Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Siyah Su Geçirmez MPO - SC 12 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Fan - Çıkış Yama Kablosu 3 Metre

Siyah Su Geçirmez MPO - SC 12 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Fan - Çıkış Yama Kablosu 3 Metre

    • Black Waterproof MPO - SC 12 Core Single Mode Fiber Optic Fan - Out Patch Cord 3 Meter
    • Black Waterproof MPO - SC 12 Core Single Mode Fiber Optic Fan - Out Patch Cord 3 Meter
  • Black Waterproof MPO - SC 12 Core Single Mode Fiber Optic Fan - Out Patch Cord 3 Meter

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: LC -LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 5 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 12000 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: MPO-LC Fiber türü: 12 fiber fan çıkışı
    Uzunluğu: 3m veya Özelleştirilmiş, Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir Ekleme kaybı: ≤0.3dB
    Dalga boyu: 1310nm / 1550nm Renk: siyah
    Ambalaj: standart ihracat paket (pp torba + karton kutu) Lehçe: PC / UPC / APC

    Siyah kablo su geçirmez MPO - SC 12 çekirdekli tek modlu fiber optik fan-out patch kablosu 3 metre

    Toz ve sıvının zor olduğu yerlerde fiber bağlantılarını korumak için, IP67 su geçirmez fiber patch kablolar ve fiber konektörler gibi IP67 su geçirmez ekipman ideal bir seçim olabilir.

    New Light Optics gibi satıcılar çeşitli fiber optik patch kablolar sağlayabilirler. Güçlü PU ceket ve zırhlı yapı ile tasarlanan bu IP67 su geçirmez fiber patch kablolar ve adaptörler yüksek sıcaklık kararlılığı ve düşük ekleme kaybı sunar.

    Uzunluk, fiber sayısı ve konektörler, müşterilerin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

    IP67 su geçirmez fiber patch kablosu için, buradaki “IP”, “Giriş Koruma” nın kısaltmasıdır. IP67 aslında bir ürünün izinsiz girişlere, toza, suya, yanlışlıkla temas etmesine vb. Karşı sağlayabileceği koruma derecesini sınıflandıran bir IP derecelendirme sistemidir.

    IP'den sonraki ilk sayı, katı nesnenin koruma seviyesini tanımlamak için kullanılırken, IP'den sonraki ikinci sayı, su geçirmezlik sertifikası sağlar.

    IP67 LC-LC / SC-SC fiber patch kablo ile aynı, IP67 MPO Fiber Patch Kablo, ayrıca bütünleşik bükülme önleyici gerilme önleyici bagaj ve kauçukla birlikte son derece sağlam, koruyucu lastik kaplamalı sokete ve fişe ayrılabilir kaplı, metal, mandallı kapak, çelik kordonla tutturulmuş.

    Bu 12 fiber tek modlu IP67 su geçirmez fiber patch kablolar, dış mekan su geçirmezliği, zorlu ortamlar, FTTH ve FTTA uygulamaları için IEC standardına uygundur.

    fiber optik patch cord Teknik Parametre

    ürün adı Siyah kablo su geçirmez MPO - SC 12 çekirdekli tek modlu fiber optik fan-out patch kablosu 3 metre
    mod türü Tek mod
    kablo sayımı 12 fiber fan çıkışı
    çekirdek tipi G652D / G657A1 / G657A2
    kablo rengi siyah
    yama kablosu uzunluğu 3 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    ekleme kaybı D 0.3dB
    geri dönüş kaybı ≥50 dB
    dalga boyu 1310/1550
    çekirdek tipi 9 / 125um
    halka malzemesi Seramik
    Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Doğumdan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 5-15 iş günü (miktarına göre)

    Referans için daha fazla konnektör:

    FQA:

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler