Ana sayfa ÜrünlerFiber optik patch panel

19 inç 12 Çekirdekli Tek Modlu Optik Kablo ODF ST / LC Raf Tipi

19 inç 12 Çekirdekli Tek Modlu Optik Kablo ODF ST / LC Raf Tipi

    • 19 Inch 12 Core Single Mode Optical Cable ODF ST / LC Rack Mounted
    • 19 Inch 12 Core Single Mode Optical Cable ODF ST / LC Rack Mounted
  • 19 Inch 12 Core Single Mode Optical Cable ODF ST / LC Rack Mounted

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New light
    Sertifika: ROHS ;ISO9001
    Model numarası: 24/12 fiber panel

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: USD 68-120 set
    Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 24 fiber rafa monte MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli TEPSİ: 12/24/48/72/96 lif
    Ağırlık: 6kg Saklama sıcaklığı: -45 ° C ~ 60 ° C
    Ürün türü: ekleme tepsileri ile dışarıya çekilebilen çekmece muhafazası Boyutlar: 1.75 "H x 17.0" G x 14.0 "D, 485 mm x 294 mm x 44 mm
    Türü: 2U, çizim tipi fiber optik yol paneli, 1U, Tekli veya çoklu mod Malzeme: Soğuk Haddelenmiş Çelik, Soğuk Haddelenmiş Çelik

    19 inç 12 çekirdekli ST / LC raf tipi tek modlu optik kablo ODF

    Ürün Açıklaması:

    Kablo terminal bileşenleri ve kalan fiber depolama alanı sağlayan bir fiber sonlandırma kutusundaki kablo metal bileşenleri ve kablo terminal kutusu kabuğu arasında her zaman bir panel fiber optik her zaman istenir. Ek olarak, fiber sonlandırma kutusu, zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan kolay erişilebildiği için farklı durumların kurulumunu da kolaylaştırır.

    12 çekirdekli elyaf, 24 çekirdekli elyaf, 36 çekirdekli elyaf, 48 çekirdekli elyaf, 72 çekirdekli elyaf, 96 çekirdekli elyaf, 144 çekirdekli elyaf uygulamaları için farklı modeller mevcuttur. SC, ST, FC, LC MTRJ, e2000 vb. Dahil olmak üzere farklı adaptör arayüzü ile olabilirler. İlgili elyaf aksesuarları ve pigtailler isteğe bağlıdır.

    Uygulama:

    1. Telekomünikasyon abone döngüsü

    2. Eve fiber (FTTH)

    3. LAN / WAN

    4. CATV

    Özellikleri:

    Optik kablo sonlandırmanın branş bağlantısına kullanılır

    19 '' Standart Yapı, Raf montajı

    Adaptör montajı için kullanılabilir

    Çekmece Yapısı, Çalıştırması Kolay.

    Yer tasarrufu için kompakt tasarım

    Yönetim ve işletme için kolay

    Standart ölçü, hafif ve makul yapı

    Mekanik ve çevresel özellikler:

    Projeler Parametre
    Çalışma sıcaklığı -25 ℃ ~ 40 ℃
    Depolama sıcaklığı -25 ℃ ~ 55 ℃
    Bağıl nem ≤85 (% + 30 ℃)
    Hava basıncı 70Kpa ~ 106kpa
    Renk Siyah


    Boyut:

    model lif miktarı Yükseklik Boyut (EnxBoyxYükseklik)
    raf montajı 12/24/48/96 çekirdek 1U 430 * 354.1 * 44mm

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)