Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

Patch Cord Konnektörlü ve Corning Fiber Optik Kablolu MTP MPO Kaset Modülü

Patch Cord Konnektörlü ve Corning Fiber Optik Kablolu MTP MPO Kaset Modülü

    • MTP MPO Cassette Module With Patch Cord Connector And Corning Fiber Optic Cable
    • MTP MPO Cassette Module With Patch Cord Connector And Corning Fiber Optic Cable
  • MTP MPO Cassette Module With Patch Cord Connector And Corning Fiber Optic Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New light
    Sertifika: ROHS ;ISO9001
    Model numarası: 6/12 bağlantı noktası MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: USD 68-120 set
    Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı türü: MPO / LC / SC / FC / ST / MU, MPO, MTP MPO-MPO / MPO-LC
    Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit Türü: Tek modlu / Çoklu mod
    Garanti: 2 Yıl Malzeme: Plastikler ve Alüminyum alaşımı
    Dalga boyu: 1310nm-850nm-1550nm Kapasite: SC Maksimum 12 puan / LC Maksimum 24 puan
    Ürün adı: Fiber Yüksek Yoğunluklu MTP-12 Kasetleri

    Bağlantı kablosu konnektörü ve Corning fiber optik kablo ile mtp mpo kaset

    Ürün Açıklaması:

    Yama kablosu konektörlü ve Corning fiber optik kabloya sahip yeni Hafif mtp mpo kaseti, MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC yaması ile birbirine bağlamak için kullanılırlar.
    Modüler sistem, yüksek yoğunluklu veri merkezi altyapısının hızlı bir şekilde konuşlandırılmasının yanı sıra taşıma, ekleme ve değişiklik sırasında gelişmiş sorun giderme ve yeniden yapılandırma işlemlerine olanak tanır. 1U veya 4U 19 ”çoklu yuva şasisine monte edilebilir.
    MPO Kasetleri, optik performans ve güvenilirlik sağlamak için fabrikada kontrol edilen ve test edilmiş MPO-LC çıkışlarını içerir. Düşük kayıplı MPO Elite ve LC veya SC Premium versiyonları, zorlu güç bütçesi yüksek hızlı ağlar için düşük ekleme kaybı özelliğine sahiptir.
    Uygulamalar:
    1. Fiber Optik İletim Sistemi
    2. CATV Ağları
    3. Yerel Alan Ağı
    4. Test / Ölçüm Cihazları
    Özellikleri:
    1. 19 inçlik standart boy, 19 inçlik rafa uygun, 23 inçlik boyutta istek üzerine temin edilebilir.
    2. Standart ölçü 1U, 2U veya 4U istek üzerine temin edilebilir
    3. 12,24,48,96Port isteğe bağlı
    4. Her ikisi de mevcut olan SC, FC, ST, LC adaptörü, dubleks ve simpleks için uygundur.
    5. tedarik etmek için Akıllı Tasarım optik kablo terminal bağlantısı ve optik fiber adaptör kurulumu için koruma sağlamak
    6. Fiber optik kablo sonlandırma, koruma, bağlantı ve yönetim sağlayın
    7. RoHS uyumlu
    8. Tam montaj (yüklü) veya boş panel isteğe bağlı
    9. Siyah veya Beyaz renk
    Avantajı:
    1. UL sertifikası kalite kolu en iyi hale getirir.
    2. Bağımsız araştırma ve geliştirme, müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir
    3. OEM paketi mevcuttur, renkli logonuzu yazdırabilir, OEM kutunuzu yazabilir, OEM Karton

    Yeni Light MTP / MPO kasetlerinin tümü yüksek kalitede Corning fiber optik kablo ile üretilmiştir ve çeşitli fiber modlarında mevcuttur: Tek modlu (9 / 125um), Çok Modlu OM1 (62.5 / 125um), Çok Modlu OM3 (50 / 125um) ve diğerleri . Bu kasetler ayrıca aşağıdakiler dahil birçok yaygın fiber optik konektör portuna sahiptir: LC, LC / APC, SC, SC / APC, FC, FC / APC ve ST fiber optik konektörleri. Tüm Fibertronics MTP / MPO kasetleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için Erkek veya Dişi MTP / MPO konektörleriyle yapılabilir.

    FHD Yüksek Yoğunluklu Seri, birden fazla boyutta (1U / 2U / 4U) çok yönlü bir çözümdür ve omurgaları, veri merkezlerini ve kurumsal uygulamaları, 1U'dan 96 LC'ye kadar fiberleri oluşturmak için kullanılan stillerdir.

    Ürün Özellikleri:


    • Yüksek yoğunluklu modüler tasarım, verimli kullanım için 1U'da 96 fiber'e kadar.

    • Gelişmiş güvenilirlik ve hızlı dağıtım için önceden sonlandırılmış kaset.

    • Düşük kayıplı bir optik bütçe elde etmek için yüksek performanslı konektörler.

    • Tak-çalıştır modülleri çoklu fiber bağlantıların hızlı kurulumuna izin verir.

    • Çok çeşitli performans ve polarite konfigürasyonlarında sunulur.

    • Telcordia, EIA / TIA ve IEC standartlarına uygun olan donatı lifi.

    Daha fazla bilgi edinin, pls bağlantı:

    https://youtu.be/vq-AZxb1ab4

    Elyaf Sayısı 12/24 Elyaf Modu OM3 50/125 μm
    Ön Bağlayıcı Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka konektör tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
    MPO Adaptörü Key key kadar anahtar Cam elyaf Corning ClearCurve®
    Ekleme Kaybı MPO0.35 dB, LC0.2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
    Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila 75 ° C
    Boyutlar (HxWxD) 1,38 '' x4,29 '' x 4,64 '' (35x109x118 mm) Uygulama AF Tipi Kaset için Eşleştirme

    Performans Özellikleri:

    Ön Bağlayıcı LC / SC çift yönlü
    Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
    Ekleme Kaybı Çok modlu: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı Çok modlu: UPC ≥30dB Tek modlu: APC ≥60dB UPC ≥50dB

    Polarite Çizimi:


    Herhangi bir kurulumda, bir ucundaki vericinin diğer ucundaki karşılık gelen alıcıyla eşleştiğinden emin olmak önemlidir. FS, ağınızı ve bağlantılarını yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi akıllı çözüm sunar.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler