Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO Kaset Modülü Kutusunda 0.9 Mm Kablo

12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO Kaset Modülü Kutusunda 0.9 Mm Kablo

  • 12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO Kaset Modülü Kutusunda 0.9 Mm Kablo
  • 12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO Kaset Modülü Kutusunda 0.9 Mm Kablo
12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO Kaset Modülü Kutusunda 0.9 Mm Kablo
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO / MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
Yetenek temini: 500 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO kaset modül kutusu için 0.9 mm Kablo Bağlayıcı türü: MTP düşük ekleme kaybı
Çekirdek türü: 12F Ekleme kaybı: düşük ekleme kaybı ≤ 0.3dB
Kablo uzunluğu: özelleştirilmiş Fiber türü: MM
Bağlayıcı türü: MPO-LC Ceket: PVC/LSZH
Kablo çapı: 0.9mm
Vurgulamak:

mpo mpo kablosu

,

mpo çıkış kablosu

MPO / MTP Optik Fiber Patch kablosu ürün adı:

12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO kaset modül kutusu için 0.9 mm Kablo

MPO / MTP Optik Fiber Patch kablosu Açıklama:

MPO - LC koparma kabloları iki tür kablo çapı olabilir: 0.9mm mini kablo MPO - LC beakout yama kablosu, 3.0mm kablo çapı koparma yama kablosu.
0.9 mm çaplı kablo MPO - LC koparma yama kablosu normal 1U dağıtım çerçevesinde veya yama panelinde kullanılır. İçinde kaset modülü olacak.

40G SR4 veya 100G SR4'ün iletiminde kullanılan çok modlu fiber kablolar ve 10G / 25G dupleks ağlarda kullanılan 12 fiber kablo.

MPO / MTP Optik Fiber Bağlantı kablosu Daha fazla bilgi:

Yeni Işık MTP-LC uniboot yama kablosu düşük ekleme kaybı standart konektördür, Düşük ekleme kaybı MTP konektörünün uluslararası rengi sarıdır ve MTP konektörü Orijinal Uscome markasıdır. Diğer MPO konektörü yalnızca MPO olarak adlandırılabilir.

Yama kablosundaki diğer bir konektör 4 x LC uniboot'tur. her kablonun içinde iki fiber çekirdeğe sahiptir. Çok fazla alan kazandırabilir ve 2.0 / 3.0mm kablo LC ile aynı veri iletimi işlevine sahip olabilir.

Uzunluk ve konektör tipi dağıtım işlemi sırasında isteğinize göre özelleştirilebilir.

Ayrıca 8 çekirdekli MPO - LC 0.9mm kablo patch kablosu, 8 çekirdekli MPO -LC 3.0mm patch kablosu. 12 çekirdekli MPO - LC 0.9mm kablo bağlantı kablosu, 12 çekirdekli MPO -LC 3.0mm bağlantı kablosu, 24 çekirdekli MPO - LC 0.9mm kablo bağlantı kablosu, 24 çekirdekli MPO -LC 3.0mm bağlantı kablosu, vb.

MPO / MTP Optik Fiber Patch kablosu UYGULAMALARI

MPO / MTP Optik Fiber Bağlantı kablosu Parametresi

ürün adı   12 F MTP - LC Fiber Optik MTP MPO Breakout MPO kaset modül kutusu için 0.9 mm Kablo
mod türü oturum açma modu
kablo sayımı 8 çekirdekli (4/8/12/16/24/32 çekirdek olabilir)
çekirdek tipi G652D (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3 ila 300 / OM4 / OM5)
kablo rengi sarı (isteğinize göre özelleştirilebilir)
kablo çapı 3.0 (3.0 ve özelleştirilmiş çap olabilir)
yama kablosu uzunluğu 3 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
ceket malzemesi LSZH (PVC veya LSZH olabilir)
ekleme kaybı D 0.3dB
geri dönüş kaybı ≥25 dB
dalga boyu 1310/1550
çekirdek tipi 9 / 125um
bağlayıcı tipi kadın
bağlayıcı rengi sarı (Aqua / Magenta / bej tamam)
halka malzemesi plastik
Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
OEM / ODM kabul edilebilir
garanti Doğumdan 3 yıl sonra
Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

MPO / MTP Optik Fiber Patch kablosu İlgili ürünler:

MPO / MTP Optik Fiber Patch kablosu nasıl sipariş edilir

1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre

8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayımı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir.

FQA:

1. Q: üretici misiniz?

A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

2. Q: ADEDI Nedir?

A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

3. Q: fiyatı nedir?

A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

Bir: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5. S: Kaliteniz nasıl?

A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

6. Q: kurşun süresi nedir?

A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

7. Q: Garantiniz nedir?

A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

8. Q: Ne senin ambalaj?

C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

2. Gereksinimlerinizi bildikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

12. Q: Ne ödeme süresi?

A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

Referans için ambalaj:


İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)