Ana sayfa Ürünler

MPO Kaset Modülü

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

MPO Kaset Modülü

(29)
Çin MPO / MTP Kaseti, Mpo Patch Panel İçin Çift Yönlü LC Konektör İçeriyor Fabrika

MPO / MTP Kaseti, Mpo Patch Panel İçin Çift Yönlü LC Konektör İçeriyor

MPO / MTP kaseti, mpo patch panel için çift yönlü LCD konektör içerir Ürün Açıklaması: 6-24 lif alabilen Yeni Hafif MPO / MTP kaseti. Bu kasetler Singlemode, Multimode 62.5 ve 50um ile ve ayrıca Optimize Lazer, ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin FTTX Optik Fiber MPO / MTP Fiber Modları, St Lc Adaptörlü 19 inç Raf Kullanımı Fabrika

FTTX Optik Fiber MPO / MTP Fiber Modları, St Lc Adaptörlü 19 inç Raf Kullanımı

FTTX Optik Fiber MPO / MTP fiber modları, 19 inç raf için st lc adaptörlü Ürün Açıklaması: Fiber optik iletim sistemi için Yeni Işık FTTX Optik Fiber MPO / MTP Terminal Kutusu, MPO ve LC veya SC ayrık konnekt... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin Fiber Optik İletim Sistemi için Fiber Optik MPO Kaset Modülü Terminal Kutusu Fabrika

Fiber Optik İletim Sistemi için Fiber Optik MPO Kaset Modülü Terminal Kutusu

Fiber optik iletim sistemi için FTTX Optik Fiber MPO / MTP Terminal Kutusu Ürün Açıklaması: Yeni Işık FTTX Optik Fiber MPO / MTP Kaseti, 1RU Terminal Kutusu, Patch Panel, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin FTTX Optik Fiber MPO / MTP Kaseti, 1RU Terminal Kutusu, Patch Panel Fabrika

FTTX Optik Fiber MPO / MTP Kaseti, 1RU Terminal Kutusu, Patch Panel

FTTX Optik Fiber MPO / MTP Kaseti, 1RU Terminal Kutusu, Patch Panel Ürün Açıklaması: Yeni Işık FTTX Optik Fiber MPO / MTP Kaseti, 1RU Terminal Kutusu, Patch Panel, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler arasında ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin FTTX Optik Fiber MPO / MTP Bağlantı Panelli Terminal Kutusu, MPO-LC, 12 Fiberli Fabrika

FTTX Optik Fiber MPO / MTP Bağlantı Panelli Terminal Kutusu, MPO-LC, 12 Fiberli

FTTX Optik Fiber MPO / MTP Terminal Kutusu, patch panelli, MPO-LC, 12 fiber Ürün Açıklaması: Yama kablosu konektörlü ve Corning fiber optik kablolu yeni hafif mtp mpo kaset, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin Adaptörlü Metal Fiber Optik Kutusu / ODF MPO-LC Fiber Optik 12 Çekirdekli Kasetler LGX Kutusu Fabrika

Adaptörlü Metal Fiber Optik Kutusu / ODF MPO-LC Fiber Optik 12 Çekirdekli Kasetler LGX Kutusu

Metal adaptörü ile Adaptörü ODF MPO-LC ile Optik Optik fiber optik 12 çekirdekli kasetler LGX kutusu Ürün Açıklaması: Yama kablosu konektörlü ve Corning fiber optik kablolu yeni hafif mtp mpo kaset, MPO ve LC ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin Patch Cord Konnektörlü ve Corning Fiber Optik Kablolu MTP MPO Kaset Modülü Fabrika

Patch Cord Konnektörlü ve Corning Fiber Optik Kablolu MTP MPO Kaset Modülü

Bağlantı kablosu konnektörü ve Corning fiber optik kablo ile mtp mpo kaset Ürün Açıklaması: Yama kablosu konektörlü ve Corning fiber optik kabloya sahip yeni Hafif mtp mpo kaseti, MPO ve LC veya SC ayrık konekt... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin Lc Fiber Kablo Standart Kaybı ile Tam Yük Mtp Mpo Fiber Optik Ekipmanları Fabrika

Lc Fiber Kablo Standart Kaybı ile Tam Yük Mtp Mpo Fiber Optik Ekipmanları

Lc fiber kablo ile tam yük mtp mpo fiber fiber optik donanım Ürün Açıklaması: Yeni Işık Lc fiber kablo ile tam yük mtp mpo fiber fiber optik donanım MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler ... Read More
2019-11-18 15:38:24
Çin OS2 24 Fiber Düşük Kaybı Ekleme Mpo Mtp Konnektörü Ve LC Dubleks Adaptör Fiber Kaseti Fabrika

OS2 24 Fiber Düşük Kaybı Ekleme Mpo Mtp Konnektörü Ve LC Dubleks Adaptör Fiber Kaseti

OS2 12fiber düşük kayıplı ekleme mpo mtp konektörü ve LC dubleks adaptör fiber kaset Ürün Açıklaması: Yeni Hafif OS2 12fiber düşük kayıplı soket mpo mtp konektörü ve LC dupleks adaptör fiber kaseti , 12 veya 24 ... Read More
2019-11-12 14:54:55
Çin OS2 12 Fiber MPO Kaset Modülü Mpo Mtp Konnektörü Ve LC Dubleks Adaptörü Fabrika

OS2 12 Fiber MPO Kaset Modülü Mpo Mtp Konnektörü Ve LC Dubleks Adaptörü

OS2 12fiber düşük kayıplı ekleme mpo mtp konektörü ve LC dubleks adaptör fiber kaset Ürün Açıklaması: Yeni Işık OS2 12fiber düşük kayıplı soket mpo mtp konektörü ve LC dupleks adaptör fiber kaseti A Bu MTP / ... Read More
2019-11-12 14:54:55
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|