Ana sayfa Ürünler

hızlı derleme bağlayıcı

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

hızlı derleme bağlayıcı

(15)
Çin Bırak Kablo SC APC 0.2db 3.0mm Hızlı Montaj Konektörü Fabrika

Bırak Kablo SC APC 0.2db 3.0mm Hızlı Montaj Konektörü

Özelliknın-nin sahada kurulabilir fiber optik konektör Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı Yüksük uç yüzeyi baskındır Hassas dönme önleyici anahtar ve korozyona dayanıklı gövde UL dereceli plastik gövde Çe... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:58:07
Çin Multimode SC UPC 90N 3.0mm Kablo Optik Konektör Fabrika

Multimode SC UPC 90N 3.0mm Kablo Optik Konektör

Özelliknın-ninoptik kablo konektörü Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı Yüksük uç yüzeyi baskındır Hassas dönme önleyici anahtar ve korozyona dayanıklı gövde UL dereceli plastik gövde Çeşitli renklerde ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:56:18
Çin 0.3dB Ön Stubbed 2.0mm FTTH Kablo Fiber Hızlı Bağlantı Fabrika

0.3dB Ön Stubbed 2.0mm FTTH Kablo Fiber Hızlı Bağlantı

Özelliknın-ninfiber hızlı konektör Önceden zımbalanmış, fabrikada cilalanmış halka Epoksi gerekmez Hassas mekanik hizalama, düşük kayıp sağlar Elyaf yeniden oturtulabilir 3.0 mm, 2.0 mm ve 900 µm önyükleme, ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:53:34
Çin Önceden Gömülü APC UPC 3.0mm Fiber Optik Sc Bağlayıcı Fabrika

Önceden Gömülü APC UPC 3.0mm Fiber Optik Sc Bağlayıcı

Özelliknın-ninfiber optik sc konektör sonlandırma 1. Konektör ve zayıflatıcı olarak kullanılabilir 2. Önceden gömülü 0.9 / 2.0 / 3.0 mm fiber optik sc konektör sonlandırması 3. Yerinde kurulum, basit ve hızlı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:52:44
Çin Alana Takılabilir 90N 2.0mm SC UPC Optik Kablo Konektörü Fabrika

Alana Takılabilir 90N 2.0mm SC UPC Optik Kablo Konektörü

Özelliknın-ninsahada kurulabilir konektör sahada kurulabilir konektörler, sahada elle cilalama ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran fabrikada önceden cilalanmış konektörlerdir.Hassas fiber hizalama sağlayan kan... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:51:34
Çin SC UPC Ön Stubbed 3.0mm FTTH Hızlı Montaj Konnektörü Fabrika

SC UPC Ön Stubbed 3.0mm FTTH Hızlı Montaj Konnektörü

Fiber hızlı konektör serisi, LAN ve CCTV uygulamaları için bina ve zeminlerde optik kablolama için halihazırda popüler bir çözümdür ve FTTH'nin genişletilmesiyle, görevliler, belediyeler, kamu hizmetleri ve ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:49:23
Çin SC / APC FTTH projesi 90N 2.0mm Saha Montaj Konnektörü Fabrika

SC / APC FTTH projesi 90N 2.0mm Saha Montaj Konnektörü

SC / APC 0.9 / 2.0mm Ön Parlatılmış Yüksük Saha Montaj Konnektörü, sahada elle parlatma ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran fabrikada önceden cilalanmış, sahada takılabilir konektörlerdir.Hassas fiber hizalama ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:47:04
Çin UPC 2.0mm 3.0mm Ön Cilalı Yüksük optik kablo konektörü Fabrika

UPC 2.0mm 3.0mm Ön Cilalı Yüksük optik kablo konektörü

Multimode 0.9 / 2.0 / 3.0mm Ön-cilalı Yüksük Hızlı / Hızlı Konektör, özel bir jel ile düşük kaybı garanti ederek hassas mekanik hizalama ile sonlandırılan fibere bağlanan önceden cilalanmış bir yüksük (UPC / ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-30 16:45:19
Çin FC / PC Hızlı Montaj Konnektörü, 58 / 60mm Fiber Optik Hızlı Konektör Fabrika

FC / PC Hızlı Montaj Konnektörü, 58 / 60mm Fiber Optik Hızlı Konektör

Açıklama : SC APC Quick feild montajı konektörü fiber optik konnektörler kurulumu kolay Açıklama sc / apc hızlı konektörü, optik fiberin ucunu sonlandırır ve ekleme işleminden daha hızlı bağlantı ve ayırma sa... Daha fazla bilgi edinin
2018-07-26 18:15:06
Çin FC / UPC Hızlı Montaj Konnektörü 250μM Kaplama Çapı Kolay Açık - Kurulum Fabrika

FC / UPC Hızlı Montaj Konnektörü 250μM Kaplama Çapı Kolay Açık - Kurulum

Açıklama : FC / UPC fiber optik konektörler Patch kablo için hızlı feild montaj konnektörü Fiber Hızlı Konektör, hızlı bir şekilde düşme kablosuyla birleştirmek üzere, ev tipi (FTTH) erişim optik ağlarına yayg... Daha fazla bilgi edinin
2018-07-26 18:15:06
Page 1 of 2|< 1 2 >|