Splitter Kutusu 19 Inç fiber optik splitter türleri 1. Açıklama Rack Mount PLC Splitter yüksek kaliteli pasif bir cihazdır. Özellikle pasif internet (EPON, BPON ve GPON) i... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü Fabrika

LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü

LC SC FC ST E2000 optik giriş ayırıcı Raf montajlı Tip 1x32 optik splitte r Açıklama PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin FTTH Sc / Apc Fiber Optik Bölücü Kablo 1x 32 1 X 64 PLC Epon Bölücü Fabrika

FTTH Sc / Apc Fiber Optik Bölücü Kablo 1x 32 1 X 64 PLC Epon Bölücü

FTTH sc / apc fiber optik ayırıcı kablo 1x32 1 x 64 PLC epon ayırıcı Açıklama PLC Bölücüler, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla konuma dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. Optik ağlarda, ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin Raf Tipi Fiber Optik Bölücü / Gpon Optik Bölücü Düşük Kayıp 1 X 32 Fabrika

Raf Tipi Fiber Optik Bölücü / Gpon Optik Bölücü Düşük Kayıp 1 X 32

Raf Montaj Tipi gpon optik ayırıcı fiber optik ayırıcı kaybı 1 x 32 Açıklama Yeni Light optic çeşitli kaya montaj ve patch panel tipi ayırıcı modülleri ve ürünleri sunar. PLC Splitter Modülleri her iki plastik ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Çin 1 * 8 Fiber Optik Konnektör Ile 1x8 Çelik Boru Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8 Fabrika

1 * 8 Fiber Optik Konnektör Ile 1x8 Çelik Boru Sc Apc Gpon Plc Splitter 1/8

1 * 8 fiber optik konnektörlü 1x8 çelik boru sc apc gpon plc splitter 1: 8 Özellikleri Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı • Mükemmel Sıcaklık stabilitesi • İyi tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Çin 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 Çelik Tip Fiber Optik Bölücü SC APC PLC Bölücü 0.9mm LSZH Fabrika

1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 Çelik Tip Fiber Optik Bölücü SC APC PLC Bölücü 0.9mm LSZH

1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 çelik tipi Fiber Optik SC APC PLC Bölücü 0.9mm LSZH Fiber Optik PLC Bölücü PLC Bölücüler, optik sinyalleri işlenmek üzere birden fazla yere dağıtmak için kullanılan dallanma cihazlarıdır. ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Çin SC LC 1 8 Fiber Optik Bölücü, Düşük Kayıp Kaset Tipi Fiber Optik PLC Bölücü Fabrika

SC LC 1 8 Fiber Optik Bölücü, Düşük Kayıp Kaset Tipi Fiber Optik PLC Bölücü

SC LC Düşük Kayıp Kaset Tipi Fiber Optik PLC Bölücü 1 8 fiber optik ayırıcı Fiber Optik PLC Bölücü PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Çin Fiber Optik FTTH PLC Bölücü 1x8 1x16 Mini Blok Çelik Boru ANATEL Sertifikalı Fabrika

Fiber Optik FTTH PLC Bölücü 1x8 1x16 Mini Blok Çelik Boru ANATEL Sertifikalı

Fiber Optik ANATEL sertifikalı 1x8 1x16 mini blok çelik boru FTTH PLC Splitter Açıklama Lif bağlantısındaki önemli pasif bileşenlerden biridir. Çoklu giriş ve çoklu çıkışlara sahip fiber optik tandem cihaz. ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Çin SC APC Konnektörü ile 1x8 LGX PLC Fiber Optik Bölücü 1x32 Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

SC APC Konnektörü ile 1x8 LGX PLC Fiber Optik Bölücü 1x32 Düşük Ekleme Kaybı

SC APC konnektörlü 1x8 LGX PLC ayırıcı 1x32 optik ayırıcı Açıklama Düzlemsel dalga kılavuzu ışık optik distribütörü (PLC Splitter), düzlemsel dalga kılavuzu entegre optik cihaz bir tür, 1260nm ~ 1650nm olabilir ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Çin SC / APC Tekli Mod 1x32 PLC Fiber Bölücü 2.0mm Splice / Pigtailed ABS Modülü Fabrika

SC / APC Tekli Mod 1x32 PLC Fiber Bölücü 2.0mm Splice / Pigtailed ABS Modülü

SC / APC Tekli 2.0mm Ekleme / Pigtailed ABS Modülü 1x32 PLC Fiber Bölücü Açıklama Fiber optik PLC ayırıcı, kullandıkları PLC ayırıcı çipi ile kategorize edilebilir, yani 1x4, 1x8, 1x16, 2x32, 2x64 vb. Gibi 1xN ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|