Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

Düşük Kayıplı MPO Kaset Modülü Tekli Modlu veya Çok Modlu MPO Elite Konektörü

Düşük Kayıplı MPO Kaset Modülü Tekli Modlu veya Çok Modlu MPO Elite Konektörü

    • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector
    • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector
  • Low Loss MPO Cassette Module The Singlemode Or Multimode MPO Elite Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New light
    Sertifika: ROHS ;ISO9001
    Model numarası: 6/12 bağlantı noktası MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: USD 68-120 set
    Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, Telekomünikasyon, Veri merkezi Ağı, MTP MPO Ağı Fiber türü: Singlemode veya Multimode
    bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı türü: MPO / LC / SC / FC / ST / MU, MPO, MTP MPO-MPO / MPO-LC
    Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 80 ℃, 40 ~ + 85 Ürün adı: Optik Fiber MPO Kaseti
    Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit Türü: Tek modlu / Çoklu mod
    Garanti: 2 Yıl Malzeme: Plastikler ve Alüminyum alaşımı

    Düşük kayıp MPO Kaset modülleri için tekli veya çok modlu MPO Elite konektörü

    Ürün Açıklaması:

    Yeni Işık Düşük kayıp sunar MPO ağ bileşenleri ve sistemleri için MPO Kaset modülleri için tekli veya çok modlu MPO Elite konektörü. Bu MPO Kaset modülleri MPO / MTP uygulaması için uygundur, 12 ve 24 fiber versiyonlu - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optik parçalar, MPO Connector Pazarlama Konumlandırma: denizaşırı BİT pazarı için% 70; Ek% 30 iç piyasa;

    Yeni Işık Tekli veya çok modlu MPO konektörü, veri ve telekomünikasyon sistemlerinde yüksek yoğunluklu arka panel ve Baskılı Devre Kartı (PCB) uygulamalarında kullanılan çok lifli bağlantılardır. MPO fiber kablo konektörü, standart konektörlerin yoğunluğunun 12 katına kadar çıkarak önemli yer ve maliyet tasarrufu sağlar.

    FHD Yüksek Yoğunluklu Seri, birden fazla boyutta (1U / 2U / 4U) çok yönlü bir çözümdür ve omurgaları, veri merkezlerini ve kurumsal uygulamaları, 1U'dan 96 LC'ye kadar fiberleri oluşturmak için kullanılan stillerdir.

    Ürün Özellikleri:


    • Yüksek yoğunluklu modüler tasarım, verimli kullanım için 1U'da 96 fiber'e kadar.

    • Gelişmiş güvenilirlik ve hızlı dağıtım için önceden sonlandırılmış kaset.

    • Düşük kayıplı bir optik bütçe elde etmek için yüksek performanslı konektörler.

    • Tak-çalıştır modülleri çoklu fiber bağlantıların hızlı kurulumuna izin verir.

    • Çok çeşitli performans ve polarite konfigürasyonlarında sunulur.

    • Telcordia, EIA / TIA ve IEC standartlarına uygun olan donatı lifi.

    Daha fazla bilgi edinin, pls bağlantı:

    https://youtu.be/n0NzAOHr10s

    Elyaf Sayısı 12/24 Elyaf Modu OM3 50/125 μm
    Ön Bağlayıcı Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka konektör tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
    MPO Adaptörü Key key kadar anahtar Cam elyaf Corning ClearCurve®
    Ekleme Kaybı MPO0.35 dB, LC≤.2.2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
    Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila 75 ° C
    Boyutlar (HxWxD) 1,38 '' x4,29 '' x 4,64 '' (35x109x118 mm) Uygulama AF Tipi Kaset için Eşleştirme

    Performans Özellikleri:

    Ön Bağlayıcı LC / SC çift yönlü
    Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
    Ekleme Kaybı Çok modlu: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı Çok modlu: UPC ≥30dB Tek modlu: APC ≥60dB UPC ≥50dB

    Polarite Çizimi:


    Herhangi bir kurulumda, bir ucundaki vericinin diğer ucundaki karşılık gelen alıcıyla eşleştiğinden emin olmak önemlidir. FS, ağınızı ve bağlantılarını yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi akıllı çözüm sunar.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler