Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu

OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu

OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu
OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter Optical Fiber Patch Cord
OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: LC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2-10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: 12000 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Aqua OM4 desteği 100G veri çok modlu LC dubleks yama kablosu 50 metre uzunluk: 50 metre
Kablo rengi: su Bağlayıcı: LC
Fiber sayısı: dubleks Kablo Çapı: 2.0
Elyaf Türü: 50 / 125um OM4 Ekleme kaybı: ≤0.25dB
dalga boyu: 850 / 1300nm Kalite kontrol: 100% göndermeden önce test
Geri dönüş kaybı: ≥40dB Lehçe: PC
Gerçek fabrika: Evet Uygulama: FTTH / Test ekipmanları / TV / LAN / Telekomünikasyon ekipmanları
Vurgulamak:

100G fiber optik yama kablosu

,

OM4 fiber optik kablo yama kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı:

 

Aqua OM4 desteği 100G veri çok modlu LC dubleks yama kablosu 50 metre

 

Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama:

 

Sonlandırma tipine göre üç ana tip fiber jumper vardır: ST-ST, SC-SC ve ST-SC.Optik fiber tipine göre, esas olarak iki tip tek modlu fiber ve çok modlu fiber vardır.

 

Jumper uzunluğu özellikleri 0.5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m vb. Kablo dış kılıf malzemesine göre sıradan tip, sıradan alev geciktirici tip, düşük duman halojensiz tip (LZSH), düşük duman halojensiz alev geciktirici tip, vb.


Binanın yangın derecesine ve malzemelerin yangına dayanıklılık gereksinimlerine göre, entegre kablolama sistemi ilgili önlemleri almalıdır.Kabloları veya optik kabloları yanıcı alanlara ve bina şaftlarına döşerken, alev geciktirici kablolar ve optik kablolar kullanılmalıdır;halka açık yerlerde, alev geciktirici, düşük duman ve düşük toksisiteli kablolar veya optik kablolar kullanılmalıdır;bitişik ekipman odaları veya kavşaklar Alev geciktirici kablo tesisatı kullanılmalıdır.

 

Simplex'in tamamen iki konektörü olacak, duplekste dört konektör olacak, her iki tarafta da iki konektör olacak.Konektör yapısı ile ilgili olarak, FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA 905/906, E2000, DIN4, D4 vb.

 

 

Fiber sayısı ayrıca simpleks yama kablosu, dubleks yama kablosu, 4 çekirdekli yama kablosu, 6 çekirdekli yama kablosu, 8 çekirdekli yama kablosu, 12 çekirdekli yama kablosu, 24 çekirdekli yama kablosu, 48 çekirdekli yama kablosu, 96 çekirdekli yama kablosu ve yakında.

 

Optik Fiber Yama Kablosu  Tipik Kullanımlar


FTTA, FTTH Uygulaması
3G, 4G, 5G Baz İstasyonu
Yatay ve Dikey Kablolama
BBU, RRU, RRH LTE

 

Optik Fiber Yama Kablosu Teknik Parametre

 

ürün adı Aqua OM4 desteği 100G veri çok modlu LC dubleks yama kablosu 50 metre
mod tipi Çok modlu
kablo sayısı dubleks
çekirdek tipi OM4
kablo rengi su
yama kablosu uzunluğu (isteğinize göre özelleştirilebilir)
ekleme kaybı ≤ 0.25dB
geri dönüş kaybı PC≥40 dB
dalga boyu 850 / 1300nm
çekirdek tipi 50 / 125um
yüksük malzeme Seramik
Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
kablo baskısı standart baskı (özelleştirilebilir)
OEM / ODM kabul edilebilir
garanti Teslimattan 3 yıl sonra
Teslimat süresi 5-15 iş günü (miktarına göre)
 

 

Optik Fiber Yama Kablosu Konnektör tipi:

OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu 0

 

 

 

Sıcak satış ürünleri

 

 

OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu 1

 

 

 

Optik fiber yama kablosu nasıl sipariş edilir

 

