Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bölücü

LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü

LC SC FC ST E2000 Optik Giriş Bölücü, Rafa Monte Tip 1x32 Optik Bölücü

    • LC SC FC ST E2000 Optical Input Splitter , Rack Mounted Type 1x32 Optical Splitter
    • LC SC FC ST E2000 Optical Input Splitter , Rack Mounted Type 1x32 Optical Splitter
    • LC SC FC ST E2000 Optical Input Splitter , Rack Mounted Type 1x32 Optical Splitter
  • LC SC FC ST E2000 Optical Input Splitter , Rack Mounted Type 1x32 Optical Splitter

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO ,RoSH
    Model numarası: Mini türü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 2000 Adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 1 In 2 Out Mini Tip PLC Bölücü Bağlayıcı türü: SC / E2000
    Mod türü: Tek modu OEM / ODM: Kabul edilebilir
    Tüp Malzemeleri: Paslanmaz çelik Sertifika: CE, ISO, RoHS
    Kablo uzunluğu: 1 ~ 3 m Kablo çapı: No input file specified.

    LC SC FC ST E2000 optik giriş ayırıcı Raf montajlı Tip 1x32 optik splitte r

    Açıklama

    PLC splitter bir kuvars substrat entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazı dayanmaktadır, küçük hacimli, çalışma dalga boyu aralığı, yüksek güvenilirlik, iyi ışık bütünlüğü vb karakteristik avantajları vardır, özellikle pasif optik ağ (EPON, BPON, GPON vb. ) bağlı yerel ve terminal ekipmanları ve gerçekleştirmek optik sinyal devide.
    Çıplak PLC splitter, PLC splitter çipini ve girişini, 0.9 mm veya 250um çıplak fiber çapı ile kare metal bir tüpte çıkış optik fiber dizisini koyuyor, fiber kaynak yapılabilir, ayrıca çeşitli fiber optik konektörleri işleyebilir.
    Yeni Işık, belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir dizi 1xN ve 2xN ayırıcı sunar. Tüm ürünler "YD / T1117-2001 Tüm fiber optik dallanma cihazı teknik koşulları", "YD-T 2000-209 PLC Entegre optik cihazlar PLC optik güç ayırıcı" vb karşılamak ve ağ dağıtımı için TLC tarafından onaylanmıştır

    Seçenekler:


    1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 bölmeleri
    2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 bölmeleri
    Unconnectorized
    2mm ve 3mm'ye kadar dış kılıflarda fiber mantolama
    Raf montaj tipi veya metal kutu / patch panel tipi içinde
    SC / UPC, SC / APC, LC / UPC, LC / APC, FC / UPC, FC / APC, ST / UPC konnektör seçenekleri
    Özel konektör yapılandırmaları ve kombinasyonları

    2. Özellikler:


    1. Yüksek homojenlik
    2. Kolay Kurulum
    3. Yüksek güvenilirlik
    4. GR-1221 ve GR-1209'a uyun
    5. Çeşitli bağlantı oranı 6. Tek mod ve çoklu mod mevcut
    7. Düşük PDL, düşük aşırı kayıp, düşük ekleme kaybı
    8. Çevre kararlı
    9. Standart tip, kompakt boyut
    10. Mevcut çeşitli konektörler

    3. Özellik

    Düşük Ekleme kaybı
    Düşük PDL
    Kompakt tasarım
    İyi kanallar arası tekdüzelik
    Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1650nm'ye
    Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C ila 85 ° C
    Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

    4. Uygunluk


    Telcordia GR-1209-CORE
    Telcordia GR-1221-CORE
    RoHS

    1 XN

    Parametreler 1 × 2 1 x 4 1 x 8 1 x 16 1 x 32 1 x 64 1 x 128
    Çalışma dalga boyu 1260 ~ 1650nm
    Ekleme Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 3.6 / 4.0 7.2 / 7.4 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.2 / 16.7 20.5 / 21 23.8 / 24.5
    tekdüzelik (dB) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.8 2
    PDL (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4 0.5
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥55
    Yönlülük (dB) ≥55
    Tdl (dB) 0.5
    Çalışma / Depolama Sıcaklığı ( ) -40 ~ 85

    2 x N

    Parametreler 2 × 2 2 x 4 2 x 8 2 x 16 2 x 32 2 x 64 2 x 128
    Çalışma dalga boyu 1260 ~ 1650nm
    Ekleme Kaybı (dB) (P / S Sınıfı) 3.8 / 4.2 7.5 / 7.8 10.7 / 11 14 / 14.2 17 / 17.5 21 / 21.5 25 / 25.5
    tekdüzelik (dB) 0.6 1 1.2 1.5 1.8 2 2.5
    PDL (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4 0.4
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥55
    Yönlülük (dB) ≥55
    TDL (dB) 0.5
    Çalışma / Depolama Sıcaklığı ( ) -40 ~ 85

