Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu

8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu

  • 8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu
  • 8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu
8 Çekirdek MPO MTP Kablo LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm Dalga Boyu Fiber Patch Kablosu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO / MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
Yetenek temini: 500 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: MPO / MTP -LC UNITBOOT Malzeme: PVC
Çekirdek türü: 8 çekirdekli Kablo Rengi: açık yeşil
Ekleme kaybı: ≤ 0.5 dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.3dB olabilir) Dönüş kaybı: ≥25dB
Uzunluğu: Özelleştirilebilir Kablo tipi: OM5 50/125
Dalga boyu: 850/953 / 1300nm
Vurgulamak:

mpo fiber kablo

,

mpo mpo kablosuna

8 çekirdekli MTP / MPO - LC unitboot OM5 -600 PVC 3.0mm 850/953/1300 dalga boyu fiber yama kablosu

Yeni Light Uniboot LC patchcord, birleşik konektör muhafazası ve tek cidarlı 3.0mm dupleks kablo kullanır. Standart zipcord LC patchcord'a kıyasla gerekli kabloların% 50'sini önemli ölçüde azaltır, sonuçta veri merkezleri ve 10G / 40G / 400G optik ağlar gibi yüksek yoğunluklu bir ortamda geliştirilmiş hava akışını kolaylaştırır.

ÖZELLİKLER VE UYGULAMALARI

Birleşik konektör muhafazası ve tekli çizme

- Çalışma alanından tasarruf sağlar ve hava akışını arttırır

Tek cidarlı yuvarlak dupleks kabloyu kullanır

- Standart LC patchcords ile karşılaştırıldığında kablo yönetim alanının% 50'sini azaltın

Yüksek yoğunluklu kurulum ortamı için ideal

- 10 gigabit ağ bağlantıları için 10 GBase alıcı-vericileri, SFP + ve QSFP + alıcı-vericileri bağlamak için ideal

Çeşitli elyaf seçenekleri ve enface polisaj

- Farklı son yüzey parlatmalarında G652D G657A1, G657A2, OM1 ~ OM5'te mevcuttur. APC, UPC, PC.

Endüstri standartlarına uygundur ve aşar

- IEC ve TIA performans gereklilikleri ile uyumlu

Parametre

ürün adı 32 çekirdek MTP / MPO kadın 400G 3 metre OM5 -600 LSZH 3.0mm yeşil fiber yama kablosu
mod türü çoklu mod
kablo sayımı 32 çekirdek (4/8/12/16/24/32 çekirdek olabilir)
çekirdek tipi OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3 - 300 / OM4 / OM5)
kablo rengi Yeşil (isteğinize göre özelleştirilebilir)
kablo çapı 3.0 (3.0 ve özelleştirilmiş çap olabilir)
yama kablosu uzunluğu 6 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
ceket malzemesi LSZH (PVC veya LSZH olabilir)
ekleme kaybı ≤ 0.5dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.35dB olabilir)
geri dönüş kaybı ≥25 dB
dalga boyu // 953/1300 850
çekirdek tipi 50 / 125um
bağlayıcı tipi kadın
bağlayıcı rengi Aqua / Macenta / bej iyi
halka malzemesi plastik
Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
OEM / ODM kabul edilebilir
garanti Doğumdan 3 yıl sonra
Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

Bağlayıcı seçebilirsiniz:

Nasıl sipariş

1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre

8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir.

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)