Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(36)
Çin Ekipman için 3dB ST UPC Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Fabrika

Ekipman için 3dB ST UPC Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına

Ekipman için 3dB ST Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Genel açıklama Optik pasif cihazlar olarak, zayıflatıcılar esas olarak optik güç performansında hata ayıklamak için fiber optikte ve optik cihaz ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-20 13:23:22
Çin Telekomünikasyon için 15dB LC SC Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Fabrika

Telekomünikasyon için 15dB LC SC Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına

Telekomünikasyon için 15dB LC SC Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Genel açıklama Optik pasif cihazlar olarak, zayıflatıcılar esas olarak optik güç performansında hata ayıklamak için fiber optikte ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-20 13:19:12
Çin Telekomünikasyon için 3dB SC FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Fabrika

Telekomünikasyon için 3dB SC FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına

Telekomünikasyon için 3dB SC FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Erkekten Kadına Genel açıklama Optik pasif cihazlar olarak, zayıflatıcılar esas olarak optik güç performansında hata ayıklamak için fiber optikte ve ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-20 11:11:52
Çin Telekomünikasyon için 10dB ST FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod Fabrika

Telekomünikasyon için 10dB ST FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod

Telekomünikasyon için 10dB ST FC UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod NEWLIGHT, kendi enjeksiyon kalıplama planı ve donanım tesisi ile eksiksiz bir zayıflatıcı yelpazesi sunar, zayıflatıcılarımız güçlü mekanik ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-20 10:34:11
Çin Telekomünikasyon için 5dB SC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod Fabrika

Telekomünikasyon için 5dB SC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod

Telekomünikasyon için 5dB SC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Mod Fiber Optik Zayıflatıcı, optik iletişim sistemindeki optik gücün performansında hata ayıklamak, fiber optik alet kalibrasyon düzeltmesi, optik ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-19 21:49:06
Çin 3db Dişi Yeşil Mpo Tek Modlu Optik Fiber Geri Döngü Zayıflatıcı 12 Fiber için Fabrika

3db Dişi Yeşil Mpo Tek Modlu Optik Fiber Geri Döngü Zayıflatıcı 12 Fiber için

Fiber Optik geri döngü Zayıflatıcı Ürün Adı 3db Dişi Yeşil MPO Tek Modlu Optik Fiber Geri Döngü Zayıflatıcı 12 Fiber için Fiber Optik geri döngü Zayıflatıcı Ürün Açıklaması Bu MPO geri döngü zayıflatıcısı bir ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-01 15:30:24
Çin 3db 12 Fiber Optik Zayıflatıcı / MPO Optik Fiber Zayıflatıcı Tek Mod 9/125 Um Fabrika

3db 12 Fiber Optik Zayıflatıcı / MPO Optik Fiber Zayıflatıcı Tek Mod 9/125 Um

Fiber Optik Zayıflatıcı Ürün Adı 3db 12 Fiber MPO Optik Fiber Zayıflatıcı Tek Mod 9/125 Um Fiber Optik Zayıflatıcı Ürün Açıklaması MPO fiber optik zayıflatıcı, dişi ve erkek konektörlere sahiptir. Zayıflama ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-01 15:30:24
Çin Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı Fabrika

Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı

Ürün Açıklaması Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı Optik zayıflatıcı olarak da bilinen bir fiber optik zayıflatıcı, fiber optik iletim sisteminde ... Daha fazla bilgi edinin
2019-11-05 11:14:53
Çin Erkek Kadın Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Plastik Malzeme MPO / MTP, 12 Fiber İçin Fabrika

Erkek Kadın Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Plastik Malzeme MPO / MTP, 12 Fiber İçin

Ürün Açıklaması MPO / MTP erkek-kadın tek modlu Zayıflatıcı 12 fiber için Yeni Işık MPO Zayıflatıcı, 40 / 100G Paralel Optik İletimin tüm kanallarında ve MPO ara bağlantı kullanan diğer ekipmanlarda optik ... Daha fazla bilgi edinin
2019-06-24 17:48:38
Çin Telekomünikasyon Ağları / Test Cihazları İçin Yüksek Dönüş Kaybı Sabit Optik Zayıflatıcı Fabrika

Telekomünikasyon Ağları / Test Cihazları İçin Yüksek Dönüş Kaybı Sabit Optik Zayıflatıcı

Ürün Açıklaması Düşük Ekleme Kaybı ve Yüksek Geri Dönüş Kaybı Sabit Plug-in FC Tipi Optik Elyaf Zayıflatıcıları Ekleme Kaybı Daha fazla bilgi edinin
2018-10-15 10:33:21
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|