Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti

MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti

  • MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti
  • MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti
MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New light
Sertifika: ROHS ;ISO9001
Model numarası: 6/12 bağlantı noktası MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: USD 68-120 set
Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
Teslim süresi: 2-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 10000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Brand name: OEM Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, Telekomünikasyon, Veri merkezi Ağı, MTP MPO Ağı
Malzeme: soğuk haddelenmiş çelik, alüminyum Fiber türü: Singlemode veya Multimode
bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı türü: MPO / LC / SC / FC / ST / MU, MPO, MTP MPO-MPO / MPO-LC
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 80 ℃, 40 ~ + 85 Ürün adı: Optik Fiber MPO Kaseti
Garanti: 3 Yıl Dalga boyu: 850 nm / 1310nm
Dönüş kaybı: D60dB (SM)
Vurgulamak:

fiber optik kaset modülü

,

mtp casstte modülü

MPO-24 - 12x LC Çift Yönlü, Tip AF, 24 Fibre OM3 Çok Modlu FHD MPO Kaseti

Ürün Açıklaması:

Yeni Light serisi MPO fiber kaset modülleri, çoklu uygulamalar için yüksek yoğunluklu fiber kablo düzenekleriyle birbirine bağlanan ön yama alanındaki çift yönlü LC adaptörlerine yönlendirilen birimlerin arkasında 24 fiber MPO adaptörü sunar.

FHD Yüksek Yoğunluklu Seri, birden fazla boyutta (1U / 2U / 4U) çok yönlü bir çözümdür ve omurgaları, veri merkezlerini ve kurumsal uygulamaları, 1U'dan 96 LC'ye kadar fiberleri oluşturmak için kullanılan stillerdir.

Ürün Özellikleri:


• Yüksek yoğunluklu modüler tasarım, verimli kullanım için 1U'da 96 fiber'e kadar.

• Gelişmiş güvenilirlik ve hızlı dağıtım için önceden sonlandırılmış kaset.

• Düşük kayıplı bir optik bütçe elde etmek için yüksek performanslı konektörler.

• Tak-çalıştır modülleri çoklu fiber bağlantıların hızlı kurulumuna izin verir.

• Çok çeşitli performans ve polarite konfigürasyonlarında sunulur.

• Telcordia, EIA / TIA ve IEC standartlarına uygun olan donatı lifi.

Daha fazla bilgi edinin, pls bağlantı:

https://youtu.be/n0NzAOHr10s

Elyaf Sayısı 24 Elyaf Modu OM3 50/125 μm
Ön Bağlayıcı Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka konektör tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
MPO Adaptörü Key key kadar anahtar Cam elyaf Corning ClearCurve®
Ekleme Kaybı MPO0.35 dB, LC≤.2.2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila 75 ° C
Boyutlar (HxWxD) 1,38 '' x4,29 '' x 4,64 '' (35x109x118 mm) Uygulama AF Tipi Kaset için Eşleştirme

Performans Özellikleri:

Ön Bağlayıcı LC / SC çift yönlü
Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
Ekleme Kaybı Çok modlu: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Çok modlu: UPC ≥30dB Tek modlu: APC ≥60dB UPC ≥50dB

Polarite Çizimi:


Herhangi bir kurulumda, bir ucundaki vericinin diğer ucundaki karşılık gelen alıcıyla eşleştiğinden emin olmak önemlidir. FS, ağınızı ve bağlantılarını yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi akıllı çözüm sunar.

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler