Ana sayfa Ürünler

Fiber optik araçları

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik araçları

(17)
Çin SC FC ST Fiber Optik Temizleme Aracı 2.5mm Çap Fiber Optik Temizleyici Kalem Fabrika

SC FC ST Fiber Optik Temizleme Aracı 2.5mm Çap Fiber Optik Temizleyici Kalem

Fiber Optik Aletler Ürün Adı SC FC ST Fiber Optik Temizleme Aracı 2.5mm Çap Fiber Optik Temizleyici Kalem Fiber Optik Aletler Açıklama Ürün özellikleri: Ø 1.25mm temizlenebilir arayüz: LC, MC (UPC / APC) Ø 2... Read More
2020-06-23 17:32:00
Çin SC FC ST Fiber Optik Temizleme Araçları 2.5mm Çap 800 Ömür Boyu Temizleyici Kullanarak Temizler Fabrika

SC FC ST Fiber Optik Temizleme Araçları 2.5mm Çap 800 Ömür Boyu Temizleyici Kullanarak Temizler

Fiber Optik Aletler Ürün Adı SC FC ST Fiber Optik Temizleme Araçları 2.5mm Çap 800 Ömür Boyu Temizleyici Kullanarak Temizler Fiber Optik Aletler Açıklama "Optical fiber cleaning pen" is a high-performance, new ... Read More
2020-06-23 17:26:02
Çin SC Fiber Optik Temizleyici SC Over 2.5mm Adaptörleri ve Yüksükleri 800'den Fazla Temizlemeyle Temizler Fabrika

SC Fiber Optik Temizleyici SC Over 2.5mm Adaptörleri ve Yüksükleri 800'den Fazla Temizlemeyle Temizler

Fiber Optik Aletler Ürün Adı SC Fiber Optik Temizleyici SC Over 2.5mm Adaptörleri ve Yüksükleri 800'den Fazla Temizlemeyle Temizler Fiber Optik Aletler Açıklama Fiber optik temizleme kalemi, SC, FC, ST, LC ve ... Read More
2020-06-23 16:36:34
Çin Fiber Optik Pasif Alıcı Fiber Optik Aletler Fabrika

Fiber Optik Pasif Alıcı Fiber Optik Aletler

Fiber Optik Pasif Alıcı Adı: SC APC tek modlu fiber Optik pasif alıcı 1550nm dalga boyu Fiber Optik Pasif Alıcı Açıklaması Passive FTTH fiber optic home receivers are suitable for cable digital/analog TV fiber ... Read More
2020-06-23 16:18:30
Çin SC APC SM Mini FTTH Pasif Optik Düğüm Fabrika

SC APC SM Mini FTTH Pasif Optik Düğüm

Fiber Optik Pasif Alıcı Adı: SC APC SM Fiber Optik Pasif Alıcı Yeşil Renk Mini FTTH Pasif Optik Düğüm Fiber Optik Pasif Alıcı Açıklaması SC/APC to RF CATV converter for digital television, fiber to the home. ... Read More
2020-06-23 16:17:46
Çin Fujikura CB-16 Cleaver Blade Fiber Optik Ekleme Tool Kit CT30 Için 0.5 Derece Kesme Açısı Fabrika

Fujikura CB-16 Cleaver Blade Fiber Optik Ekleme Tool Kit CT30 Için 0.5 Derece Kesme Açısı

Fujikura CB-16 Balta Bıçağı Fujikura CB-16, CT-30 ve CT-20 serisindeki Fujikura yüksek hassasiyetli fiber cleaver'ların ve HTC-20 fiber cleaver'ların yerine geçen bir cleaver blade'dir. CB-16, 22 mm çapında ve ... Read More
2020-06-10 09:33:36
Çin Bir Çifti Için Orijinal Fiber Optik Aletler Fusion Splicer Elektrotlar FSM - 50 S / 60 S / 70 S / 80 S Fabrika

Bir Çifti Için Orijinal Fiber Optik Aletler Fusion Splicer Elektrotlar FSM - 50 S / 60 S / 70 S / 80 S

Bir çift orijinal Fiber Optik Fusion Splicer Elektrotlar için FSM-50S / 60 S / 70 S / 80 S Bu elektrotlar orijinal Fujikura markasıdır, OEM değil veya bir kopyadır. 80'lerin füzyon yapıştırma makinesi içindir. ... Read More
2020-06-10 09:33:33
Çin HW - 306B Fiber Optik Alet Seti Stripper Kevlar Makas Kablosu Tripper / Tornavida Fabrika

HW - 306B Fiber Optik Alet Seti Stripper Kevlar Makas Kablosu Tripper / Tornavida

Sürekli genişleyen alet kitlerine eklenen en yeni ürün Sırt çantası kiti, her Fiber Optik Teknisyeni için zımbalanmış aynı denenmiş ve gerçek araçları sunar ve bunları dizüstü bilgisayarınız gibi ek öğeler taş... Read More
2020-06-10 09:33:29
Çin FTTH El Fusion Splicer 4.3 inç Dijital LCD Ekran 8 Sn Ekleme Süresi Fabrika

FTTH El Fusion Splicer 4.3 inç Dijital LCD Ekran 8 Sn Ekleme Süresi

FTTH KF-115 El 8 sn ekleme süresi, 4.3 inç dijital LCD ekran Fusion Splicer KF-115 Elde Taşınabilir Fusion Splicer, yüksek performanslı fiyat oranı, Akıllı görünüm, güvenilir kalite, KF-115, optik fiberin ... Read More
2019-09-05 16:03:55
Çin Küçük Fiber Optik Aletler Fiber Optik Çekirdek Çekirdek Dijital Hizalama Fusion Yapıştırma Makinası Fabrika

Küçük Fiber Optik Aletler Fiber Optik Çekirdek Çekirdek Dijital Hizalama Fusion Yapıştırma Makinası

F-97 smal el Fiber Optik çekirdek dijital hizalama Fusion Yapıştırma Makinesi Özellikler ● El Tipi, Küçük, Hafif ● Endüstriyel standart ekran ● Çeşitli renkler mevcuttur ● Çekirdek-çekirdek dijital hizalama ● ... Read More
2019-09-05 16:03:55
Page 1 of 2|< 1 2 >|