Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

Yeşil Mpo Fiber Optik Yama Kablosu 32 Çekirdek MTP / MPO Kadın 400G 3 Metre OM5 -600

Yeşil Mpo Fiber Optik Yama Kablosu 32 Çekirdek MTP / MPO Kadın 400G 3 Metre OM5 -600

    • Green Mpo Fiber Optic Patch Cord 32 Core MTP / MPO Female 400G 3 Meter OM5 -600
    • Green Mpo Fiber Optic Patch Cord 32 Core MTP / MPO Female 400G 3 Meter OM5 -600
  • Green Mpo Fiber Optic Patch Cord 32 Core MTP / MPO Female 400G 3 Meter OM5 -600

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO / MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlayıcı türü: MPO / MTP dişi Mod türü: Çoklu mod
    Çekirdek türü: 32 çekirdekli Kablo Rengi: yeşil
    Ekleme kaybı: ≤ 0.5 dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.3dB olabilir) Kablo tipi: OM5 50/125 600
    Dalga boyu: 850/953 / 1300nm

    Yeşil Mpo Fiber Optik Yama Kablosu 32 Çekirdek MTP / MPO Kadın 400G 3 Metre OM5 -600

    32 çekirdekli MPO / MTP başka bir yeni tip konnektördür, 32 çekirdekli MTP / MPO OM5 50/125 optik fiber 400G iletimini destekleyebilir. Veri iletiminin çoğunu tatmin edebilir.

    Montajlar, piyasadaki çoklu fiber konektörler için en yüksek yoğunluklu fiziksel teması sağlamak için 32 fiber konfigürasyonlarında sunulmaktadır.

    ÖZELLİKLER VE UYGULAMALARI

    % 100 fabrika izlenebilir test verisiyle test edildi
    - Telcordia GR-326 Core, TIA 604-18 ve IEC (61754-3) standartlarına uyun

    32-Fiber (2x16 Yapılandırmalar)
    - Çok lifli konektörler için en yüksek yoğunluklu fiziksel temas

    Ultra yüksek fiber sayısı kablolama çözümü
    - Hiper Ölçek Veri Merkezi için 400G iletim desteği

    Özelleştirilmiş uzunluk ve yapıya sahip tekli mod (OS2) ve çoklu mod (OM1 ~ OM5) dahil olmak üzere farklı fiber modlarında kullanılabilir

    - Müşterinin farklı sektörlerdeki ihtiyaçlarını karşılar

    Sıkı üretim süreci
    - Müşterilerin ihtiyacını karşılamak için üstün optik performans

    Yüksek yoğunluklu ana hat çözümünde kullanılan 32 çekirdekli MTP

    Parametre

    ürün adı 32 çekirdek MTP / MPO kadın 400G 3 metre OM5 -600 LSZH 3.0mm yeşil fiber yama kablosu
    mod türü çoklu mod
    kablo sayımı 32 çekirdek (4/8/12/16/24/32 çekirdek olabilir)
    çekirdek tipi OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3 - 300 / OM4 / OM5)
    kablo rengi Yeşil (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    kablo çapı 3.0 (3.0 ve özelleştirilmiş çap olabilir)
    yama kablosu uzunluğu 3 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    ceket malzemesi LSZH (PVC veya LSZH olabilir)
    ekleme kaybı ≤ 0.5dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.35dB olabilir)
    geri dönüş kaybı ≥25 dB
    dalga boyu // 953/1300 850
    çekirdek tipi 50 / 125um
    bağlayıcı tipi kadın
    bağlayıcı rengi Aqua / Macenta / bej iyi
    halka malzemesi plastik
    Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Doğumdan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

    Bağlayıcı seçebilirsiniz:

    İlgili ürünler:

    Nasıl sipariş

    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre

    8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)