Ana sayfa Ürünler

Fiber optik kablolar

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber optik kablolar

(69)
Çin Dış Mekan Fiber Optik Bırakma Kablosu 2 Çekirdekli Siyah Renkli UV Ve Aleve Dayanıklı LSZH Malzemesi Fabrika

Dış Mekan Fiber Optik Bırakma Kablosu 2 Çekirdekli Siyah Renkli UV Ve Aleve Dayanıklı LSZH Malzemesi

FTTTH damla kablo kapalı 8 çekirdek tek modlu fiber optik kablo PVC Optik fiber birimi merkeze yerleştirilmiştir. İki tarafa iki paralel Fiber Takviyeli Plastik (FRP) yerleştirilmiştir. Ardından kablo siyah ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:01
Çin FTTTH 8 Çekirdekli Kapalı Fiber Optik Kablo PVC Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu Fabrika

FTTTH 8 Çekirdekli Kapalı Fiber Optik Kablo PVC Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu

FTTTH damla kablo kapalı 8 çekirdek tek modlu fiber optik kablo PVC optik fiber kablo iç ve dış tiptedir. Zırhlı kablo da var. kablo düşmek, uzak kablo çekin, GYXTW, vb Ayrıca, kablo çapı 0.9 / 2.0 / 3.0 / 3.6 ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:01
Çin LC-LC 100 Gigabit Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Düzeltme Kablosu 50/125 OM5 Uzunluk Özelleştirilmiş Fabrika

LC-LC 100 Gigabit Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Düzeltme Kablosu 50/125 OM5 Uzunluk Özelleştirilmiş

LC-LC 100 Gigabit Çok Modlu Dubleks 50/125 OM5 Fiber Optik Kablo, 10M, Uniboot OM5 Fiber Optik Yama Kablosu | 100 Gigabit | Çok Modlu Dubleks | UnibootFiber optik kablolama, daha uzun mesafe ve zorlu kablolama ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:01
Çin OM5 Çok Modlu Fiber Kablo 0.9 / 2.0 / 3.0 Mm Çaplı Fiber Optik Hat Fabrika

OM5 Çok Modlu Fiber Kablo 0.9 / 2.0 / 3.0 Mm Çaplı Fiber Optik Hat

OM5 çok modlu özelleştirilmiş renkli optik fiber kablo 0.9 / 2.0 / 3.0 mm çap Güvenle Satın Alın: Tüm Kablolarda 1 yıl Ömür Boyu Garanti ile ürünlerimizin ve müşterilerimizin arkasında durduğumuzdan emin ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:01
Çin 2 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, FTTH Fiber Optik Damla Kablosu Fabrika

2 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, FTTH Fiber Optik Damla Kablosu

Fiber patch kablo uygulaması için FTTH 2Core Drop Fiber Optik Kablosu Renk Seçeneği Giriş: Elyaflar, yüksek modüllü polyesterden yapılmış gevşek tüp içine yerleştirilir. Gevşek tüp sıkışmıştır. metal çekme ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:01
Çin Hava Uni Gevşek Tüp 8 Optik Fiber Kablo Kendini Destekli Şekil GYXTC8Y Fabrika

Hava Uni Gevşek Tüp 8 Optik Fiber Kablo Kendini Destekli Şekil GYXTC8Y

Hava Uni Gevşek Tüp Kendini Desteklenen Şekil 8 Optik Fiber Kablo Fiyat GYXTC8Y Özellikler ve Uygulamalar • Küçük kablo çapı, enine kesit şekil 8'i gösterir • Kendinden destekli örgülü teller, kolayca ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:00
Çin Su geçirmez Fiber Optik Ethernet Kablosu / GYTS GYTA GYFTY Zırhlı Fiber Kablo Fabrika

Su geçirmez Fiber Optik Ethernet Kablosu / GYTS GYTA GYFTY Zırhlı Fiber Kablo

su geçirmez fiber optik kablo GYTS GYTA GYFTY zırhlı fiber optik kablo Açıklama Fiber optik kablo GYTS, 2 ~ 144 fiber, merkezi mukavemet elemanı (çelik), jöle dolu ve fiber merkezi gevşek tüp, PP dolgu ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:00
Çin Su geçirmez İç / Dış Fiber Optik Kablo GYFTA GYXTW GYTS GYTA Dağıtım Fabrika

Su geçirmez İç / Dış Fiber Optik Kablo GYFTA GYXTW GYTS GYTA Dağıtım

GYFTA GYXTW GYTS GYTA Dağıtım Su Geçirmez İç / Dış kabin le Açıklama Sıkı tamponlu dağıtım su geçirmez iç / dış kablo, uzunlamasına uygulanmış cam iplik mukavemeti elemanlarına sahip 4, 6, 8, 12 veya 24, 900μm ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:00
Çin Zırh Fiber Optik Kablo GYTS GYTA GYFTA GYXTW Unitube Hafif Zırhlı Kablo Fabrika

Zırh Fiber Optik Kablo GYTS GYTA GYFTA GYXTW Unitube Hafif Zırhlı Kablo

Zırh kablosu GYTS GYTA GYFTA GYXTW Unitube Hafif zırhlı Kablo Açıklama GYTA tek zırhlı kablolar, suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile dolu çok telli gevşek boruya sahiptir. Bazen yüksek fiber sayısına sahip ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:00
Çin Gevşek Tüp Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Modlu GYTS GYTA GYFTA Örgülü Fabrika

Gevşek Tüp Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Modlu GYTS GYTA GYFTA Örgülü

GYTS GYTA GYFTA Örgülü Gevşek Tüp Zırhlı Fiber optik kablo Açıklama 250μm fiberler, yüksek modüllü bir plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile ... Daha fazla bilgi edinin
2020-11-18 17:59:00
Page 3 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|