Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Özelleştirilmiş Ftta Optik Fiber Yama Kablosu PVC / LSZH Ip68 Fiber H Konnektör

Özelleştirilmiş Ftta Optik Fiber Yama Kablosu PVC / LSZH Ip68 Fiber H Konnektör

    • Customized Ftta Optical Fiber Patch Cord PVC/LSZH Ip68 Fiber H Connector
    • Customized Ftta Optical Fiber Patch Cord PVC/LSZH Ip68 Fiber H Connector
    • Customized Ftta Optical Fiber Patch Cord PVC/LSZH Ip68 Fiber H Connector
  • Customized Ftta Optical Fiber Patch Cord PVC/LSZH Ip68 Fiber H Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NewLight
    Sertifika: IS09001-2008.ROHS
    Model numarası: NL001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negoatiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 adet
    Teslim süresi: 3 ila 5 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC LC Uygulama: FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE ve Baz istasyonu, ODF iç bağlantı için, Oda ekipmanları iç bağlantı için,
    Uzunluğu: Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir Bağlayıcı türü: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    Türü: Tek mod / Çok mod Malzeme: PVC/LSZH
    Renk: Sarı, turuncu veya diğerleri, aqua veya Cusomized Dalga boyu: 850 nm, 1310nm, 1310nm veya 1550nm
    Fiber türü: G652D, G655, herhangi bir şey, SM veya MM

    Su geçirmez ftta fiber optik patch cord tedarikçisi ip68 fiber H konnektör


    Açıklama:

    Açık su geçirmez Optik Fiber OptiTap SC / APC Bırakma Patch Kabloları Kablolar Bir bakır telli süveter, Dış ceket PE Malzemelerdir. OptiTap SC / APC fiber optik dış mekan atlama kablosu. Fiber Optik OptiTap SC / APC dış mekan yama kabloları kablo montajını düşürür. Açık Fiber Optik Yama Kabloları Corning OptiTap SC / APC Konnektörlü Kablolar

    Biz de yapabilirsiniz 3.0mm, 5.0mm, 4.5 * 8.0mm OptiTap SC / APC patch cordlar müşteriler için, daha fazla istek lütfen SpringOptic ile temas kurmaktan çekinmeyin, yorumlarınız SpringOptic Ekibimiz için çok önemlidir.


    Özellikler ve faydalar:

    1. Daha küçük profil ve azaltılmış bükülme yarıçapı
    Terminallerdeki veya kapaklardaki sıva altı harici bölme adaptörlerine hızlı bağlantı için tasarlanmıştır
    2. Sağlam tasarım kurulum sırasında konektörü sağlam tutar
    100 lb maksimum çekme gerilimi için tasarlanmış entegre çekme gözü / konektör kapağı
    3. Kolay, kolay bağlantı vidalı kapatma sistemi
    4. Çift kablo kapağı 4.6mm XTREMDROP
    5. Yüksek etkinlik ve performans Ekleme tarafından Düşük Kayıp
    6. IP67 Suya karşı koruma ve zorlu ortamlarda toza karşı koruma
    7. -40 ila 70ºC sıcaklıklar ile geniş çalışma
    8. Montaj aralığı, DualDrop hortumları ve basit kapaklı diğer açılır kablolar için kullanılabilir
    9. Yüksek Direnç

    Sıcaklık aralığı:


    Çalışma -40 ° C ila 70 ° C (-40 ° F ila 158 ° F)

    Optik Özellikler:
    Yerleştirme kaybı, tipik ≤ 0,3 dB
    Yansıtma, tipik> -60 dB



    Parametre :

    Tek mod Çok modlu
    Ekleme Kaybı 0.3dB
    Geri dönüş kaybı ≧ 50 dB (PC), ≧ 60 dB (APC)
    Tekrarlanabilirlik ≦ 0.1dB
    dayanıklılık Maks. 0,2 dB, 1000 paspas
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 80 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 81 ℃





    Özellikleri :
    1. Şirket içi fesih için uygun maliyetli çözüm
    2. IP67 Karma ortam için suya daldırma ve Toz koruması ·
    3. Kimyasal Dayanım ·
    4. Özel alet gerektirmeyen basit montaj ·
    Süngü tarzı mekanik mandal ile 5. Push-pull ekleme kolay kurulum ve kaldırma sağlar
    6. dayanıklı mekanik çiftleşme, minimum 500 çiftleşme
    7. dış bitki için geniş çalışma sıcaklığı aralığı-40 ila + 85 ° C
    8. Tipik olarak SC / APC IL <0.3.
    % 9.100, kalite performans montajlarını sağlamak için optik olarak test edilmiştir.




    Sipariş Seçenekleri:

    Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch kablosu, önceden cilalanmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir.
    Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlarken maksimum tekrarlanabilirlik sağlar




    Tür:

    * Konnektör tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.
    * Yüksük son yüzü: PC, UPC, APC, vb.
    * Fiber tipi: tek modlu, polarizasyon koruyucu fiber optik, çok modlu 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.
    * Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.
    * Bağlı fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.




    Özellikleri

    * İyi dayanıklılık
    * İyi değiştirilebilirlik
    * Yüksek sıcaklık kararlılığı
    * Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı
    * Üstün kalite standardı PC / UPC / APC Parlatma
    * Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC





    SSS

    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?
    A: biz fabrika.

    Q: teslim süresi ne kadardır?
    A: Genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Veya 15-30 gün mal stokta değilse, bu miktarına göre.

    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.

    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?

    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.

    Q: ödeme koşulları nedir?

    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.

    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:

    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    E- postam : sales03@newlightfiber.com
    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler