Ana sayfa Ürünlerhızlı derleme bağlayıcı

Patch Paneller için Plastik Malzeme Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Soğuk Eklem

Patch Paneller için Plastik Malzeme Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Soğuk Eklem

    • Plastic Material Fiber Optic Fast Connector Cold Joint For Patch Panels
    • Plastic Material Fiber Optic Fast Connector Cold Joint For Patch Panels
  • Plastic Material Fiber Optic Fast Connector Cold Joint For Patch Panels

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 200PCS
    Fiyat: Negotiate
    Ambalaj bilgileri: paket başına 10 ad
    Teslim süresi: 2 hafta içinde
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 10000 adet/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Renk: Siyah yeşil Malzeme: Plastik
    bağlayıcı: SC Modeli: Singlemode
    Lehçe: APC Adı: SC konektörü

    Plastik Malzeme Fiber Optik Konnektörler Soğuk Derz Özel SC APC Fiber Konektörü

    Gömülü SC APC fiber optik hızlı bağlantı soğuk ortak özel SC soğuk jointradio CATV

    Uygulama:

    * Yama panelleri
    * Dağıtım çerçeveleri
    * Fiber ağların bakım veya acil durum restorasyonu
    * FTTH Satış Noktaları
    * LAN ortamları için masaya bağlantı

    Avantajı:

    1) Tüm ürünler göndermeden önce% 100 test gerekir

    2) Tipik IL <0.3dB çoğu tedarikçi için, seri üretim için% 100 <0.3dB kabul edebilirken

    3) Tüm ürünler% 100 uç yüzü test etmelidir

    4) en rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat.
    5) kontrol etmek için ücretsiz örnek.

    Açıklama:

    FTTH için Saha Düzeneği SC / PC hızlı konektörü sahada elyafların hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilir. 900 mikronluk seçenekler mevcut olup, kurulumcu ekipman ve fiber patch panellerde dakikalar içinde bağlantıyı keserek bağlantı kurmasını sağlar. Bu konektör sistemi, epoksi, yapıştırıcılar veya yüksek maliyetli kürleme fırınları ve parlatma ve fibe etüd denetimleri için her türlü ihtiyacı ortadan kaldırır.

    Şartname:

    Için geçerli 3.1x2.0mm açılan kablo veya 3.0 / 2.0 / 0.9mm kablo
    Optik fiber çapı φ125um (657A ve 657B)
    Sıkı tampon çapı φ250um
    Fiber modu Tek mod
    Operasyon zamanı Yaklaşık 10s (fiber kesim hariç)
    Zarar ekle ≤0.3dB (1310nm & 1550nm)
    Geri dönüş kaybı ≥45dB
    Çıplak lifin sabitleme mukavemeti N 5N
    Sıkı sıkma kuvveti kaplama

    ≥ 8N

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)