Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı

ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı

  • ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı
  • ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı
  • ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı
ST Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı, Yüksek Güçlü Tek Modlu Zayıflatıcı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ST kadın erkek
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 2-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: 100.000 adet / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Metal Bağlayıcı türü: ST kadın erkek
Mod türü: Tek mod Tekrarlanabilirliği: > 1000 kat
Zayıflama: 1-30 dB Dönüş kaybı: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
Teslimat Süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü Ambalaj: Standart ihracat paketi
Ödeme vadeli: T / T, L / C, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM Sertifika: CE, ISO, RoHS
Vurgulamak:

değişken optik zayıflatıcı

,

sabit optik zayıflatıcı

Fiber Optik Zayıflatıcı ST dişi erkek simpleks tek modlu (5db) zayıflama

Ürün Açıklaması

Ürün özellikleri


ST / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı
1-30dB kullanılabilir
İyi kalite
En iyi fiyat
Hızlı teslimat
ST / UPC 10dB Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı


Özellikler:


Yüksek güç 1W sürekli çalışma 1000 saatte test edildi
Hassas zayıflama
İade kaybı UPC> 50 dB APC> 60 dB
Hem 1310 hem de 1550 nm'de operasyon için düşük dalga genişbant tasarımı
SC, FC ve LC tipleri için 1 dB'lik artışlarla 1 ila 13 dB, 15 dB ve 20 dB'lik zayıflama aralığı


Uygulamalar:


Fiber optik sistemler
CATV ve telekomünikasyon sistemleri
Optik alıcı koruması için alıcı dolgu
Optik güç dengeleme

 

Şartname:

madde Parametre
model Sabit, Kadın ve Erkek, In-line, Değişken
Çalışma dalgaboyu SM: 1310 / 1550nm MM: 850 / 1300nm
Zayıflama Aralığı 1 ~ 30dB
Geri dönüş kaybı PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: d60db
Zayıflama Toleransı ≤ +/- 0.5 (1-10dB) veya ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
Maksimum Optik Giriş Gücü 1000 mW
Polarizasyon Bağımlı Kayıp ≤0.1dB
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
Nem % 95 RH

daha fazla resim





Senin gibi olabilir








Şirket tanıtımı

Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

Ürün yelpazemiz: Yama Kordon / Pigtailler, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik konektör ... Etc.

Ürünlerimiz Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

Ürünler tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim aldı!

Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!



Teslimat ve ödeme

1. Teslim süresi: ödeme alındıktan sonra 2-15 iş günü
2.paket: ihracat sdandard paketi
3. ödeme süresi: T / T, PAYPAL, westen birliği, L / C. % 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye
4. Garanti: 3 yıl
5. teslimat yöntemi: deniz tarafından aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, vb)




Sipariş Bilgileri:

Adım 1: Konnektör tipi: FC, SC, LC, ST
Adım 2: Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC
3. Adım: Tür: Tek modlu, Çok modlu
Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adımı), 15, 20, 25, 30dB
Adım 5: Mod: Sabit, Dişi ve Erkek, In-line, Değişken
Adım 6: dalga boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm




bizimle nasıl iletişime geçilir


Mail: sales01@newlightfiber.com
Cel / whatsapp: 008615800028772

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)