Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme
FC PC Polishing 850um MM Optical Fiber Patch Cord 3.0 Black Boot
FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: FC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2-10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: 12000 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: FC PC parlatma 850um dalga boyu MM simpleks yama kablosu 3.0 siyah çizme uzunluk: 30 metre
Kablo rengi: Portakal Bağlayıcı: FC
Fiber sayısı: Basit Kablo Çapı: 3.0 mm / 2.0
Elyaf Türü: 50 / 125um Ekleme kaybı: ≤0.25dB
dalga boyu: 1310nm / 1550nm Kalite kontrol: 100% göndermeden önce test
Geri dönüş kaybı: ≥50dB Lehçe: PC
Gerçek fabrika: Evet Uygulama: FTTH / Test ekipmanları / TV / LAN / Telekomünikasyon ekipmanları
Vurgulamak:

FC PC dubleks yama kablosu

,

850um fc fiber optik yama kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu Ürün Adı:

 

FC PC parlatma 850um dalga boyu MM simpleks yama kablosu 3.0 siyah çizme

 

Optik Fiber Yama Kablosu Açıklama:

 

Lazer sinyali iletilirken doğrudan fiberin ucuna bakmayın.


İnsan yapımı veya diğer mücbir sebep faktörlerinin neden olduğu hasar durumunda, hasarlı optik fiber atlama kablosu zamanında değiştirilmelidir.


Kurulumdan önce kılavuzu dikkatle okuyun ve üretici veya bayi mühendisinin rehberliğinde kurun ve hata ayıklayın.


Fiber optik ağda veya sistemde herhangi bir anormallik varsa, tek tek test etmek için sorun giderme yöntemini kullanabilirsiniz.Atlama teli hatalarını test ederken veya giderirken, önce süreklilik testini yapabilirsiniz.Genellikle, tüm fiber bağlantısını değerlendirmek için görünür bir lazer pointer kullanabilirsiniz.

 

Veya ayrıca göstergelerini test etmek için hassas bir fiber optik ekleme kaybı geri dönüş kaybı cihazı kullanın.Göstergeler nitelikli aralık dahilindeyse, atlama teli normal gösterir, aksi takdirde nitelikli değildir

 

 

 

Simplex'in tamamen iki konektörü olacak, duplekste dört konektör olacak, her iki tarafta da iki konektör olacak.Konektör yapısı ile ilgili olarak, FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA 905/906, E2000, DIN4, D4 vb.

 

Fiber sayısı ayrıca simpleks yama kablosu, dubleks yama kablosu, 4 çekirdekli yama kablosu, 6 çekirdekli yama kablosu, 8 çekirdekli yama kablosu, 12 çekirdekli yama kablosu, 24 çekirdekli yama kablosu, 48 çekirdekli yama kablosu, 96 çekirdekli yama kablosu ve yakında.

 

Optik Fiber Yama Kablosu  Tipik Kullanımlar


FTTA, FTTH Uygulaması
3G, 4G, 5G Baz İstasyonu
Yatay ve Dikey Kablolama
BBU, RRU, RRH LTE

 

Optik Fiber Yama Kablosu Teknik Parametre

 

ürün adı FC PC parlatma 850um dalga boyu MM simpleks yama kablosu 3.0 siyah çizme
mod tipi Çok modlu
kablo sayısı basit
çekirdek tipi OM2
kablo rengi Portakal
yama kablosu uzunluğu (isteğinize göre özelleştirilebilir)
ekleme kaybı ≤ 0.25dB
geri dönüş kaybı PC≥40 dB
dalga boyu 850 / 1300nm
çekirdek tipi 50 / 125um
yüksük malzeme Seramik
Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
kablo baskısı standart baskı (özelleştirilebilir)
OEM / ODM kabul edilebilir
garanti Teslimattan 3 yıl sonra
Teslimat süresi 5-15 iş günü (miktarına göre)
 

 

Optik Fiber Yama Kablosu Konnektör tipi:

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme 0

 

 

 

Sıcak satış ürünleri

 

 

FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme 1

 

 

 

