Ana sayfa Ürünler

Fiber optik kablolar

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik kablolar

(69)
Çin Tek Model 9/125 Fiber Optik Atlama Kablosu / SC SC Fiber Parça Kablosu 100 Metre Uzunluk Fabrika

Tek Model 9/125 Fiber Optik Atlama Kablosu / SC SC Fiber Parça Kablosu 100 Metre Uzunluk

Tekli model SC / UPC-SC / UPC Fiber Optik jumper kablosu 100meters uzunluk 9 / 125um sarı renk Açıklama SC fiber optik kablo hem tek mod hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur ve NTT-SC ürünleri ile tamamen ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin 1.5M 2.0 Mm Çaplı Fiber Optik Atlama Kablosu E2000 / APC PVC Ceket İle Fabrika

1.5M 2.0 Mm Çaplı Fiber Optik Atlama Kablosu E2000 / APC PVC Ceket İle

1.5M 2.0 mm çaplı PVC Ceket Fiber Optik patch cord E2000 / APC tekli model simpleks Özellik: 1. Düşük giriş kaybı, geri yansıma ve yüksek geri dönüş kaybı 2. Çeşitli renklerde UL'ye uygun plastik gövde ve ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin Kolay Kurulum SC TO SC Fiber Parça Kablosu Tek Model 3.0mm Çap 1 Metre Uzunluk Fabrika

Kolay Kurulum SC TO SC Fiber Parça Kablosu Tek Model 3.0mm Çap 1 Metre Uzunluk

SC / UPC'den SC / UPC'ye Fiber Optik Atlama kablosu çapları 3,0 mm 1 metre uzunluk Tekli model Hızlı ayrıntılar: 1. SC Optik Fiber Takma Kablosu / Pigtail 2. Simpleks, duplex.Mode: SM, MM 3. Parlatma: PC / UPC ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin SC SC Fiber Optik Atlama Kablosu Kabloları SM DX 9-125 1.2mm Çapı Veri Test Cihazları için Fabrika

SC SC Fiber Optik Atlama Kablosu Kabloları SM DX 9-125 1.2mm Çapı Veri Test Cihazları için

Veri test ekipmanı SC-SC Fiber Optik Atlama kablosu SM DX 9-125 1.2mm çaplı PVC Sarı kullanıyor Sipariş seçenekleri 1) Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Parmaklık Uç yüzü: PC, ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin Yeşil LC OM3 Fiber Parça Kablosu, 1.5M Uzunluk 12 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablosu Fabrika

Yeşil LC OM3 Fiber Parça Kablosu, 1.5M Uzunluk 12 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablosu

LC OM3 12 çekirdekli fanout fiber optik Pigtail çok modlu 12 çekirdekli 1.5M Optik fiber pigtail 12 çekirdekli renk Şartname Parametre PC UPC APC Çok modlu Ekleme kaybı ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB Geri dönüş ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin FTTH SC APC Yama Kablosu, 2.0mm / 3.0mm Tek Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablosu Fabrika

FTTH SC APC Yama Kablosu, 2.0mm / 3.0mm Tek Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablosu

SC APC 3M Tek modlu dubleks fiber optik patchcord kablosu SC 2.0mm veya 3.0mm FTTH fiber optik köprü kablosu Özellikler Şartname birim FC, SC, LC / Zırhlı Kablolar ST, MU MT-RJ, MPO E2000 Tek mod Çok modlu Tek ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin LC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu 1.5M Uzunluk Tek Mod Fiber Optik Pigtail Fabrika

LC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu 1.5M Uzunluk Tek Mod Fiber Optik Pigtail

LC UPC Tek modlu fiber optik Pigtail LC 1.5M Tekli Mod Fiber optik fiber optik kablo LC 0.9MM fiber optik kablo Açıklama: Fiber Optik Pigtail optik ağın önemlidir. Fiber optik kablo ucuna aynı veya farklı ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin 1 Metre Fiber Optik Atlama Kablosu SM Simplex SC APC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtails Fabrika

1 Metre Fiber Optik Atlama Kablosu SM Simplex SC APC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtails

SC APC 12 çekirdek fanout fiber optik Pigtails SM simpleks 12 çekirdek Optik fiber pigtail 12 çekirdek rengi Açıklama: Fiber fitilli kablolar, sahada fabrika çıkışı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Fabrikada ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin Tekli Mod Fiber Optik Atlama Kablosu FC UPC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtail Fabrika

Tekli Mod Fiber Optik Atlama Kablosu FC UPC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtail

FC UPC 12 çekirdek fanout fiber optik Pigtails SM simpleks 12 çekirdek Optik fiber pigtail 12 çekirdek rengi Şartname: Pigtail Bağlayıcı PC (SM) UPC (SM) APC (SM) AA Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35 Ekleme ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Çin FC UPC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtail Veri Aktarımı İçin Tek Modlu Simpleks Fabrika

FC UPC 12 Çekirdek Fanout Fiber Optik Pigtail Veri Aktarımı İçin Tek Modlu Simpleks

FC UPC 12 çekirdek fanout fiber optik Pigtails SM simpleks 12 çekirdek Optik fiber pigtail 12 çekirdek rengi Özellikler: 1. Telcordia, GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC ile uyumludur. 2. Düşük Ekleme Kaybı ve Geri ... Daha fazla bilgi edinin
2018-04-13 15:08:24
Page 6 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|