Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

FTTA Açık Suya Dayanıklı IP67 Alan Hızlı Montaj Mini Sc / APC Konnektör

FTTA Açık Suya Dayanıklı IP67 Alan Hızlı Montaj Mini Sc / APC Konnektör

    • FTTA Outdoor Waterproof IP67 Field Fast Assembly Mini Sc / APC Connector
    • FTTA Outdoor Waterproof IP67 Field Fast Assembly Mini Sc / APC Connector
  • FTTA Outdoor Waterproof IP67 Field Fast Assembly Mini Sc / APC Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NewLight
    Sertifika: IS09001-2008.ROHS
    Model numarası: NL001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negoatiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 adet
    Teslim süresi: 3 ila 5 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC LC Uygulama: FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE ve Baz istasyonu, ODF iç bağlantı için, Oda ekipmanları iç bağlantı için,
    Uzunluğu: Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir Bağlayıcı türü: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    Türü: Tek mod / Çok mod Malzeme: PVC/LSZH
    Renk: Sarı, turuncu veya diğerleri, aqua veya Cusomized Dalga boyu: 850 nm, 1310nm, 1310nm veya 1550nm
    Fiber türü: G652D, G655, herhangi bir şey, SM veya MM

    FTTA Açık Suya Dayanıklı IP67 Alan Hızlı Montaj Mini Sc / APC


    Açıklama:

    Su geçirmez dış mekan Mini SC APC Optitap adaptörü ile uyumlu hızlı dosyalanmış montaj konnektörü. Damla düz kablo için uygun,
    3.0mm yuvarlak kablo, 5.0mm yuvarlak kablo.
    H konnektör düzenekleri, fiber-ev (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sağlar.
    H konektör ucunda, ince, sızdırmaz, dişli polimer mahfaza içinde bir SC tipi bağlantı bulunur.
    ya çok portlu bir terminal ya da hat içi uzatma receptekalidir.
    SC konektörleri, FTTX uygulamaları için ortak bir arabirim sağlayan standart bir adaptörle eşleşir

    Özellikleri:
    - FTTA ve diğer dış mekan uygulamaları için üstün hava direnci sağlar .;
    - Fabrikada sonlandırılmış montajları veya önceden sonlandırılmış veya sahada kurulmuş montajları kullanma esnekliğine izin verir;
    - FTTA ve dış sıcaklık aşırılıklarına uygundur;
    - Zorlu hava koşullarında işlevselliği sağlar;
    - Özel alet kullanmadan monte edilebilir;
    -Dişli tarzı kaplin;
    -Kurulum ve uzun süreli kullanım için bükülme koruması sağlar.
    Uygulama:
    -FTTA FTTH FTTX
    -Yerel Alan Ağı (LAN)
    -Veri iletişim ağı
    -Telekomünikasyon optik iletim şebekesi
    -Optik erişim ağı (OAN)
    -Aktif cihaz sonlandırma
    Fiber optik veri iletimi (FODT)
    -Test ekipmanı
    -CATV

    Şartname:

    Model numarası IP67 alan hızlı montaj mini SC / APC H konnektör
    Uygulama FTTH BBU RRU FTTX Ağı
    Su geçirmez Seviye IP67
    Malzeme Alev geciktirici
    Bağlayıcı Tipi UPC / APC





    Sipariş Seçenekleri:

    Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch cord, önceden parlatılmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir.
    Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlarken maksimum tekrarlanabilirlik sağlar



    Konektör tipi SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU MTRJ, vs
    Lehçe UPC, APC, PC
    Kablo tipi Tek taraflı, Çift taraflı düz, Çift Taraflı Ters
    Lif SM (G652), / 125um 62.5, 50 / 125um, OM2, OM3 SM (G655)
    Kablo Ceketi Kalkan, heyetinden, LSZH
    Kablo Çapı 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9mm, vs
    Kablo uzunluğu Metre cinsinden uzunluk


    Tür:

    * Konnektör tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.
    * Yüksük son yüzü: PC, UPC, APC, vb.
    * Fiber tipi: tek modlu, polarizasyon koruyan optik fiber, çok modlu 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.
    * Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.
    * Bağlı fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.




    Özellikleri

    * İyi dayanıklılık
    * İyi değiştirilebilirlik
    * Yüksek sıcaklık kararlılığı
    * Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı
    * Üstün kalite standardı PC / UPC / APC Parlatma
    * Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC





    SSS

    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?
    A: biz fabrika.

    Q: teslim süresi ne kadardır?
    A: Genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Veya 15-30 gün mal stokta değilse, bu miktarına göre.

    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.

    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?

    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.

    Q: ödeme koşulları nedir?

    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.

    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:

    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    E- postam : sales03@newlightfiber.com
    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler