Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı

  • 12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı
  • 12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı
  • 12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı
12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New light
Sertifika: ROHS ;ISO9001
Model numarası: 24 bağlantı noktası MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: USD 68-120 set
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
Teslim süresi: 2-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 10000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı Tipi: MPO/SC
Çalışma sıcaklığı: -40℃ ~ +80℃,40~+85 Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit
tip: Çok modlu Garanti: 1 yıl
Malzeme: Plastik ve Alüminyum alaşımı dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Kapasite: SC Maks 12 çekirdek/LC Maks 24 çekirdek
Vurgulamak:

LC Duplex Singlemode Kaset Modülü

,

MTP MPO Singlemode Kaset Modülü

,

Alüminyum Alaşımlı Mpo Patch Panel

Alüminyum Alaşımlı 12 Fiber MTP / MPO - 6 x LC Dubleks Tek Modlu Kaset

 

 

Ürün açıklaması Tek Modlu Kaset:

 

YENİ IŞIK Teklifler kasetinde LGX ayak izi vardır ve Dikey MPO kaset tutucusuna veya Yatay MPO kaset tutucusuna takılabilir.Fibertronics MTP / MPO Kasetlerinin tümü, yüksek kaliteli Corning fiber optik kablo ile yapılır ve birçok fiber modu bulunur: Tek Mod (9/125um), Çok Modlu OM1 (62.5/125um), Çok Modlu OM3 (50/125um) ve diğerleri.Bu kasetlerde ayrıca birçok yaygın fiber optik konektör bağlantı noktası mevcuttur: LC, LC/APC, SC, SC/APC, FC, FC/APC ve hem 12 Fiber Kaset hem de 24 Fiber için LC ve LC/APC seçeneklerine sahip ST fiber optik konektörler kasetler.Tüm Fibertronics MTP / MPO Kasetleri, ihtiyaçlarınıza göre erkek veya dişi MTP / MPO konektörleriyle yapılabilir.

 

 

MTP/MPO Fiber Kasetlerin Özellikleri


A Tipi Polarite
MPO/MTP® - Dubleks LC Bağlantıları
Çok Modlu 10G OM4 50/125 Fiber Tipi
12 veya 24 Fiber Sayısında mevcuttur
LGX Tarzı Ayak İzi
hızlı ve kolay tak ve çalıştır veri çözümü

 

 

 

 

MPO Erkek Adaptör nın-nin Tek Modlu Kaset :


Malzeme: Polibütilen Tereftalat (PBT)
Siyah renk
Çiftleşme Döngüleri: 1000 Çiftleşme Döngüsü
Toz Kapağı: TPR
Siyah renk
Ekleme Kaybı: <0.5dB

 

 

Malzemeof Tek Modlu Kaset :


Kaset Muhafazası:
Malzeme: Alüminyum Alaşım
Yüzey İşlem: Siyah Toz Boya

 

 

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı 0

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı 1

 

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı 2

 

Elyaf Sayısı 12 / 24 Fiber Modu OM3 50/125 um
Ön Konektör Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka Konektör Tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
MPO Adaptörü Anahtar yukarı aşağı Anahtar Cam Elyaf Corning ClearCurve®
Ekleme Kaybı MPO≤0,35 dB, LC≤0,2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Çalışma sıcaklığı 0°C ila 70°C Depolama sıcaklığı -40°C ila 75°C
Boyutlar (YxGxD) 1.38''x4.29''x4.64'' (35x109x118 mm) Uygulama Tip AF Kaset için Eşleştirme

 

 

 

 

Performans Özellikleri nın-nin MTP / MPO kaset modülü:

 

Ön Konektör LC/SC dubleks
Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
Ekleme Kaybı Çoklu mod: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Çoklu mod: UPC ≥30dB Tek mod: APC ≥60dB UPC ≥50dB
   

 

 

Polarite İllüstrasyonnın-nin Tek Modlu Kaset :


Basit bir ifadeyle, US Conec tarafından açıklandığı gibi bir MTP® konektörü, “genel MPO konektörleriyle karşılaştırıldığında optik ve mekanik performansı artıran, mühendislik ürünü birden fazla ürün geliştirmesine sahip yüksek performanslı bir MPO konektörüdür”.MTP® ve MPO konektörleri tamamen uyumludur.
MTP, bir ABD Conec markasıdır ve MTP® marka konektörler, IEC Standardı 61754-7 ve TIA 604-5 – Tip MPO ile tamamen uyumludur.
MTP® ve MPO konektörleri arasındaki avantajlardan ve farklılıklardan bazıları şunlardır:

 

 

12F MTP MPO - 6 LC Dubleks Tek Modlu Kaset Modülü Alüminyum Alaşımlı 3

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler