Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Gevşek Tüp Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Modlu GYTS GYTA GYFTA Örgülü

Gevşek Tüp Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Modlu GYTS GYTA GYFTA Örgülü

    • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded
    • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded
    • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded
    • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded
    • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded
  • Loose Tube Armored Fiber Optic Cable Single Mode GYTS GYTA GYFTA Stranded

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NL
    Sertifika: ISO9001; ROSH
    Model numarası: NLFTTH1

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Tahta tekerlek
    Teslim süresi: 5-8 iş günü
    Ödeme koşulları: L/C, T/T
    Yetenek temini: Günde 10000 m
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber türü: Tekli G652D, G657A Dış Kılıf Malzemesi: LSZH
    Mukavemet Üye Materyali: KFRP / FRP / Çelik Tel Ambalaj: tahta tekerlek
    Test Raporu: Kablonun çıkış paketi Fiber yapısı: Figure8
    Kullanım: hava Sertifika: ISO9001,ROHS,CE,CE and ROHS,ISO9001/CE/ROHS
    Türü: Tek modlu veya Çok modlu Ceket Malzemesi: LSZH, PVC, PE, TPU, PVC / LSZH

    GYTS GYTA GYFTA Örgülü Gevşek Tüp Zırhlı Fiber optik kablo

    Açıklama

    250μm fiberler, yüksek modüllü bir plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile doldurulur. Yüksek lif sayısına sahip kablo için bazen polietilen (PE) ile kaplanmış çelik tel,
    metalik bir mukavemet elemanı olarak göbeğin merkezinde yer alır.
    kompakt ve dairesel bir kablo çekirdeğine dönüştürün. PSP, dolgu ile doldurulmuş olan kablo çekirdeği üzerine uzunlamasına uygulanır.
    su girişinden korumak için bileşik. Kablo PE kılıf ile tamamlanmıştır.


    Özellikleri
    · İyi mekanik ve sıcaklık performansı
    · Hidrolize dayanıklı yüksek mukavemetli tuvalet borusu
    · Özel tüp dolum bileşiği elyafın kritik korumasını sağlar
    · Özel olarak tasarlanmış kompakt yapı, gevşek boruların büzülmesini önlemede iyidir
    · Ezilme direnci ve esneklik
    · PE kılıf kabloyu ultraviyole radyasyondan korur
    · Kablonun su geçirmez olmasını sağlamak için aşağıdaki önlemler alınmıştır:
    . Merkezi mukavemet elemanı olarak kullanılan çelik tel
    . Gevşek tüp dolgu macunu
    . % 100 kablo dolgusu
    . Neme dayanıklı PSP

    Standartlar
    GYTS kablosu Standart YD / T 901-2001 ve IEC 60794-1 ile uyumludur.

    G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm
    zayıflama @ 850 nm .03,0 dB / km .03,0 dB / km
    (+20 ) @ 1300nm .01,0 dB / km .01,0 dB / km
    @ 1310nm .30,36 dB / km .0,40 dB / km
    @ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km
    Bant genişliği (Sınıf A) @ 850 nm MHz500 MHz · km MHz200 MHz · km
    @ 1300nm MHz1000 MHz · km MHz600 MHz · km
    Sayısal Diyafram 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalgaboyu λcc ≤1260nm ≤1480nm





    Paketleme





    madde indeks
    Uzunluk ve paketleme 2000m / 3000 kontrplak makara
    Paketleme Detayları tahta tekerlek


    Uygulama

    Sıkı Tamponlu Dağıtım Suya Dayanıklı İç / Dış Kablo için İdeal Çözüm
    Dağıtım su geçirmez iç / dış kablo kurulumu ve kullanımı kolaydır. Yüksek mekanik mukavemet, kemirgen ve su geçirmez koruma ile kablonun ideal uygulaması LAN omurgaları, doğrudan gömme, kanallar, kanallar ve zemin veya tavan alanları için geçerlidir.






    Ambalaj ve Nakliye
    NEW LIGHT standart kablo ambalajı sunar ve yeterli envanter için en kısa sürede gönderebiliriz. Kabloyu rulo ile paketliyoruz, daha sonra kartona koyuyoruz. Paket kablo için iyi koruma sağlar. Genellikle test raporunu sadece kablonun dış paketine ekleriz, ancak gereksinimlerinizi de işaretleyebiliriz.



    SSS
    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?
    A: biz fabrika.
    Q: teslim süresi ne kadardır?
    A: genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Ya da mallar stokta değilse 15-30 gün, miktarına göre.
    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.
    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?
    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.
    Q: ödeme koşulları nedir?
    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.
    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
    E-postam: sales03@newlightfiber.com
    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)