Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Çift Yönlü OM3 - 150 LSZH Malzemesi

Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Çift Yönlü OM3 - 150 LSZH Malzemesi

    • Pull Type UNIBOOT LC Fiber Optic patch cord  Multi Mode Duplex OM3 - 150 LSZH Material
    • Pull Type UNIBOOT LC Fiber Optic patch cord  Multi Mode Duplex OM3 - 150 LSZH Material
  • Pull Type UNIBOOT LC Fiber Optic patch cord  Multi Mode Duplex OM3 - 150 LSZH Material

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: LC - LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Çekme tipi UNIBOOT LC çok modlu dubleks OM3 - 300 optik fiber kablo aqua renk Bağlayıcı türü: LC -LC
    Mod türü: Çoklu mod Kablo tipi: OM3-150
    Kablo Malzeme: LSZH Kablo çapı: 2.0 / 3.0 mm
    Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan 3 yıl sonra
    Kablo Rengi: su Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Ekleme kaybı: D 0.3dB Dönüş kaybı: ≥40db

    Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Dubleks OM3 - 150 LSZH Malzemesi

    Çekme tipi Uniboot konektörü şu anda pazarda yeni ve çok sıcak bir satış şeklidir. 1U dağıtım kutusundan ve ekipmanın portundan çıkarmak çok kolay olabilir.

    LC küçük bir konektördür ve yüksek yoğunluklu ekipmanlardan çıkarmak uygun değildir. LC konektörün çekilmesi bu sorunu çözebilir.

    Normal çift yönlü patch kablosu iki kabloya sahip olacak, kabloyu dağıtmak için daha fazla alana ihtiyaç duyacak. Uniboot konnektörü de çift yönlüdür ancak içeride iki çekirdeği vardır. Veri merkezi için çok fazla alan kazandırabilir ve transfer için aynı işleve sahip olabilir.

    Kablo modu ihtiyaçlarınız olarak seçilebilir.

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125 OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

    Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

    kip Tek mod Çok modlu
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı 55dB ≥ 65dB ≥45dB
    Test Dalgaboyu 1310/1550 850 / 1310nm
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
    Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326
    Ücretsiz örnek EVET
    Teslimat süresi 1 gün numune için, 3 gün üretim için

    Özellikler:

    • Çeşitli konnektör tipleri mevcuttur
    • Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
    • İyi değiştirilebilirlik
    • İyi Dayanıklılık
    • Yüksek sıcaklık kararlılığı
    • Standart: Telcordia GR-326-CORE

    Bağlayıcı tipi:

    Nasıl sipariş


    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC mavi renk ve APC yeşil renk) / çoklu mod (PC bej rengi)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyaçlarınıza göre

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)