Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

SC Çıplak Fiber Adaptör Kare Shape Tek Mod UPC Parlatma

SC Çıplak Fiber Adaptör Kare Shape Tek Mod UPC Parlatma

    • SC Bare Fiber Adaptor Square Shape Single Mode UPC Polishing
    • SC Bare Fiber Adaptor Square Shape Single Mode UPC Polishing
  • SC Bare Fiber Adaptor Square Shape Single Mode UPC Polishing

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: SC UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 100.000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    adaptör şekli: Kare şekli Alt Renk: gri
    Tekrarlanabilirliği: > 1000 kat konektör rengi: mavi UPC parlatma
    Paket: 10 adet / plastik levha OEM/ODM: Kabul edilebilir
    Malzeme: gri metal Uygulama: FTTH FTTB FTTX Network, Telekomünikasyon / Fiber Optik CATV / Multimedya

    Fiber Optik Adaptör Ürün Adı:

    SC Çıplak Fiber Adaptör Kare Shape Tek Mod UPC Parlatma

    Fiber Optik Adaptör Ortak Açıklama:

    Kare şeklinde metal SC çıplak fiber adaptör, UPC seramik yüksük parlatma mavi renk SC konektörü, alt kare şeklinde metal malzemedir. Müşterilerden çok iyi bir ün kazandı.

    Kontrplağa bastırın, Elyafın dışına çıkana kadar elyafı giriş deliği boyunca yavaşça itin - elyafı sıkıştırmak için elyaf anahtarını serbest bırakmak üzere 4-6 mm'lik bir halka. o zaman çok kolay yükleyebilirsiniz.

    Çıplak fiber adaptör, optik fiber veri testi için yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Çünkü kullanımı ve kurulumu çok uygundur. Tamamlandıktan sonra kablo üzerindeki kaplamayı çıkarın, delikten epoksi tutkalı ve herhangi bir ortam içermeyen çıplak lifi kullanın. Çıplak lifi takmak ve çıkarmak kolaydır ve tekrar tekrar kullanılır, düşük ekleme kaybına ve kolay çalışmaya sahiptir.

    Fiber Optik Adaptör Prametresi

    Ürün adı SC Çıplak Fiber Adaptör Kare Shape Tek Mod UPC Parlatma
    Ekleme Kaybı ≤0.15dB
    dayanıklılık > 1000 kez
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 70 ° C
    Malzeme Gri renkli metal
    Bağlayıcı Tipi SC SM
    Lehçe türü UPC parlatma halkası
    Elyaf Modu G652D, G657A1, G657A2, G657B3, G655, vb.
    Bağlayıcı rengi mavi
    Çekirdek sayısı simpleks
    flanş olmadan
    OEM / ODM kabul edilebilir
    paketleme 10 adet / plastik levha
    Adedi 10 parça

    Fiber Optik Adaptör Özellikleri:

    1. Bağlayıcı yapısı, kullanımı kolay

    2. fiş ve konnektör mudules değiştirilebilir

    3. eklemek delik çapı boyutu özelleştirilmiş canbe

    4. 10000 kez üzerinde işlem

    5. Kararlı, güvenilir ve tekrarlanabilir

    6. Mekanik boyutların yüksek hassasiyet

    Fiber Optik Adaptör Çalıştırma Talimatları

    Adım 1: Malzemeleri hazırlayın: çıplak fiber adaptör, pater, endüstriyel alkol, optik fiber yazıcı, optik fiber striptizci temizler.

    Adım 2: Fiber kaplama 15-20 mm sıyrıldı

    Adım 3: endüstriyel alkol kullanılan lif temiz

    Adım 4: fiber adaptör anahtarına basın (kare fiber adaptör kontrplaka basın, yuvarlak fiber adaptör yuvarlak düğmeye basın). Fiberi sıkıştırmak için fiber anahtarını serbest bırakmak üzere fiber opitc yüksük 4-6mm dışına çıkana kadar elyafı giriş deliği boyunca yavaşça itin.

    Adım 5: Optik fiber çapraz kalemini kullanın, kesip açın ve elyafın dibini seramik sonunda açığa çıkarın. daha sonra elyafı kırın, kullanımın sona ermesinden sonra elyaf tekrarlanabilirlikten çıkarılır

    Fiber Optik Adaptör Tipi:

    FQA:

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    Bir: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    Referans için ambalaj:

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)