Ana sayfa Ürünler

MPO MTP Kablosu

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

MPO MTP Kablosu

(126)
Çin MTP - LC Koparma G657A1 MPT MPO Yama Kablosu Fabrika

MTP - LC Koparma G657A1 MPT MPO Yama Kablosu

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı MTP LC Koparma Kablosu Tekli G657A1 PVC 3.0mm MPT MPO Yama Kablosu Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic connectors. MPO ... Read More
2020-06-23 16:16:42
Çin 8F MPO - LC MM 50 / 125um PVC 3.0mm MPO MTP Kablosu Fabrika

8F MPO - LC MM 50 / 125um PVC 3.0mm MPO MTP Kablosu

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı 8F MPO - LC Koparma Kablosu MM 50 / 125um Aqua PVC 3.0mm MPO Yama Kablosu Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama 8F MPO - LC Koparma Kablosu MM 50 / 125um Aqua PVC 3.0mm MPO ... Read More
2020-06-23 16:15:43
Çin Dişi - 4 DX SC Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo Fabrika

Dişi - 4 DX SC Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi 4 DX SC Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi 4 DX SC Çok Modlu OM3 Fiber Optik ... Read More
2020-06-23 16:15:04
Çin Aqua LC Duplex Önceden Sonlandırılmış 12 Çekirdekli MPO MTP Kablosu Fabrika

Aqua LC Duplex Önceden Sonlandırılmış 12 Çekirdekli MPO MTP Kablosu

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı 12 Çekirdekli MTP Optik Konektör Aqua LC Dubleks Önceden Sonlandırılmış Fiber Optik Kablo Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama 12 Çekirdekli MTP Optik Konektör Aqua LC ... Read More
2020-06-23 16:14:17
Çin OM4 100G İletim 12 Telli MTP Yama Kablosu Fabrika

OM4 100G İletim 12 Telli MTP Yama Kablosu

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı OM4 100G İletim MTP Yama Kablosu 12 Telli Çok Modlu Fiber Optik Kablo Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama OM4 100G İletim MTP Patch Kablosu 12 Strand Çok Modlu Fiber Optik ... Read More
2020-06-23 16:13:19
Çin 24 Fiber LC - MTP Erkek Veya Dişi MPO MTP Kablosu Fabrika

24 Fiber LC - MTP Erkek Veya Dişi MPO MTP Kablosu

Fiber Optik MPO MTP kablosu Ürün Adı 24 Fiber Siyah Önyükleme LC - MTP Koparma Kablosu Erkek Veya Dişi MPO MTP Fiber Konnektör Fiber Optik MPO MTP kablosu Açıklama Plenum kablosu, düşük dumanlı polivinil klorür ... Read More
2020-06-23 16:11:24
Çin 8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu Fabrika

8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu

8 çekirdekli MTP / MPO - LC unitboot OM5 -600 PVC 3.0mm 850/953/1300 dalga boyu fiber yama kablosu Yeni Light Uniboot LC patchcord, birleşik konektör muhafazası ve tek cidarlı 3.0mm dupleks kablo kullanır. ... Read More
2020-06-10 09:34:31
Çin OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo Fabrika

OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo

OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo Yama kablosunun her iki tarafında 6 adet 12 çekirdekli MPO konnektörü bulunmaktadır. Bu yama kablosunda toplam 12 adet MPO konektörü ... Read More
2020-06-10 09:34:21
Çin 12 ve 24 Çekirdekli MPO'ya 4 Çift Yönlü LC Breakout Kablosu Fiber Türleri Çok Renkli Fabrika

12 ve 24 Çekirdekli MPO'ya 4 Çift Yönlü LC Breakout Kablosu Fiber Türleri Çok Renkli

12 ve 24 çekirdekli kablo fiber tipleri MPO - 4 çift yönlü LC çıkış kablosu Açıklama MTP / MPO kabloları, ultra yüksek yoğunluklu kablolamada önemli bir rol oynar. Yüksek veri iletimi uygulamaları için gereken ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Çin MM SM MPO'ya 4 Dubleks LC Breakout Kablosu Düşük Kaybı 0.35dB ve Standart Kayıp 0.60dB Fabrika

MM SM MPO'ya 4 Dubleks LC Breakout Kablosu Düşük Kaybı 0.35dB ve Standart Kayıp 0.60dB

MM SM Düşük Kayıp 0.35dB ve Standart Kayıp 0.60dB MPO - 4 çift yönlü LC koparma kablosu Açıklama MPO - 4 çift yönlü LC kablo koparma kablosu 40GBase-SR4 QSFP + optik alıcı-verici modülünden dört adet 10Gbps LC ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Page 1 of 13|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|