Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

Fiş Tipi MPO MTP Kablo Konektörü Bağlan Mpo Kaset Yama Paneli

Fiş Tipi MPO MTP Kablo Konektörü Bağlan Mpo Kaset Yama Paneli

    • Plug Type MPO MTP Cable Connector Connect Mpo Cassette Patch Panel
    • Plug Type MPO MTP Cable Connector Connect Mpo Cassette Patch Panel
  • Plug Type MPO MTP Cable Connector Connect Mpo Cassette Patch Panel

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO / MTP - MPO / MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlayıcı türü: MPO / MTP’den MPO / MTP’ye Malzeme: LSZH, OFNP veya OFNR
    Mod türü: OM4 Çekirdek türü: 12 çekirdekli
    Kablo Rengi: Magneta Uzunluğu: ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir
    Sertifika: CE, ISO, RoHS Teslimat Süresi: Mevduat aldıktan sonra 2-7 iş günü
    üretim yeteneği: 500 adet / gün Ödeme vadeli: T / T, peşin% 30 mevduat
    Sertifika: ISO9001

    mpo 24 kablo mpo mtp fiber konektörü mpo kaset patch panel bağlamak

    MPO MTP Kablosuna Genel Bakış

    Yeni ışık üreticileri mpo kaset patch panel için veri merkezi sınıfı mpo optik konnektör om3 modlu fiber optik kablo . 50 mikron MTP fiber optik patch kablosu, Corning® Clearcurve® OM3 camı ile üretilmiştir. Çok modlu fiber optik kablo, lazerle optimize edilmiş çok modlu fiber LOMMF'yi ve yüksek hızlı 100G kablolama ağlarını desteklemek için ekipman bağlantısına doğrudan ekipman sağlamak için 100G Base-SR10 24 fiber yapılandırmasıyla birlikte gelir. Yüksek yoğunluklu 24 fiber kablo, 3.0 mm çapında OM3 50/125'tir. Bu OM3 fiber bağlantı kabloları 50 125 yapılandırmasına sahiptir. Su kılıfı malzemesi, fiber optik iletken olmayan plenum OFNP'dir ve 100 Gb ağ iletişimi için renkli sudır. MTP-MTP fiber optik kablosu, MTP dişi konnektörlerle birleştirilir. MTP konektörü, fiber yama kablosunun bir veri merkezi ortamında ağ kablolaması için güvenli ve güvenilir bir bağlantı sağlayan adaptörlere takılmasını sağlayan yaylı bir kaydırma mekanizması kullanır. Her bir montaj% 100 fabrika teslimi olup Bellcore GR-326 ve TIA / EIA standardını maksimum ekleme kaybı ile karşılar.
    Doğrudan yeni ışık, güvenilir bir fiberoptik tedarikçi ve satılık co güvenilir bir fiber optik fiber kabloları satın alın. Kurumsal veri merkezleri, birleşme tesisleri, sunucu çiftlikleri, bulut depolama ağları, telekomünikasyon odaları için fiber optik üretiyoruz. CBS binlerce ürün stokluyor; fiber optik bağlantı kutusu, fiber patch kablolar, fiber optik atlama telleri ve fiber optik atlama kabloları gibi. Satılık fiber optik kablo seçeneklerimiz, çok çeşitli fiber konnektör tipleri içerir. Satılık fiberleri ve fiber optik kablo fiyatlarımızı görüntülemek için fiber optik kablo mağazasına (Cablesys.com) gidin.

    MPO MTP Kablo Uygulaması

    PIN ile sabit performans endeksi Bağlantılı fiexed pozisyon
    Kilitleme yapısına sahip fiş tipi konnektör
    Kablolama ve yönetim sistemi için uygun olan yüksek yoğunluklu
    Telcordia GR-1435-CORE ve RoHS standardına uyun

    telekom ağı
    Sistem kablolaması
    Hassas telekom ekipmanları
    Kablo geri döngü incelemesi

    MPO MTP Kablo Teknik Parametre

    madde Teknik parametreler
    Bağlayıcı MPO / MTP (F veya M) MPO / MTP (F veya M)
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Ekleme Kaybı

    SM: ≤ 0.75dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    MM: ≤ 0.50dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    Geri dönüş kaybı SM: 60dB; MM: ≥35dB
    MPO uç tipi Erkek: Kılavuz pim ile; Dişi: kılavuz pimi olmadan
    Lif sayısı 8,12 ve 24 elyaf
    Diğer ucun konnektör tipi MPO-dişi, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
    Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çoklu mod (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
    Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Demet fiber optik kablo

    Üç kutuplu yöntem Tip A, Tip B ve Tip C doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

    pakcing

    Biz OPP TORBA ve dış karton kutu ile paketi olacak. malları korumak amacıyla teslimat sırasında zarar görmez.

    FQA

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: yama kablosu için, teslimattan beri 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram hemen.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)