Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4

Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4

  • Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4
  • Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4
  • Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4
  • Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4
Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + Karton kutu
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 500 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PVC / LSZH Bağlayıcı Tipi: MPO / MTP erkek ve dişi
kip: Tek / Çoklu Mod Teslimat süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-7 gün
Üretim: Günde 500 adet uzunluk: Gereği olarak
Nakliye terimi: Deniz veya hava yoluyla fiber kordon: 8 çekirdek / 12 çekirdek / 32 çekirdek
Ürün adı: MTP MPO kablosu OM3 / OM4 12 fiber Fan Çıkışı MPO erkek / dişi konektör
Vurgulamak:

mpo fiber kablo

,

mpo mpo kablosuna

 

MTP MPO kablosu OM3 / OM4 12 fiber Fan Çıkışı MPO erkek / dişi konektör

 
Ürün Açıklaması:
 
Veri İletimi 12 Core MPO'dan LC Fan Çıkışı Yama Kablosuna.MPO / MTP ana kabloları, kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MPO fan çıkışlarını birbirine bağlamak, MDA, HAD ve EDA bölgelerini kapsayan ve veri merkezlerinde ve diğer yüksek fiber ortamlarda ağ kurulumunu veya yeniden yapılandırmayı azaltan yüksek yoğunluklu omurga kablolamasının kolay ve hızlı bir şekilde dağıtılması için kullanılır .
 
SM, MM ve 10G MM'ye bölünmüş farklı renklere göre kompakt ve sağlam bir mikro kablo yapısı kullanan MPO / MPT ana kablolar.Fiber aralığı 12 ila 144 arasındadır, MTP polarite seçenekleri, TIA yolu Stil A (yukarı), Stil B (aşağı) ve Stil C'dir (yukarı / yukarı).
 
 
Teknik veri:
 

MPO SerisiMM StandardıMM Süper Düşük KayıpSM StandardıMM Süper Düşük Kayıp

 
Ekleme Kaybı

Tipik
(tüm lifler)

0,20 dBTipik
(tüm lifler)
0,08 dB

Tipik
(tüm lifler)

0,25 dBTipik (tüm lifler)0.10dB
Maksimum
(tek lif)
0.40dBMaksimum
(tek lif)
0,25 dBMaksimum
(tek lif)
0,75 dBMaksimum
(tek lif)
0,35 dB
Geri dönüş kaybı

≥25dB
(Düz Lehçe)

≥25dB
(Düz Lehçe)

≥60dB
(8 ° Açılı Cila)

≥60dB
(8 ° Açılı Cila)

Dayanıklılık

≤0.2dB değişim,
1000 çiftleşme

≤0.2dB değişim,
1000 çiftleşme

≤0.3dB değişim,
500 çiftleşme

≤0.3dB değişim,
500 çiftleşme

Çalışma sıcaklığı.-40ºC ile + 75ºC arası
Yüksükler4, 8, 12, 248, 124, 8, 12, 248, 12
Kablo Rengi (Standart)SM = Sarı

OM1, OM2 = Turuncu,
OM3, OM4 = Aqua

 
 
 
 

 


Fiber Kablo Performansı

Elyaf TipiOS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Elyaf Sayısı12,24,48,72,96,144 çekirdek
Fiber Zayıflama dB (OS2)≤0.38 Maks ≤0.34Tip (1310nm) ≤0.25 Maks ≤0.19Typ (1550nm)
Fiber Zayıflama dB (OM1)≤3.5 Maks ≤2.7Tip (850nm) ≤1.5Max ≤1.2Typ (1300nm)
Fiber Zayıflama dB (OM2)≤3.5 Maks ≤2.7Tip (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)
Fiber Zayıflama dB (OM3)≤3.5 Maks ≤2.7Tip (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)
Fiber Zayıflama dB (OM4)≤3.5 Maks ≤2.7Tip (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Typ (1300nm)

 
Min.Bandwidth: Aşırı Dolu Başlatma [Mhz-km]

OM1≥200 (850nm) ≥500 (1300nm) OM2≥500 (850nm) ≥500 (1300nm) OM3≥1500 (850nm) ≥500 (1300nm) OM4≥3500 (850nm) ≥500 (1300nm)
Min.Bandwidth: Lazer Etkili Modal Bant Genişliği [Mhz-km]OM3 ≥2000 (850 nm) OM4 ≥4700 (850 nm)
Dış çap12fiber: 3.0 veya 5.5 mm;24 fiber: 3.0 veya 5.5 mm

Dış kılıf rengi
 

OS2 (Sarı), OM2 (Turuncu), OM3 (Aqua), OM4 (Mor veya Aqua) -
Dış kılıf malzemesiLSZH, OFNP, OFNR
Gerilme direnci> 500N
Çalışma sıcaklığı-40 ~ + 85 ° C

 
 
 
 
Sipariş Bilgileri:

 

 

 
Paketleme ve Etiketleme
 
 

Paket standart ihracat gereksinimlerine göre paketlenecek, müşteri memnuniyeti hedefimizdir.
Etiket basımı : Müşteri logosu veya markamız mevcuttur
İç ambalaj: Bir kartonda 5 adet
Dış ambalaj: karton çuval ile paketlenecek, kartonu tozdan ve ıslaktan koruyun.
Ulaşım: Hava yoluyla, deniz yoluyla, DHL, Fedex TNT, UPS ile ...

 

 

Daha fazla ürün

 

Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4 0

 

Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4 1

 

Ara Bağlantı Kasetleri İçin 12 Fibers Fan Çıkış MTP MPO Kablosu OM3 / OM4 2

 

FQA

 
Q1. Fiyatı ne zaman alabilirim?
A1: Soruşturmanızı aldıktan sonra genellikle 24 saat içinde teklif veririz.Fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bizi arayın veya e-postanızda bize bildirin, böylece sorgu önceliğinizi dikkate alalım.
 
S2.Küçük sipariş kabul edebilir misin?
A2: Evet, firmamızda küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçükten büyüğe doğru olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
S3.Toplu sipariş vermeden önce numune sipariş edebilir miyim?
A3: Evet, toplu siparişten önce numune kesinlikle testiniz içindir.Bu normal bir süreçtir, her zaman diğer müşterilerle ilgileniriz.
 
S4. Teslimat süreniz nedir?
A4: EXW, FOB, CIF, CFR vb. Kabul ediyoruz. Sizin için en uygun veya uygun maliyetli olanı seçebilirsiniz.
Q5.Malları aldığımızda kalite sorunu varsa ne olur?
A5: Malları paketinden çıkardığınızda kalite sorunu varsa, referansımız için fotoğraf çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecektir, Ayrıca gelecekte kaliteyi iyileştirmek için harekete geçeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

  
 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)