1. Bağlayıcı tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve böylece
6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Yama kablosu uzunluğu: sizin ihtiyacına göre

8.MPO / MTP konektörü hangi yöntemi (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) bize bildirmelidir

 

FQA:

 

1. S: Bir üretici misiniz?

A: evet, biz üreticisi Shenzhen, çin

 

2. S: Senin ADEDI nedir?

A: ADEDI 1 adet olabilir, ama biz 1 adet sipariş önermiyoruz çünkü maliyet daha yüksek olacak böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

 

3. S: Fiyatı nedir?

A: fiyat sizin miktarına göre.Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız.Büyük Miktarlar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

 

4. S: FOB fiyatı teklif edebilir misiniz?

A: evet biz can, ama boyutu ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyat yapmak zor.En iyi yolu bize detaylı özellikleri ve miktar bildirmek, biz referans için ürün fiyatı ile navlun sunacak.

 

Biz çok rekabetçi bir fiyat nakliye iletici var.Senin miktar büyük ve onlarca karton kutular vardır, biz referans için deniz yoluyla navlun anlayabilir.

 

EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacak .İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

5. S: Kaliteniz nasıl?

A: bizim üretim göre IEC, avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı.İthal üretim ekipmanları ve kalite kontrol ekipmanları.Özellikle MTP Daisi ekipmanı.

 

Tüm ürünler teslimattan önce% 100 testtir.

 

6. S: Teslim süreniz nedir?

A: biz çin'de üç fabrika var.Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch cord, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar vb.Için iki fabrika.

Fiber optik patch cord için, kurşun süresi 5000 adet için 2-3 iş günü olabilir.düzenli ürünler stokta var.Sizin için acil bir siparişle başa çıkabiliriz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

7. S: Garantiniz nedir?

A: yama kablosu için, biz teslimattan beri 2 yıl garanti var, ama sadece yapay olmayan hasarlardan sorumlu.Yapay hasar için, sizin için ücretsiz onarabiliriz, ancak navlun sizin tarafınızdan ödenecektir.

 

8. Q: Ambalajınız nedir?

C: Uluslararası bir ihracat paketi kullanıyoruz.referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli.Biz de ambalaj logonuzu yazdırabilirsiniz

 

9. S: OEM / ODM yapabilir misin?

C: evet yapabiliriz.Biz üretici, tüm ürünler OEM / ODM kabul.Gizlilik Sözleşmesi'ni imzalayabiliriz.

 

10. S: Bir örnek alabilir miyim?

A: hangi ürünleri bağlıdır, adaptör için, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, biz sizin için ücretsiz bir örnek sağlayabilir.Ancak navlun yanınızda geri ödendi.

Büyük değerli ürünler için, biz ücretsiz sunamaz, örnek şarj ve navlun ilk ödenen.bir sipariş sonra, örnek şarj iade edilecektir.

 

11. S: Nasıl sipariş verebilirim?

A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek.bize ürün adı bildirin, detaylı özellikler, miktar.Sizin için navlun anlamak için bize ihtiyacınız varsa almak adresi sağlamak.

2. sonra biz gereksinimleri bilmek, sunacak sizin için en iyi fiyat, teslim süresi ile.Fiyat sizin miktarına göre.

3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla bir Proforma Fatura yapacağız.

4. Biz ödeme aldıktan sonra sizin için üretim ayarlayacaktır.

5. önce biz teslimat teyit alacak sizinle tekrar bilgi. Ve göndereceğiz takip numarası size doğumdan sonra.

6. Biz uzun vadeli işbirliği için gereksinimlerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

 

12. S: Ödeme süreniz nedir?

A: T / T, Western Union, Paypal, bir kerede MoneyGram.Büyük miktarlar için, peşin% 50% mevduat olabilir, teslimattan önce ödenen% 50% dengesi.

 

Referans için ambalaj:


OM4 100G Veri Çok Modlu LC 50 Metre Fiber Optik Yama Kablosu 2

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler