Ana sayfa Ürünler

Fiber optik patch panel

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik patch panel

(46)
Çin LC SC ST FC E2000 Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktalı Fiber Yama Paneli Muhafaza Fabrika

LC SC ST FC E2000 Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktalı Fiber Yama Paneli Muhafaza

LC SC ST FC E2000 fiber optik yama paneli 48 port fiber yama paneli muhafaza Ürün Açıklaması: Duvara montaj muhafazası 4 panel (6-, 8-, 12 veya 24 fiber panel) barındırır. Not: 24 Port Panelleri yalnızca LC ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin Duvar Tipi Fiber Optik Yama Paneli LC / SC / ST / FC / E2000 Bağlantı Noktası Fabrika

Duvar Tipi Fiber Optik Yama Paneli LC / SC / ST / FC / E2000 Bağlantı Noktası

LC / SC / ST / FC / E2000 portu duvara montaj fiber optik patch panel Ürün Açıklaması: Raf Tipi Muhafazalar, fiber ekleri, bölme adaptörleri, yedek fiber ve pasif optik bileşenleri depolamak için güvenli bir ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin 19 SC SC 6/12 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları ile Fiber Optik Raf Tipi Yama Panelleri Fabrika

19 SC SC 6/12 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları ile Fiber Optik Raf Tipi Yama Panelleri

19 fiber optik raf montaj yama panelleri ile LC SC 6/12 portu Adaptör Plakaları Ürün Açıklaması: Kapsamlı bir tek modlu veya çok modlu fiber optik kablo ağı kuruyorsanız, kablolarınızı temiz, güvenli ve iyi çal... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin 19 Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları Fix Mpo Fiber Patch Panel Fabrika

19 Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları Fix Mpo Fiber Patch Panel

19 raf montaj fiber yama paneli 48 port Adaptör Plakaları fix mpo fiber patch panel Ürün Açıklaması: Her rafa takılan yama paneli, herhangi bir fiber ağ için üstün kablo yönetimi sağlayacak şekilde tasarlanmışt... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin 1U 19 "Optik Dağıtım Çerçevesi Raf Montaj Yama Paneli Için LGX Adaptör Plakaları Için Fabrika

1U 19 "Optik Dağıtım Çerçevesi Raf Montaj Yama Paneli Için LGX Adaptör Plakaları Için

1U 19 "Yama Paneli için LGX Adaptör Plakaları raf montaj yama paneli Ürün Açıklaması: Rafa Montajlı Adaptör Plakalı Tutucular, birleştirmenin gerekli olmadığı rafa monte edilmiş bir ortamda elyafın kırılması i... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin Özel Yapılmış Fiber Optik Yama Paneli 3 Raf Montaj Yama Paneli İçin LGX Adaptör Plakaları Fabrika

Özel Yapılmış Fiber Optik Yama Paneli 3 Raf Montaj Yama Paneli İçin LGX Adaptör Plakaları

1U 19 "Yama Paneli 3 LGX Adaptör Plakaları için raf montaj patch panel Özellikler: LC (SFF veri merkezi standardı), SC ayrık arayüz OS1 / 2, OM3, OM4 elyaf çeşitleri (OM1 ve OM2 mevcuttur) 12 ve 24 fiber ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin 6 X 4LC Bağlantı Noktaları Optik Raf Montaj Yama Panelleri / Kara Kutu Fiber Optik Yama Paneli Fabrika

6 X 4LC Bağlantı Noktaları Optik Raf Montaj Yama Panelleri / Kara Kutu Fiber Optik Yama Paneli

6 x 4LC portları raf montaj için optik raf montaj yama panelleri yama paneli Ürün Açıklaması: Fiber Optik Terminal Kutusu, FTTH Ağındaki optik fiber bağlantılarını dağıtmak ve korumak için kullanılan bir tür ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Çin 1u 19 Fiber Optik Yama Paneli, SC / FC / ST / LC 48 Portlu Fiber Optik Kablo Yama Paneli Fabrika

1u 19 Fiber Optik Yama Paneli, SC / FC / ST / LC 48 Portlu Fiber Optik Kablo Yama Paneli

1u 19 fiber optik yama paneli SC / FC / ST / LC 48 portlu fiber optik yama paneli Ürün Açıklaması: 1u 19 fiber optik patch panel SC / FC / ST / LC 48 portlu fiber optik patch panel Bu 19 inç rafa monte fiber ... Read More
2019-11-27 10:32:29
Çin SC Simplex Adaptör Metal Tipi Çekme 12 Çekirdek Fiber Optik Kablo Sonlandırma Patch Paneli Fabrika

SC Simplex Adaptör Metal Tipi Çekme 12 Çekirdek Fiber Optik Kablo Sonlandırma Patch Paneli

Fiber Optik Yama Paneli Ürün Adı 12 çekirdekli Fiber Optik Kablo Sonlandırma Yama Paneli SC Simplex Adaptör Metal Tipi Çekerek Fiber Optik Yama Paneli Açıklaması 19 "1U kutu, veri merkezindeki 19" raf montaj da... Read More
2019-11-25 16:02:26
Çin 2U 48 / 96F Sc Lc 19 Fiber Optik Yama Paneli Çekerek Raf Veri Merkezi Kablo Yönetimi Fabrika

2U 48 / 96F Sc Lc 19 Fiber Optik Yama Paneli Çekerek Raf Veri Merkezi Kablo Yönetimi

Fiber Optik Yama Paneli Ürün Adı 2U 48 / 96F Sc Lc 19 Raf Tipi Fiber Bağlantı Paneli Veri Merkezi Kablo Yönetimi Çekerek Fiber Optik Yama Paneli Açıklaması Bu 19 "2U dağıtım kutusu. 1U dağıtım kutusunun çift y... Read More
2019-11-25 16:02:26
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|