Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Tek Zırhlı Tek Ceket Dış Kablo GYXTW Çelik Tel Yüksek Mukavemet

Tek Zırhlı Tek Ceket Dış Kablo GYXTW Çelik Tel Yüksek Mukavemet

    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
    • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength
  • Single Armored Single Jacket Outdoor Cable GYXTW Steel Wire High Strength

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NL
    Sertifika: ISO9001; ROSH
    Model numarası: NL

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Tahta tekerlek
    Teslim süresi: 5-8 iş günü
    Ödeme koşulları: L/C, T/T
    Yetenek temini: Günde 10000 m
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber türü: Tekli G652D, G657A Dış Kılıf Malzemesi: LSZH
    Mukavemet Üye Materyali: KFRP / FRP / Çelik Tel Ambalaj: tahta tekerlek
    Test Raporu: Kablonun çıkış paketi Fiber yapısı: Figure8
    Kullanım: hava Sertifika: ISO9001,ROHS,CE,CE and ROHS,ISO9001/CE/ROHS
    Türü: Tek modlu veya Çok modlu Ceket Malzemesi: LSZH, PVC, PE, TPU, PVC / LSZH

    Tek Zırhlı Tek Ceket Çelik tel Gücü Dış Kablo GYXTW

    Açıklama

    GYXTW tek zırhlı kablolar, uzunlamasına PSP tabakası ile sarılmış merkezi gevşek boruya sahiptir, ezilmeye karşı mükemmel performans. PSP ile gevşek boru arasında, kabloyu kompakt ve su geçirmez tutmak için su engelleyici malzeme uygulanır. Çekme mukavemeti sağlamak için çelik bandın iki tarafına iki paralel çelik tel yerleştirilir. Kablo tek bir polietilen (PE) kılıfla tamamlanır. Bürolar, büyükşehir ağı, erişim ağı arasındaki iletişim için hava veya kanal ortamına kurulum için uygundur ve özellikle yüksek yoğunluklu liflerin beklendiği durumlar için uygundur.

    GYXTW, kanal ve hava uygulamaları için uygun bir dış mekan kullanımı fiber optik kablodur. 2 fiber çekirdekten 24 fiber çekirdeğe GYXTW fiber optik kablo tedarik ediyoruz. Hem tek modlu hem de çok modlu tipler mevcuttur.

    Fiber optik kablo GYXTW, 2 ~ 12 fiber, jöle dolu ve fiber merkezi gevşek boru, kopolimer kaplı çelik bant, iki paralel çelik tel 1.2mm, PE dış kılıf, G652D SM fiber, isteğiniz üzerine ayrıntılı özellikler.

    Özellik ve Uygulama

    Düşük dispersiyon ve zayıflama
    Hafif, küçük çaplı, döşenmesi kolay
    İyi gerilme mukavemeti ve ezilme direnci performansı
    İyi nem direnci, su engelleme ve esneklik
    İyi mekanik ve sıcaklığa dayanıklı performans
    Erişim ağı
    Büro ağları
    Büyükşehir ağı
    Hava ve kanal / kanal uygulaması

    G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm
    zayıflama @ 850 nm .03,0 dB / km .03,0 dB / km
    (+20 ) @ 1300nm .01,0 dB / km .01,0 dB / km
    @ 1310nm .30,36 dB / km .0,40 dB / km
    @ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km
    Bant genişliği (Sınıf A) @ 850 nm MHz500 MHz · km MHz200 MHz · km
    @ 1300nm MHz1000 MHz · km MHz600 MHz · km
    Sayısal Diyafram 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalgaboyu λcc ≤1260nm ≤1480nm








    madde indeks
    Uzunluk ve paketleme 2000m / 3000 kontrplak makara
    Paketleme Detayları tahta tekerlek


    Uygulama

    Kanal ve Hava Uygulaması için Merkezi Gevşek Boru Yapısı
    Mükemmel mekanik ve sıcaklığa dayanıklı performansa sahip GYXTW dış mekan kabloları, bürolar, metropol ağı, erişim ağı ve aşırı koşullar arasındaki iletişim için hava veya kanal ortamı da dahil olmak üzere günümüzün en zorlu kurulumları için gereken esneklik ve çok yönlülük ile yüksek fiber sayımları sağlamak üzere tasarlanmıştır. yağmurlu, sisli vb.






    Ambalaj ve Nakliye


    NEW LIGHT standart kablo ambalajı sunar ve yeterli envanter için en kısa zamanda gönderebiliriz. Kabloyu rulo ile paketliyoruz, daha sonra kartona koyuyoruz. Paket kablo için iyi koruma sağlar. Genellikle test raporunu kablonun çıkış paketine ekleriz, ancak gereksinimlerinizi de işaretleyebiliriz.





    SSS


    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?
    A: biz fabrika.
    Q: teslim süresi ne kadardır?
    A: genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Ya da mallar stokta değilse 15-30 gün, miktarına göre.
    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.
    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?
    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.
    Q: ödeme koşulları nedir?
    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.
    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:


    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
    E-postam: sales03@newlightfiber.com
    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler