Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optik Alıcı-Verici 850nm Dalgaboyu Dubleks LC Konnektörü

10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optik Alıcı-Verici 850nm Dalgaboyu Dubleks LC Konnektörü

  • 10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optik Alıcı-Verici 850nm Dalgaboyu Dubleks LC Konnektörü
  • 10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optik Alıcı-Verici 850nm Dalgaboyu Dubleks LC Konnektörü
10 G SFP + 300m 850 Nm Fiber Optik Alıcı-Verici 850nm Dalgaboyu Dubleks LC Konnektörü
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: NEW LIGHT
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: OLSP851XL-C (I) 'DS3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + plastik kutu + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına bağlıdır)
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: Ay başına 20000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Hız: 10/100/1000M veri hızı: 40 "
Sertifika: CE, ISO, RoHS TUV, EMC Dalga boyu: 850nm
Uygulama: 10.3125G'de 10G Base-SR / SW Ürünler: 10 G SFP + 300 m 850 nm fiber optik alıcı-verici OLSP851XL-C (I) DS3
mesafe: 300m Çalışma durumu sıcaklığı:: Ticari: 0 ~ 70 ° C
Vurgulamak:

sfp optik alıcı verici

,

gigabit ethernet alıcı verici

10 G SFP + 300 m 850 nm fiber optik alıcı-verici OLSP851XL-C (I) DS3


Ürün Özellikleri

• 11.3Gb / s bit hızlarına kadar destekler

• Dubleks LC konektörü

• Takılabilir SFP + ayak izi

• 850nm VCSEL verici, PIN foto-dedektörü

• 50 / 125um MMF'de (2000MHZ.KM) 300m'ye kadar

• Düşük güç tüketimi, <1W

• Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

• IEEE 802.3ae uyumlu optik arayüz

• SFF-8431 ile uyumlu elektriksel arayüz

• İşletim durumu sıcaklığı:

Ticari: 0 ~ 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

Ürün Açıklaması

OLSP851XL-C (I) DS3 Gelişmiş Küçük Form Faktörü Takılabilir SFP + alıcı-vericiler MultiMode fiber üzerinden 10-Gigabit Ethernet'te kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SFF-8431, SFF-8432 ve IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ile uyumludurlar. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere telekomünikasyon ve datacom için en iyi çözümleri sunmak için yüksek performans ve optimize etme için optimize edilmiştir.

Sipariş Bilgileri

Parça numarası Açıklama
OLSP851XL-CDS3 SFP +, 11.3Gb / s'ye kadar, 850nm, 300m, 0 ~ 70 ℃, Dijital Teşhis Monitörü ile
OLSP851XL-IDS3 SFP +, 11.3Gb / s'ye kadar, 850nm, 300m, -40 ~ 85 ℃, Dijital Teşhis Monitörü ile

Parametre sembol Min. Maks. birim Not
Besleme gerilimi Vcc -0.5 4.0 V
Depolama sıcaklığı TS -40 85 ° C
Bağıl nem RH 0 85 %

Parametre sembol Min Typ maksimum birim Not
verici
Çalışma dalgaboyu λ 840 850 860 mil
Ave. çıkış gücü PAVE -6 -1 dBm 1
Nesli tükenme oranı ER 4 4.5 dB
RMS spektral genişliği Δλ 1 mil
Yükselme / Düşme süresi (% 20 ~% 80) Tr / Tf 50 ps
Dispersiyon cezası TDP 3.9 dB
Çıkış Optik Göz IEEE 0802.3ae ile uyumlu
Alıcı
Çalışma dalgaboyu 840 850 860 mil
Alıcı Hassasiyeti (ER = 4.5) PSEN1 -11,1 dBm 3
Aşırı yükleme PAVE 0.5 dBm
LOS Assert baba -30 dBm
LOS De-assert Pd -12 dBm
LOS histerezisi Pd-Pa 0.5 dB

Notlar:

1. PRBS 2 31 - 1 NRZ test modeli ile 10.3125b / s'de ölçüldü.

~% 80,% 2.20

  • ER altında en kötü durum = 4.5 @ 10.3125 Gb / s BER <1x10 -12 için PRBS 2 31 - 1 NRZ test modeli ile

Kimlik ve Dijital Teşhis Monitörü için Seri Arabirim

OLSP851XL-C (I) DS3 alıcı verici, SFP + MSA'da tanımlandığı gibi 2 kablolu seri iletişim protokolünü destekler. Standart SFP + seri numarası, telsizin yeteneklerini, standart arayüzlerini, üreticisini ve diğer bilgileri açıklayan kimlik bilgilerine erişim sağlar. Ek olarak, bu SFP + alıcı-vericiler, alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı gibi cihaz çalışma parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan gelişmiş bir dijital teşhis izleme ara yüzü sağlar. Ayrıca, belirli çalışma parametreleri fabrika ayarlı normal aralığın dışında olduğunda son kullanıcıları uyaran gelişmiş bir alarm ve uyarı bayrakları sistemi tanımlar. SFP MSA, EEPROM'da 8-bit adresli 1010000X (A0h) adresindeki 2-telli bir seri arabirim üzerinden erişilebilen 256 baytlık bir bellek haritası tanımlar, böylece orijinal izleme arabirimi 8 bit adresinden (A2h) yararlanır. Orijinal olarak tanımlanan seri ID hafıza haritası değişmeden kalır. Bellek haritasının yapısı Tablo1'de gösterilmiştir.

Uygulamalar

• 10.3125G'de 10G Base-SR / SW

v10G Fiber Kanal

• Diğer optik bağlantılar







şirket tanıtımı

Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geribildirim ile ürünler!

Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!








Paketleme detayları:

10 adet / anti-statik kutu, 40 adet / anti-statik kutu.

Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

  • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
  • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.


hizmetlerimiz

  • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
  • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
  • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).



Ödeme

  • Ambalaj: çanta ve karton kutu
  • Nakliye: Uluslararası Express: Fedex, DHL, UPS, TNT ve EMS, veya deniz yoluyla .. varsa başka bir

Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

  • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
  • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.

1. T / T /, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM, L / C.
2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.






hizmetlerimiz

  • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
  • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
  • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).


İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)