Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

12 ve 24 Çekirdekli MPO'ya 4 Çift Yönlü LC Breakout Kablosu Fiber Türleri Çok Renkli

12 ve 24 Çekirdekli MPO'ya 4 Çift Yönlü LC Breakout Kablosu Fiber Türleri Çok Renkli

    • 12 And 24 Core MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Fiber Types Multi Color
    • 12 And 24 Core MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Fiber Types Multi Color
  • 12 And 24 Core MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Fiber Types Multi Color

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO / MTP - MPO / MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: MPO MTP Kablosu Malzeme: LSZH, OFNP veya OFNR
    Mod türü: OM4 Çekirdek türü: 12 çekirdekli
    Teslimat Süresi: Mevduat aldıktan sonra 2-7 iş günü üretim yeteneği: 500 adet / gün
    Ödeme vadeli: T / T, peşin% 30 mevduat bağlayıcı: MPO, MTP
    Renk: Aqua, turuncu, sarı, Sarı / Kırmızı / Aqua

    12 ve 24 çekirdekli kablo fiber tipleri MPO - 4 çift yönlü LC çıkış kablosu

    Açıklama

    MTP / MPO kabloları, ultra yüksek yoğunluklu kablolamada önemli bir rol oynar. Yüksek veri iletimi uygulamaları için gereken ekstra bant genişliğini sağlarlar ve ayrıca daha kısa montaj süreleri, test edilmiş ve garantili kalite ve daha fazla güvenilirlik avantajları vardır. 40GBASE-SR4 ve 100GBASE-SR10 standardını karşılamak için birleştirildiğinde, MTP / MPO kablolarının MTP / MPO çoklu fiber konektörü, SC konektörüyle yaklaşık aynı büyüklüktedir, ancak 8, 12 veya 24 fiber içerebilir; devre kartı ve raf alanı.

    New Light, askeri standart taktik kablo ile birlikte hem standart hem de kilitlenebilir MTP bazlı konektörlerde en iyisini birleştirmiştir. Bu kablolar, yüksek mekanik performans özellikleri, aşırı çevresel maruz kalma ve yüksek dinamik çalışma koşulları gerektiren optik ağlarda hızlı dağıtım için tasarlanmıştır. Bu kablolar yüksek çekme yüklerine, şiddetli kırma kuvvetlerine, tekrarlanan darbelere ve aşırı sıcaklıklara dayanabilir.

    Özellikler


    1. MPO / MTP konektörü arabirim bağlantı kablosu
    2. Özelleştirilebilir fiber optik kablo uzunluğu
    3. 12 ve 24 çekirdekli kablo fiber tipleri mevcuttur
    4. Çok modlu 50 / 125um, OM3 / OM4 Bükülmeye karşı hassas elyaf veya tek kipli (G652D, G657A1) Bükülmeye karşı hassas elyaf tipini 2mm çapında kullanır
    5. IEC 61754-7, Telcordia GR-1435-CORE ile uyumludur
    6. RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)
    7. 40G LAN, 100G LAN veya OTU4 100Gbps saygısız çiftler (pim 1 - pim 2) ve A yöntemi (key-down-key-up) MPO konektörleri gibi uygulamaları destekler. 40- / 100-GbE'ye göç yolu sunmaz.

    Standart uyum


    • ÇED / TIA-455-21A
    • TIA 604-5 (FOCIS 5)
    • Telcordia GR-326-CORE
    • IEC61754-7

    Uygulamalar
    • Veri Merkezi Altyapısı
    • Depolama Alanı Ağı - Fiber Kanal
    • Paralel Optik
    • 10 Gb / sn, 25 Gb / sn ve yeni 40 Gb / sn, 100 Gb / sn Protokolü

    Özellikler


    1. Kablo tipi: 3,2 mm yuvarlak LSZH ceketli kablo
    2. Bant genişliği fiber: Çok modlu OM3 XG lazer optimize edilmiş ≥2000MHzxKm @ 850nm
    3. Tekli Mod OS2 ITU-T G.652d 9 mikron
    4. Bağlayıcı Tipi: Yüksek bağlantı MPO
    5. Bağlayıcı Arabirimi: MPO arayüzü gereksinimleri: IEC61754-4.20 ve IEC61754-7
    6. Konektör Uç yüzü: MPO uç yüzü geometrisi gereksinimleri: EN50377-15-1
    7. Parlatma Kalitesi: Parlatılmış son yüz kalitesi: IEC61300-3-35
    8. Ekleme Kaybı: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2
    9. Geri Dönüş Kaybı: ≥ 25dB OM3; D 35dB

    1. ABD Conec MTP bağlayıcı, Senko MPO Plus premium bağlayıcı
    2. OS2, OM3, OM4 elyaf çeşitleri (OM1 ve OM2 mevcuttur)
    3. 0.35dB Elite düşük kayıp MTP / MPO konektörü ve 0.6 / 0.75dB standart versiyonları
    4. Fabrika sonlandırıldı ve test edildi
    5. 10 GbE'den 40 GbE veya 100 GbE'ye kolay geçişe izin verin
    6. Çekme gözleri, kurulum sırasında elyaf uçlarını koruma seçeneği olarak sunulur

    MPO MTP Kablo Teknik Parametre

    madde Teknik parametreler
    Bağlayıcı MPO / MTP (F veya M) MPO / MTP (F veya M)
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Ekleme Kaybı

    SM: ≤ 0.75dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    MM: ≤ 0.50dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    Geri dönüş kaybı SM: 60dB; MM: ≥35dB
    MPO uç tipi Erkek: Kılavuz pim ile; Dişi: kılavuz pimi olmadan
    Lif sayısı 8,12 ve 24 elyaf
    Diğer ucun konnektör tipi MPO-dişi, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
    Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çoklu mod (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
    Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Demet fiber optik kablo

    Üç kutuplu yöntem Tip A, Tip B ve Tip C doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

    pakcing

    Biz OPP TORBA ve dış karton kutu ile paketi olacak. malları korumak amacıyla teslimat sırasında zarar görmez.

    FQA

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi bildikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler