Ana sayfa Ürünler

fiber optik konektörler

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

fiber optik konektörler

(40)
Çin OM3 / OM4 Aqua LC Tek Yönlü / Çift Yönlü 0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Konektör LC Fabrika

OM3 / OM4 Aqua LC Tek Yönlü / Çift Yönlü 0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Konektör LC

OM3 / OM4 Aqua LC Tek Yönlü / Çift Yönlü 0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Konektör LC LC, SC ve ST stillerinde bulunan yeni Işık Konnektörleri, hızlı, yapışkan sonlandırmalı güvenilir, uygun maliyetli fiber optik konekt... Read More
2020-07-14 14:26:37
Çin OM3 / OM4 aqua LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik kablo konektörü Fabrika

OM3 / OM4 aqua LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik kablo konektörü

OM3 / OM4 aqua LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik kablo konektörü Yeni Işık Zorlu LAN ve Telekom uygulamaları için tasarlanmış ve üretilmiş bir dizi pigtailler sunuyoruz. Alt birim: 0.9mm, 2.0mm veya 3.0mm mü... Read More
2020-07-14 14:19:14
Çin Tek yönlü / çift yönlü LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik hızlı konektörler Fabrika

Tek yönlü / çift yönlü LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik hızlı konektörler

Tek yönlü / çift yönlü LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm fiber optik hızlı konektörler Farklı konektör ve kablo tipi ile yeni Işık kaynağı fiber optik patch kablo.Çok modlu fiberin ortak çekirdek boyutları OM1 veya 10 ... Read More
2020-07-14 12:48:50
Çin Simpleks / dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm hızlı bağlantı fiber optik konektörler Fabrika

Simpleks / dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm hızlı bağlantı fiber optik konektörler

Simpleks / dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm hızlı bağlantı fiber optik konektörler Yeni Işık Fiber Bağlayıcı FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, bir dizi sağlar ... Fiber Bağlayıcı yanı sıra, biz de Hızlı Bağlayıcı (Saha ... Read More
2020-07-14 12:40:11
Çin Tek yönlü / çift yönlü çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc fiber konektör Fabrika

Tek yönlü / çift yönlü çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc fiber konektör

Tek yönlü / çift yönlü çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc fiber konektör Bazıları tarafından SC konektörünün modern değiştirilmesi olarak kabul edilir;başlangıçta kısmen mucit Lucent Corporation'ın yüksek ... Read More
2020-07-14 12:33:19
Çin Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber optik konektörler Fabrika

Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber optik konektörler

Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber optik konektörler Önce LC konektörü.LC (Lucent Connector) ilk olarak Lucent Technologies tarafından birincil müşterilerinin küçük ve düşük takma kaybı ... Read More
2020-07-14 12:15:02
Çin Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm simpleks fiber optik konektör Fabrika

Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm simpleks fiber optik konektör

Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm simpleks fiber optik konektör Zorlu ağ uygulamaları için tasarlanmış ve üretilmiş çok çeşitli patch cordlar sunar.Oçok modlu ve tekli moddan oluşur.Her iki uç da y... Read More
2020-07-14 12:05:37
Çin Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber lc konektör Fabrika

Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber lc konektör

Simpleks dubleks LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm çok modlu fiber lc konektör Fiber optik konektörler, fiberlerin çapraz bağlantılarını elde etmek için fiber jumper'ın her iki ucunda kullanılır.Fiber optik bağlantı ... Read More
2020-07-14 12:05:12
Çin Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc - lc konektörü Fabrika

Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc - lc konektörü

Tek modlu çok modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm lc - lc konektörü Fiber optik konektörler benzersizdir.Fiber kablolar elektrik sinyalleri yerine ışık atımları iletir, bu nedenle sonlandırmalar çok daha kesin olmal... Read More
2020-07-14 11:53:24
Çin Çok Modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm dik açılı fiber optik konektör Fabrika

Çok Modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm dik açılı fiber optik konektör

Çok Modlu LC SX 0.9mm 2.0mm 3.0mm dik açılı fiber optik konektör Fiber optik patch cord, fiber optik ağda en sık kullanılan bileşenlerden biridir.Fiber optikyama kablolarına bazen fiber optik atlama kablosu ... Read More
2020-07-14 11:49:34
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|