Ana sayfa ÜrünlerFiber optik patch panel

19 Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları Fix Mpo Fiber Patch Panel

19 Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 48 Bağlantı Noktası Adaptör Plakaları Fix Mpo Fiber Patch Panel

    • 19 Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 48 Port Adapter Plates Fix Mpo Fiber Patch Panel
    • 19 Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 48 Port Adapter Plates Fix Mpo Fiber Patch Panel
    • 19 Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 48 Port Adapter Plates Fix Mpo Fiber Patch Panel
  • 19 Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 48 Port Adapter Plates Fix Mpo Fiber Patch Panel

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New light
    Sertifika: ROHS ;ISO9001
    Model numarası: 6/24 / 48 çekirdekli zımba paneli

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: USD 68-120 set
    Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Uygulama: Veri merkezleri, önceden sonlandırılmış kurulumlar ön panel: LC, SC, ST, FC, E2000
    Boyutu: 19 inç arabirim: Toz boyalı
    Ürün adı: 24 fiber rafa monte MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli TEPSİ: 12/24/48/72/96 lif
    Ağırlık: 6kg Malzeme: Fosforlu bronz
    Saklama sıcaklığı: -45 ° C ~ 60 ° C Ürün türü: ekleme tepsileri ile dışarıya çekilebilen çekmece muhafazası
    Boyutlar: 1.75 "H x 17.0" G x 14.0 "D, 485 mm x 294 mm x 44 mm Türü: 2U, çizim tipi fiber optik yol paneli, 1U, Tekli veya çoklu mod

    19 raf montaj fiber yama paneli 48 port Adaptör Plakaları fix mpo fiber patch panel

    Ürün Açıklaması:

    Her rafa takılan yama paneli, herhangi bir fiber ağ için üstün kablo yönetimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 144'e kadar elyafı barındırabilecek çeşitli elyaf yama panelleri sunuyoruz. Rafa monte edilen dolaplarımız, ekleme, sonlandırma veya her ikisini de yapabilecek şekilde özelleştirilebilir ve uyarlanabilir. İç kablo yönetimi ve bakımı bu ünitelerin erişilebilir ön ve arka erişim tasarımları ile kolaydır. Bu özellikler mevcut ve gelecekteki fiber optik sistem gereksinimlerinizi karşılama becerisi ve esnekliği sunar. Ayrıca, çeşitli yüksek yoğunluklu rafa monte patch paneller sunmaktayız

    Kutunun içindeki baharat tepsisi, 0.9mm, 2.0mm ve 3.0mm Fiber Kablo için mevcut olan ABS malzemeden yapılmıştır.

    Her Patch Panel tam olarak paneller, adaptörler, ekleme tepsileri ve aksesuarlarla doludur ve kuruluma hazırdır.

    1RU ve 3RU raf montajı modelleri, ayrıca temin edilebilen standart RLH Fiber Adaptör Plakasını (siyah) tutar. Adaptör plakası tutucular ayrıca tüm LGX ayak baskı adaptörü plakalarıyla da uyumludur.

    Kaydırmalı Yama Paneli Muhafazaları hem yüksek hem de düşük yoğunluklu yama ve yapıştırma uygulamaları için tasarlanmıştır. Dayanıklı 14 ayar alüminyumdan yapılmış, bu muhafazalar hafif ve sağlamdır. Kablo organizasyonu özellikleri arasında yönetim makaraları, kablo yönlendirme halkaları gevşek olabilir ve köprü duruşları bağlanabilir. Tüm raf montaj panolarımız standart 19 inç raflara ve dolaplara uyar.

    Özellikler:


    MTP / MPO standart uyumlu çoklu fiber konektör
    LC (SFF veri merkezi standardı), SC ayrık arayüz
    OS1 / 2, OM3, OM4 elyaf çeşitleri (OM1 ve OM2 mevcuttur)
    12 ve 24 fiber versiyonları - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optik parçalar
    Polarite A (standart), B veya C
    Fabrika sonlandırıldı ve test edildi
    Yüksek performanslı zirkonya kılıf adaptörleri

    Parametre birim FDF-1U FDF-2U FDF-3U
    Elyaf Kapasitesi çekirdek ≤24 ≤48 ≤72
    Tepsi Sayısı PCS 1 2 4
    Yükseklik 1U 2U 3U
    boyut Genişlik aa 482 482 482
    derinlik aa 305 305 305
    düşünce Raf Montajı Raf Montajı Raf Montajı

    Uygulamalar:

    · Telekomünikasyon ağları

    · Yerel bölge ağları

    · FTTH

    · CATV ağları

    · Aktif cihaz sonlandırma

    Özellikler ve Avantajlar:

    · Düşük aşırı kayıp ve yüksek performans

    · Katlanabilir ekleme tepsisi

    · Kolaylık ve kullanım kolaylığı

    · İç mekan kullanımı, dış mekan kullanımı özelleştirilebilir

    Projeler Parametre
    Çalışma sıcaklığı -25 ℃ ~ 40 ℃
    Depolama sıcaklığı -25 ℃ ~ 55 ℃
    Bağıl nem ≤85 (% + 30 ℃)
    Hava basıncı 70Kpa ~ 106kpa
    Renk Siyah

    Boyut:

    model lif miktarı Yükseklik Boyut (EnxBoyxYükseklik)
    raf montajı 12/24/48/96 çekirdek 1U 430 * 354.1 * 44mm

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler