Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Veri Ağları için 20dB Fiber Optik Zayıflatıcı SC / PC Sabit Dalgaboyu Bağımsız

Veri Ağları için 20dB Fiber Optik Zayıflatıcı SC / PC Sabit Dalgaboyu Bağımsız

    • 20dB Fiber Optic Attenuator SC/PC Fixed Wavelength Independent For Data Networks
    • 20dB Fiber Optic Attenuator SC/PC Fixed Wavelength Independent For Data Networks
  • 20dB Fiber Optic Attenuator SC/PC Fixed Wavelength Independent For Data Networks

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: SC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 100.000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Metal Bağlayıcı türü: SC / LC / ST / FC / MPO
    Mod türü: Tek mod Tekrarlanabilirliği: > 1000 kat
    Zayıflama: 1-30 dB Dönüş kaybı: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    Teslimat Süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü Ambalaj: Standart ihracat paketi
    Ödeme vadeli: T / T, L / C, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM Sertifika: CE, ISO, RoHS

    Ürün Açıklaması

    Singlemode simpleks Fiber Optik Zayıflatıcı SC / PC Sabit, 20dB

    Zayıflama Seçenekleri 5dB 10dB 15dB 20dB | Fiber Kablolar Direkt | sc sm zayıflatıcı 15dB

    • Bellcore Uyumlu
    • Dalgaboyu bağımsız
    • Dayanıklılık (100mw üzerinde iyi)
    • Basit ve Güvenilir Yapı

    UYGULAMA
    Telekomünikasyon Şebekeleri
    Veri Ağları
    Video ve CATV

    ÖZELLİKLER
    Çalışma Dalgaboyu: SM: 1310nm, 1550nm
    Zayıflama Doğruluk: +/- 0.5 (1-10) +/- 1.0 (11-30)
    Polarizasyon Bağımlı Kayıp: 0.2dB'den az
    Maksimum Optik Giriş Gücü: 200mW
    Çalışma Sıcaklığı Aralığı: -40 ~ 80oC

    Şartname:

    madde Parametre
    model Sabit, Kadın ve Erkek, In-line, Değişken
    Çalışma dalgaboyu SM: 1310 / 1550nm MM: 850 / 1300nm
    Zayıflama Aralığı 1 ~ 30dB
    Geri dönüş kaybı PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: d60db
    Zayıflama Toleransı ≤ +/- 0.5 (1-10dB) veya ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    Maksimum Optik Giriş Gücü 1000 mW
    Polarizasyon Bağımlı Kayıp ≤0.1dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Nem % 95 RH

    daha fazla resim

    Senin gibi olabilir

    Şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Ürün yelpazemiz: Yama Kordon / Pigtailler, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik konektör ... Etc.

    Ürünlerimiz Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

    Ürünler tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim aldı!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!

    Teslimat ve ödeme

    1. Teslim süresi: ödeme alındıktan sonra 2-15 iş günü

    2.paket: ihracat sdandard paketi

    3. ödeme süresi: T / T, PAYPAL, westen birliği, L / C. % 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye

    4. Garanti: 3 yıl

    5. teslimat yöntemi: deniz tarafından aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, vb)

    Sipariş Bilgileri:

    Adım 1: Konnektör tipi: FC, SC, LC, ST

    Adım 2: Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC

    3. Adım: Tür: Tek modlu, Çok modlu

    Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adımı), 15, 20, 25, 30dB

    Adım 5: Mod: Sabit, Dişi ve Erkek, In-line, Değişken

    Adım 6: dalga boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

    bizimle nasıl iletişime geçilir

    Mail: sales01@newlightfiber.com

    Cel / whatsapp: 008615800028772

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)