    Dalga boyu (nm): 1260-1650
    Malzeme PVC ABS
    tasarlamak OEM ve ODM
    Özellikler A (2,4,8 bağlantı noktası): 60L * 7W * 4H mmB (16 bağlantı noktası): 60L * 12W * 4H mmC (32 bağlantı noktası): 80L * 20W * 6H mm
    Konektörler FC, SC, ST, LC, LC / APC, SC / APC, MU ve FC / APC fiber optik konektörler mevcuttur
    Parametreler 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
    Ekleme Kaybı (dB) ≤4.2 ≤7.4 ≤10.7 ≤13.9 ≤17.2 ≤21.5 ≤24
    PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
    Tekdüzelik (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥50
    Yönlülük (dB) ≥55
    Yönlülük (dB) ≥55
    Sıcaklık Aralığı (° C) -40 ~ 75
    Depolama Sıcaklığı (° C -40 ~ 85
    NOT: Yukarıdaki parametre konektörlü ayırıcı içindir, konnektörsüzse, ekleme kaybı 0,2 dB azalacaktır.

    Paketleme ve Teslimat


    Ticaret Bilgisi:
    Ticaret şartları: FOB, CIF, CFR, vb
    Fiyat şartları: T / T, Western Union, Paypal
    Ödeme Koşulları: T / T peşin
    Adedi: 10 adet
    Liman: Shenzhen
    Teslim süresi: ödeme aldıktan sonra 5 iş günü içinde.
    Gönderi: Ekspres, Hava
    Örnek kullanılabilirliği: Evet (ücretsiz değil)
    Paket bilgileri: karton / ahşap paketi

    FQA

    1. Q: size üretici Vardır?

    A: evet, biz üreticisi Shenzhen, çin

    2. Q: Ne ADEDI?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ama biz 1 adet sipariş önermiyoruz, çünkü maliyet daha yüksek olacak, böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

    3. Q: fiyat Nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyat teklif edebilir?

    A: evet biz can, ama nedeniyle boyutu ve ağırlık büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yolu bize detaylı özellikleri ve miktar bildirin, biz referans için ürünleri fiyat ile navlun sunacak.

    Çok rekabetçi bir fiyat lojistikçimiz var. Senin miktar büyük ve onlarca karton kutular vardır, biz referans için deniz yoluyla navlun anlayabilir.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. Q: kalite nasıl?

    A: bizim üretim göre IEC, avrupa standart üretim, neredeyse kapalı tozsuz atölye. İthal üretim ekipmanları ve kalite kontrol ekipmanları. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 testtir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch cord, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar için iki fabrika.

    Fiber optik patch cord için, kurşun süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünler biz stok var. Sizin için acil sipariş ile başa çıkabiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Ne garanti?

    A: yama kablosu için, biz teslimattan beri 2 yıl garanti var, ama sadece yapay olmayan hasarlardan sorumlu. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun sizin tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne ambalaj?

    A: Biz uluslararası ihracat paket kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de ambalaj logonuzu yazdırabilirsiniz

    9. Q: yapabilirim OEM / ODM?

    C: evet yapabiliriz. Biz üreticisi, tüm ürünler OEM / ODM kabul vardır. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: ben bir örnek?

    A: hangi ürünleri bağlıdır, adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, biz sizin için ücretsiz bir örnek sağlayabilir. Ancak navlun sizin tarafınızdan geri ödenir.

    Büyük değerli ürünler için, biz ücretsiz sunamaz, örnek şarj ve navlun ilk ödenen, sipariş sonra, örnek şarj iade edilecektir.

    11. Q: Nasıl sipariş?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adı, ayrıntılı özellikler, miktar bildirin. Sizin için navlun anlamak için bize ihtiyacınız varsa almak adresi sağlamak.

    2. sonra biz gereksinimleri bilmek, sunacak sizin için en iyi fiyat, teslim süresi ile. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Biz ödeme aldıktan sonra sizin için üretim ayarlayacaktır.

    5. önce biz teslimat teyit alacak sizinle tekrar bilgi. Ve göndereceğiz takip numarası size doğumdan sonra.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için gereksinimlerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, bir kerede MoneyGram. Büyük miktarda Için, peşin% 50% mevduat olabilir, teslimattan önce ödenen% 50% dengesi.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler