Ana sayfa Ürünlerhızlı derleme bağlayıcı

Dağıtım Çerçeveleri için Mavi SC UPC Hızlı Montaj Bağlayıcısı Kaplı Tel

Dağıtım Çerçeveleri için Mavi SC UPC Hızlı Montaj Bağlayıcısı Kaplı Tel

    • Blue SC UPC Quick Assembly Connector Covered Wire For Distribution Frames
    • Blue SC UPC Quick Assembly Connector Covered Wire For Distribution Frames
  • Blue SC UPC Quick Assembly Connector Covered Wire For Distribution Frames

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 200PCS
    Fiyat: Negotiate
    Ambalaj bilgileri: paket başına 10 ad
    Teslim süresi: 2 hafta içinde
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 10000 adet/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Renk: beyaz, mavi Malzeme: Plastik
    bağlayıcı: SC Modeli: Singlemode
    Lehçe: UPC Adı: SC hızlı adaptör

    Dağıtım Çerçeveleri için FTTH SC UPC Bağlayıcı / Fiber Optik Hızlı Bağlantı

    Dağıtım çerçeveleri FTTH SC UPC Kullanın Fiber optik kaplı tel SC UPC hızlı bağlantı

    Açıklama:

    FTTH için Saha Düzeneği SC / PC hızlı konektörü sahada elyafların hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilir. 900 mikronluk seçenekler mevcut olup, kurulumcu ekipman ve fiber patch panellerde dakikalar içinde bağlantıyı keserek bağlantı kurmasını sağlar. Bu konektör sistemi, epoksi, yapıştırıcılar veya yüksek maliyetli kürleme fırınları ve parlatma ve fibe etüd denetimleri için her türlü ihtiyacı ortadan kaldırır.

    Uygulama:

    * Yama panelleri
    * Dağıtım çerçeveleri
    * Fiber ağların bakım veya acil durum restorasyonu
    * FTTH Satış Noktaları
    * LAN ortamları için masaya bağlantı

    Avantajı:

    1) Tüm ürünler göndermeden önce% 100 test gerekir

    2) Tipik IL <0.3dB çoğu tedarikçi için, seri üretim için% 100 <0.3dB kabul edebilirken

    3) Tüm ürünler% 100 uç yüzü test etmelidir

    4) en rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat.
    5) kontrol etmek için ücretsiz örnek.

    Şartname:

    Için geçerli 3.1x2.0mm açılan kablo veya 3.0 / 2.0 / 0.9mm kablo
    Optik fiber çapı φ125um (657A ve 657B)
    Sıkı tampon çapı φ250um
    Fiber modu Tek mod
    Operasyon zamanı Yaklaşık 10s (fiber kesim hariç)
    Zarar ekle ≤0.3dB (1310nm & 1550nm)
    Geri dönüş kaybı ≥45dB
    Çıplak lifin sabitleme mukavemeti N 5N
    Sıkı sıkma kuvveti kaplama

    ≥ 8N


    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)