Optik fiber yama kablosu nasıl sipariş edilir

 

1. Bağlayıcı tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve böylece
6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Yama kablosu uzunluğu: sizin ihtiyacına göre

8.MPO / MTP konektörü hangi yöntemi (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) bize bildirmelidir

 

FQA:

 

1. S: Bir üretici misiniz?

A: evet, biz üreticisi Shenzhen, çin

 

2. S: Senin ADEDI nedir?

A: ADEDI 1 adet olabilir, ama biz 1 adet sipariş önermiyoruz çünkü maliyet daha yüksek olacak böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

 

3. S: Fiyatı nedir?

A: fiyat sizin miktarına göre.Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız.Büyük Miktarlar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

 

4. S: FOB fiyatı teklif edebilir misiniz?

A: evet biz can, ama boyutu ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyat yapmak zor.En iyi yolu bize detaylı özellikleri ve miktar bildirmek, biz referans için ürün fiyatı ile navlun sunacak.

 

Biz çok rekabetçi bir fiyat nakliye iletici var.Senin miktar büyük ve onlarca karton kutular vardır, biz referans için deniz yoluyla navlun anlayabilir.

 

EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacak .İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

5. S: Kaliteniz nasıl?

A: bizim üretim göre IEC, avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı.İthal üretim ekipmanları ve kalite kontrol ekipmanları.Özellikle MTP Daisi ekipmanı.

 

Tüm ürünler teslimattan önce% 100 testtir.

 

6. S: Teslim süreniz nedir?

A: biz çin'de üç fabrika var.Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch cord, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar vb.Için iki fabrika.

Fiber optik patch cord için, kurşun süresi 5000 adet için 2-3 iş günü olabilir.düzenli ürünler stokta var.Sizin için acil bir siparişle başa çıkabiliriz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

7. S: Garantiniz nedir?

A: yama kablosu için, biz teslimattan beri 2 yıl garanti var, ama sadece yapay olmayan hasarlardan sorumlu.Yapay hasar için, sizin için ücretsiz onarabiliriz, ancak navlun sizin tarafınızdan ödenecektir.

 

8. Q: Ambalajınız nedir?

C: Uluslararası bir ihracat paketi kullanıyoruz.referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli.Biz de ambalaj logonuzu yazdırabilirsiniz

 

9. S: OEM / ODM yapabilir misin?

C: evet yapabiliriz.Biz üretici, tüm ürünler OEM / ODM kabul.Gizlilik Sözleşmesi'ni imzalayabiliriz.

 

10. S: Bir örnek alabilir miyim?

A: hangi ürünleri bağlıdır, adaptör için, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, biz sizin için ücretsiz bir örnek sağlayabilir.Ancak navlun yanınızda geri ödendi.

Büyük değerli ürünler için, biz ücretsiz sunamaz, örnek şarj ve navlun ilk ödenen.bir sipariş sonra, örnek şarj iade edilecektir.

 

11. S: Nasıl sipariş verebilirim?

A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek.bize ürün adı bildirin, detaylı özellikler, miktar.Sizin için navlun anlamak için bize ihtiyacınız varsa almak adresi sağlamak.

2. sonra biz gereksinimleri bilmek, sunacak sizin için en iyi fiyat, teslim süresi ile.Fiyat sizin miktarına göre.

3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla bir Proforma Fatura yapacağız.

4. Biz ödeme aldıktan sonra sizin için üretim ayarlayacaktır.

5. önce biz teslimat teyit alacak sizinle tekrar bilgi. Ve göndereceğiz takip numarası size doğumdan sonra.

6. Biz uzun vadeli işbirliği için gereksinimlerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

 

12. S: Ödeme süreniz nedir?

A: T / T, Western Union, Paypal, bir kerede MoneyGram.Büyük miktarlar için, peşin% 50% mevduat olabilir, teslimattan önce ödenen% 50% dengesi.

 

Referans için ambalaj:


FC PC Parlatma 850um MM Fiber Optik Yama Kablosu 3.0 Siyah Önyükleme 2

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler