Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Dağıtım Çerçevesi

Metal Duvara Monte Kapalı Açık Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Çekirdek Dolap

Metal Duvara Monte Kapalı Açık Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Çekirdek Dolap

  • Metal Wall Mounted Indoor Outdoor Fiber Optic Distribution Box 24 Cores Cabinet
  • Metal Wall Mounted Indoor Outdoor Fiber Optic Distribution Box 24 Cores Cabinet
  • Metal Wall Mounted Indoor Outdoor Fiber Optic Distribution Box 24 Cores Cabinet
 • Metal Wall Mounted Indoor Outdoor Fiber Optic Distribution Box 24 Cores Cabinet

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlight
  Sertifika: ISO9001,ROSH
  Model numarası: NL013

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: tartışılabilir
  Fiyat: can be negotiated
  Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
  Teslim süresi: 2-10 iş günü
  Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
  Yetenek temini: Ayda 2000 Nos
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  İmalatçı ismi: Yeni ışık menşei ülke: Çin
  Malzeme: soğuk rulo çelik yapıştırma ünitesi: 12fiber
  Adaptörleri: FC, SC, ST, LC boyut: 30 * 30 * 8.5cm
  Fiber miktarı: 10/12/24 tip: İç Duvar Montajı
  Uygulama: yönetim lifi

  Metal Duvara Monte 24 Çekirdek Dolap Kapalı Açık Fiber Optik Dağıtım Kutusu

   

   

  Açıklama

   

  Metal Fiber Optic Distribution Box is specially designed for FTTH or FTTB for Indoor/Outdoor application. Metal Fiber Optik Dağıtım Kutusu, İç / Dış mekan uygulamaları için FTTH veya FTTB için özel olarak tasarlanmıştır. Fiber Optic Distribution Box is used for splicing and distributing fiber optic and it also protects fiber optic splices. Fiber Optik Dağıtım Kutusu, fiber optiklerin birleştirilmesi ve dağıtılması için kullanılır ve fiber optik ekleri de korur.

  Dağıtım kutusu, esas olarak telekomünikasyon ekipman odası ve ağ ekipman odasında kullanılan duvara montaj / delik montaj uygulaması için uygun bir iç / dış mekan tipidir.

  Features: The housing of the distribution box is made of high-quality metal. Özellikler: Dağıtım kutusunun gövdesi yüksek kaliteli metalden yapılmıştır. The material has excellent mechanical strength. Malzeme mükemmel mekanik mukavemete sahiptir. It is of nice shape and appearance with electro-static spray painting, It is equipped with adaptor panel, suitable for FC or SC adapters, therefore it is easy to install, inspect and test. Elektro-statik sprey boya ile güzel şekil ve görünüme sahiptir, FC veya SC adaptörleri için uygun adaptör paneli ile donatılmıştır, bu nedenle kurulumu, incelemesi ve test edilmesi kolaydır. The adaptor panel makes it easy to install, inspect and test. Adaptör paneli takmayı, incelemeyi ve test etmeyi kolaylaştırır. It contains splicing and distribution area. Ekleme ve dağıtım alanı içerir. Book style tray design makes it easy for installation and maintenance. Kitap tarzı tepsi tasarımı, kurulum ve bakım için kolaylaştırır. The curved diameter meets with international standard. Kavisli çap uluslararası standartlara uygundur.

   

  Çevre koşulları:
   
  1) Çalışma sıcaklığı: -25 ° C - 55 ° C
  2) Bağıl nem:%% 85 (30 ° C)
  3) Hava basıncı: 70 - 106KPa
  4) Standart çalışma dalga boyu: 850, 1,310, 1,550nm
  5) Konektör kaybı: ≤0.5dB
  6) Arka dalga kaybı: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
  7) yüksek gerilim koruma toprak ve çerçeve arasındaki gerilim direnci: ≥3kV (DC) / 1 dakika hiçbir delinme veya ark
  8) yüksek gerilim koruma toprak ve çerçeve arasındaki yalıtım direnci: ≥20,000MΩ / 500 V DC

   

   

  Metal Duvara Monte Kapalı Açık Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Çekirdek Dolap

  Özellikleri:


  1. soğuk rulo çelik kutu Ile, yapıştırma ünitesi, dağıtım ünitesi ve panel
  2. Çeşitli adaptör arayüzüne uyacak çeşitli panel plakası
  3. Adaptörler monte edilebilir: FC, SC, ST, LC
  4. tek lif ve şerit ve paket fiber kablolar için Uygundur
  5. Özel tasarım iyi durumda aşırı lif kabloları ve pigtailler sağlar
  6. Hiçbir aralık ve kolay yönetim ve operasyon için

   

  Specificate

  kip lif miktarı boyut ağırlık
  ODF-24B 24 30 * 30 * 8.5cm 5

   

   

  FQA

   

  1. S: Üretici misiniz?

  A: evet, biz üreticisi Shenzhen, çin

   

  2. S: Senin ADEDI nedir?

  A: ADEDI 1 adet olabilir, ama biz 1 adet sipariş önermiyoruz, çünkü maliyet daha yüksek olacak, böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

   

  3. S: Fiyatı nedir ?

  A : The price is according to your quantity . A: fiyat sizin miktarına göre. After you let us know your quantity , we will offer our best price for you . Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Big Quantity will get very competitive price . Büyük Miktar çok rekabetçi fiyat alacak.

   

  4. S: FOB fiyatı teklif edebilir misiniz?

  A : yes we can , But due to the size and weight is not big , most are delivery by air ,DHL , TNT , UPC , FEDEX ,etc . A: evet biz can, ama nedeniyle boyutu ve ağırlık büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. So it it difficult to do FOB price . Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. The best way is let us know your detailed specifications and quantity , we will offer the freight with products price for your reference . En iyi yolu bize detaylı özellikleri ve miktar bildirin, biz referans için ürünleri fiyat ile navlun sunacak.

   

  We have very competitive price logist . Çok rekabetçi bir fiyat lojistikçimiz var. If your quantity is big and there are dozens of carton boxes , we can figure out freight by sea for your reference . Senin miktar büyük ve onlarca karton kutular vardır, biz referans için deniz yoluyla navlun anlayabilir.

   

  EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacak . . You can contact us for more solution if you need . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  5. S: Kaliteniz nasıl?

  A: Our production is according to IEC , Europe standard production , almost closed to dust-free workshop . A: bizim üretim göre IEC, avrupa standart üretim, neredeyse kapalı tozsuz atölye. Imported production equipment and quality control equipment . İthal üretim ekipmanları ve kalite kontrol ekipmanları. Especially MTP Daisi equipments . Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

   

  Tüm ürünler teslimattan önce% 100 testtir.

   

  6. S: Teslim süreniz nedir?

  A : We have three factories in China . A: biz çin'de üç fabrika var. One factory for fiber optic cable production , two factories for patch cord , PLC , ODF , adaptor ,attenuators ,etc . Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch cord, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar vb.Için iki fabrika.

  For fiber optic patch cord , the lead time can be 2 -3 owrking days for 5000 pcs . Fiber optik patch cord için, kurşun süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. regular products we are have it in stock . düzenli ürünler biz stok var. We can deal with urgent order for you . Sizin için acil sipariş ile başa çıkabiliriz. More informations , you can feel free to contact us . Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

   

  7. S: Garantiniz nedir?

  A : for patch cord , we have 2 years warranty since delivery , but only responsible for non-artificial damage . A: yama kablosu için, biz teslimattan beri 2 yıl garanti var, ama sadece yapay olmayan hasarlardan sorumlu. For artificial damage , we can repare it for you for free ,but freight will be paid by your side . Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun sizin tarafınızdan ödenecektir.

   

  8. Q: Ambalajınız nedir?

  A : We are using international export package . A: Biz uluslararası ihracat paket kullanıyoruz. attached some packing of different products for your reference . referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. We also can print your logo on the packing Biz de ambalaj logonuzu yazdırabilirsiniz

   

  9. S: OEM / ODM yapabilir misin?

  A: yes , we can . C: evet yapabiliriz. We are manufacturer , all products are accept OEM /ODM . Biz üreticisi, tüm ürünler OEM / ODM kabul vardır. we can sign the Confidentiality agreement . Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

   

  10. S: Bir örnek alabilir miyim?

  A: It depends on which products , for adaptor , attenuator ,patch cord , pigtail , we can provide a sammple for you for free . A: hangi ürünleri bağlıdır, adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, biz sizin için bir örnek sağlayabilir ücretsiz. But freight repaid by your side . Ancak navlun sizin tarafınızdan geri ödenir.

  Büyük değerli ürünler için, biz ücretsiz sunamaz, örnek şarj ve navlun ilk ödenen, sipariş sonra, örnek şarj iade edilecektir.

   

  11. S: Nasıl sipariş verebilirim?

  A: 1. send mail to us or send inquiry . A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. let us know the products name , detailed specifications , quantity . bize ürünlerin adı, ayrıntılı özellikler, miktar bildirin. Provide your receive address if you need us to figure out freight for you . Sizin için navlun anlamak için bize ihtiyacınız varsa almak adresi sağlamak.

  2. After we know your requirements , will offer our best price for you ,with lead time . 2. sonra biz gereksinimleri bilmek, sunacak sizin için en iyi fiyat, teslim süresi ile. The price is according to your quantity . Fiyat sizin miktarına göre.

  3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

  4. Biz ödeme aldıktan sonra sizin için üretim ayarlayacaktır.

  5. önce biz teslimat teyit alacak sizinle tekrar bilgi. Ve göndereceğiz takip numarası size doğumdan sonra.

  6. Biz uzun vadeli işbirliği için gereksinimlerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

   

  12. S: Ödeme süreniz nedir?

  A: T / T, Western Union, Paypal, bir kerede MoneyGram. Büyük miktarda Için, peşin% 50% mevduat olabilir, teslimattan önce ödenen% 50% dengesi.

   

  İletişim bilgileri
  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

  İlgili kişi: Alice

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)