Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Dupleks 62.5 / 125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Mod Koşullandırma Sıçrama Kablosu

Dupleks 62.5 / 125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Mod Koşullandırma Sıçrama Kablosu

    • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable
    • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable
  • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: SC -SC (LC, ST, FC, vb.)

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20 ADET
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 5-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 2000 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: SC-SC (SC-LC, LC-LC, ST-LC, ST-SC) herhangi bir bağlayıcı Lehçe: PC / UPC
    Fiber sayımı: Çift yönlü Ekleme kaybı: D 0.3dB
    Fiber türü: Simpleks ve Dubleks, G652D, G655, her şey, SM veya MM Ekleme kaybı: <0.3dB, <0.2dB, <= 3.0 dB
    Malzeme: PVC, LSZH

    Fiber optik yama kablosu adı

    Fiber optik yama kablosu çift yönlü 62.5 / 125 fiber optik mod klima yama kablosu atlama kablosu

    Mod Koşullandırma Kablosunun Takılması


    Gigabit LX anahtarınız SC veya LC konnektörlerle donatılmışsa, lütfen kablonun sarı bacağını (Tekli Modunu) aktarma tarafına ve turuncu bacağını (çok modlu) cihazın alıcı tarafına taktığınızdan emin olun. Bu konfigürasyonun her iki uçta da muhafaza edilmesidir. Gönderme ve alma takası sadece kablo tesisatı tarafında yapılabilir (aşağıdaki şemaya bakınız).

    Yeni Işık, mevcut çok modlu kablo tesislerinde kurulu olan 1000BASE-LX / LH Gigabit Ethernet (1300nm uzun dalga boyu) uygulamaları için standart ve özelleştirilmiş uzunluk 50 / 125,62.5 / 125 ve OEM eşdeğeri mod şartlandırma fiber optik yama kabloları üretmektedir. Bu özel kablolar, uzun dalga alıcı-verici modülleri hem tek modlu hem de çok modlu dalga boylarında çalıştığında ortaya çıkabilecek Diferansiyel Mod Gecikme (DMD) etkilerinden kaçınmaya yardımcı olur. Ayrıca FC, ST, SC, LC ve MT-RJ konnektörleriyle temin edilebilirler.

    Mod Klima Kablosu Nasıl Çalışır?


    Bu koşullandırma fiber optik yama kablosuna duyulan ihtiyaç, Gigabit Ethernet için kullanılan -LX'in veya uzun dalga (1300nm) alıcı-verici modüllerinin tek modlu başlatma doğasından kaynaklanmaktadır.

    Tek modlu bir lazerin bir çok modlu fiberin ortasına açılması, alıcıyı fiberin diğer ucunda birbirine karıştıran çok sayıda sinyalin üretilmesine neden olabilir.

    Bu durumda, bir mod koşullandırma yaması kablosu, tekli mod başlatmanın çok modlu bir elyafın merkezinden uzağa kaydırılmasını sağlayarak bu çoklu sinyalleri ortadan kaldırır. Bu ofset noktası, tipik çok modlu LED başlatmalarına benzer bir başlatma oluşturur. (aşağıdaki şemaya bakın)

    fiber optik patch cord Teknik Parametre

    Parametre Şartname
    Ekleme Kaybı Işık Kaynağı İletim Yönü Dalgaboyu Testi Ekleme Kaybı
    D → B 850nm, 1300nm Maksimum ≤ 0.30dB
    B → D 850nm, 1300nm Maksimum ≤ 0.30dB
    C → A 850nm, 1300nm 15.0dB (50 / 125um);
    ≤ 18.0dB (62.5 / 125um)
    A → ° C 850nm, 1300nm Maksimum ≤ 0.30dB
    C → A 1,310nm, 1,550nm 8 2.10 dB (50 / 125um);
    2,60dB (62,5 / 125um)
    Geri dönüş kaybı SM APC60.0dB; SM UPC≥50.0dB MM PC≥35.0dB
    dayanıklılık 1.000 çiftleşme, tipik ≤0.20dB
    Çalışma sıcaklığı -20 - + 70
    Saklama derecesi -40 ila + 85

    FQA:

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch kablosu için, kurşun zamanı 5000 adet için 2 -3 baykuş günü olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Fakat navlun senin tarafın geri ödüyor.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi bildikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler