Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm

LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm

  • LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm
  • LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm
  • LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm
LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New light
Sertifika: ROHS ;ISO9001
Model numarası: 12 bağlantı noktası MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: USD 68-120 set
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
Teslim süresi: 2-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 10000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı Tipi: MPO / LC
Çalışma sıcaklığı: -40℃ ~ +80℃,40~+85 Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit
Garanti: 1 yıl Malzeme: Plastik ve Alüminyum alaşımı
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550 Kapasite: SC Maks 12 çekirdek/LC Maks 24 çekirdek
Vurgulamak:

MTP MPO Kaset Bağlantı Paneli

,

LGX MPO Kaset Bağlantı Paneli

,

1550nm Rafa Monte Fiber Kaset

Rafa monte LGX tip B 12 fiber Elite MTP / MPO kaset modülü

 

 

Ürün açıklaması MTP / MPO kaset modülü:

 

çok çeşitli tek modlu ve çok modlu MPO fiber optik kasetler sunar.Kasetler önceden sonlandırılmıştır, önceden test edilmiştir ve kurulum süresini azaltmak için takılır.Hareketleri, eklemeleri ve değişiklikleri kolaylaştırmak için modüler bir çözüm sunarlar.Arka MPO konektörü, bir MTP® bağlantı kablosuyla uyumludur.Fiber kasetler üç tipte mevcuttur;Klasik – RU başına 72 LC fiber, Yüksek Yoğunluk (HD) – RU başına 96 LC fiber ve Tak ve Çalıştır – RU başına 96 fiber.
Klasik: Kaset LGX® uyumludur ve birçok endüstri standardı muhafazaya ve boş bağlantı paneline sığabilir.

 

 

Özelliklerinın-nin MTP / MPO kaset modülü :


Yüksek kaliteli alüminyum malzeme, kompakt ve dayanıklı kasetler sağlar.
Kasetler, montaj ve sonlandırmada zaman kazandıran önceden sonlandırılmış bir çözüm sunar.
MPO konektörü, kanal bağlantı performansını artıran ekleme kaybını azaltır.
Daha yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyan tüm uygulamalar için uygundur.
Kasetler, 1RMS içinde 72 fibere kadar izin verir.
Klasik LGX Uyumlu Fiber Optik Bağlantı Panelleri ve Rafa Monte ve Duvara Monte Fiber Optik Muhafazalarla uyumludur.

 

 

MPO Erkek Adaptör nın-nin MTP / MPO kaset modülü :


Malzeme: Polibütilen Tereftalat (PBT)
Siyah renk
Çiftleşme Döngüleri: 1000 Çiftleşme Döngüsü
Toz Kapağı: TPR
Siyah renk
Ekleme Kaybı: <0.5dB

 

 

Malzemenın-nin MTP / MPO kaset modülü :


Kaset Muhafazası:
Malzeme: Alüminyum Alaşım
Yüzey İşlem: Siyah Toz Boya

 


• Verimli kullanım için 1U'da 96 fibere kadar yüksek yoğunluklu modüler tasarım.

• Gelişmiş güvenilirlik ve hızlı dağıtım için önceden sonlandırılmış kaset.

• Düşük kayıplı bir optik bütçe elde etmek için yüksek performanslı konektörler.

• Tak-Çalıştır modülleri, çoklu fiber bağlantıların hızlı kurulumuna izin verir.

• Çok çeşitli performans ve polarite konfigürasyonlarında sunulur.

• Telcordia, EIA/TIA ve IEC standartlarına uygun Corning fiber.

 

LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm 0

 

LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm 1

 

Elyaf Sayısı 12 / 24 Fiber Modu OM3 50/125 um
Ön Konektör Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka Konektör Tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
MPO Adaptörü Anahtar yukarı aşağı Anahtar Cam Elyaf Corning ClearCurve®
Ekleme Kaybı MPO≤0,35 dB, LC≤0,2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Çalışma sıcaklığı 0°C ila 70°C Depolama sıcaklığı -40°C ila 75°C
Boyutlar (YxGxD) 1.38''x4.29''x4.64'' (35x109x118 mm) Uygulama Tip AF Kaset için Eşleştirme

 

 

 

 

Performans Özellikleri nın-nin MTP / MPO kaset modülü:

 

Ön Konektör LC/SC dubleks
Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
Ekleme Kaybı Çoklu mod: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Çoklu mod: UPC ≥30dB Tek mod: APC ≥60dB UPC ≥50dB
   

 

 

Polarite İllüstrasyonnın-nin MTP / MPO kaset modülü :


Herhangi bir kurulumda, bir uçtaki vericinin diğer uçtaki ilgili alıcıyla eşleşmesini sağlamak önemlidir.FS, ağınızı ve bağlantısını yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi akıllı çözüm sunar.

 

LGX Type B Elite MTP MPO Kaset Patch Panel Rafa Monte 1550nm 2

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler