Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablolar

Yeraltı Kablo Kanalı Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek

Yeraltı Kablo Kanalı Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek

  • Yeraltı Kablo Kanalı Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek
  • Yeraltı Kablo Kanalı Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek
Yeraltı Kablo Kanalı Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YOFC / Corning
Sertifika: ISO,RoHS , CE
Model numarası: GYFTY
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metre
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 50000 m / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Core Single Mode Yeraltı kablo kanalı için Fiber Optik Kablo Mod türü: Tek modu
Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan sonra 1 yıl
Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, Western Union,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge Uzunluğu: Özelleştirilebilir
Çekirdek: 12 çekirdekli
Vurgulamak:

çift ​​yönlü fiber optik patch kablo

,

fiber optik damla kablo

GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 96 Çekirdek Tek Modlu Yeraltı kablo kanalı için Fiber Optik Kablo

Buradaki '' Kablo '' olarak adlandırılan tek modlu optik fiber kablo, bu şartnamenin gerekliliklerine uygundur ve genellikle ITU-T Tavsiye G.652'ye uygundur.

G652, 1310nm dalga boyu için optimize edilmiş, tek modlu NDSF'yi (dağılmayan kaydırılmış elyafı) kapsar.

G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm
zayıflama @ 850 nm ≤3.0dB / km ≤3.0dB / km
(+ 20 ° C) @ 1300nm D1,0 dB / km ≤1.0dB / km
@ 1310nm ≤0.36dB / km ≤0.4dB / km
@ 1550 ≤0.22dB / km ≤0.23dB / km
Bant genişliği @ 850 nm ≥500MHz / km ≥200MHz / km
(A sınıfı) @ 1300nm ≥1000MHz / km ≥600MHz / km
Sayısal Açıklık 0.2 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesilmesi ≤1260nm ≤1480nm

Özellikleri:

1. Mükemmel mekanik ve sıcaklık

Kesin fazlalık Fiber uzunluğu ile garanti edilen performans

2. Elyaflara kritik koruma

3. aşağıdaki önlemleri almak için alınmış

kablonun su engelleme performansı .

- Merkezi güç olarak kullanılan tek çelik tel üye

- Özel su bloke edici dolgu maddesi Gevşek Tüp

-% 100 kablo çekirdeği dolgusu

Uygulama: Kanal / Hava

Sıcaklık aralığı:

Saklama sıcaklığı: -40 ℃ - + 70 ℃

Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila + 70 ℃

Not:

1.Kablolar, tek modlu veya çok modlu fiberlerle temin edilebilir.
2. Boyutları ve hammadde müşterilerin talebine göre dizayn edilebilir.

3. Standart Reel Uzunluğu: 3 000m / makara: diğer uzunluklar istek üzerine temin edilebilir

Teknik parametreler:

G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm

zayıflama

(+ 20 ° C)

@ 850 nm ≤3.0 dB / km ≤3.0 dB / km
@ 1300nm D1,0 dB / km D1,0 dB / km
@ 1310nm 0,36 dB / km 0,40 dB / km
@ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km

Bant Genişliği (Sınıf A)

@ 850 nm ≥500 MHz · km MH200 MHz · km
@ 1300nm MH1000 MHz · km MH600 MHz · km
Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm

sıcaklık işletmek:

-20 ℃ ~ 70 ℃

Şirket görünümü

paketleme

avantaj

sertifika

gönderi ve ödeme

Michelle Zhang

Cel / WhatsApp: 008615800028772

Mail: sales01@newlightfiber.com

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)