Ana sayfa ÜrünlerFiber optik patch panel

LC SC FC ST Kare Kenarlı Delikli SMF Optik Yama Paneli 1U 12/24/48/96

LC SC FC ST Kare Kenarlı Delikli SMF Optik Yama Paneli 1U 12/24/48/96

    • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96
    • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96
  • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New light
    Sertifika: ROHS ;ISO9001
    Model numarası: 12/24/48 çekirdek ptoch panel

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: USD 68-120 set
    Ambalaj bilgileri: opp torba + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 10000
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlantı noktası: 24/48 SC Renk: Siyah gri
    Malzeme: Specc Uygulama: Veri merkezleri, önceden sonlandırılmış kurulumlar
    Bağdaştırıcı türü: LC / SC / FC / ST ön panel: LC, SC, ST, FC, E2000
    Boyutu: 19 inç Max kapasite: 12 elyaftan 144 elyafa
    arabirim: Toz boyalı Ürün adı: 24 fiber rafa monte MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli
    TEPSİ: 12/24/48/72/96 lif Ağırlık: 6kg

    1U 12/24/48/96 LC SC FC ST kare kenarlı orifis SMF optik patch panel

    Ürün Açıklaması:

    Modül kutu kapsülleme yapısı, kablolama kutularına sıralama, kompakt yapı, yüksek yoğunluklu, uygun kullanım.

    Corning fiber optik patch panel , Fiber optik dağıtım çerçevesi, fiber optik dağıtım Kutusu, ODF, fiber optik İç duvar kutusu, Fiber optik Dış duvar kutusu, Optik Terminal Kutusu (OTB), çoğunlukla iç / dış mekan optik kablolarını, optik yamaları bağlamak için kullanılır kordonlar ve optik pigtailler.

    Corning fiber optik patch panel , Fiber optik dağıtım çerçevesi, fiber optik dağıtım Kutusu, ODF, fiber optik İç duvar kutusu, Fiber optik Dış duvar kutusu, Optik Terminal Kutusu (OTB), çoğunlukla iç / dış mekan optik kablolarını, optik yamaları bağlamak için kullanılır kordonlar ve optik pigtailler.

    12 çekirdekli elyaf, 24 çekirdekli elyaf, 36 çekirdekli elyaf, 48 çekirdekli elyaf, 72 çekirdekli elyaf, 96 çekirdekli elyaf, 144 çekirdekli elyaf uygulamaları için farklı modeller mevcuttur. SC, ST, FC, LC MTRJ, e2000 vb. Dahil olmak üzere farklı adaptör arayüzü ile olabilirler. İlgili elyaf aksesuarları ve pigtailler isteğe bağlıdır.

    Uygulama:

    1. Telekomünikasyon abone döngüsü

    2. Eve fiber (FTTH)

    3. LAN / WAN

    4. CATV

    Özellikleri:

    Optik kablo sonlandırmanın branş bağlantısına kullanılır

    19 '' Standart Yapı, Raf montajı

    Adaptör montajı için kullanılabilir

    Çekmece Yapısı, Çalıştırması Kolay.

    Yer tasarrufu için kompakt tasarım

    Yönetim ve işletme için kolay

    Standart ölçü, hafif ve makul yapı

    Mekanik ve çevresel özellikler:

    Projeler Parametre
    Çalışma sıcaklığı -25 ℃ ~ 40 ℃
    Depolama sıcaklığı -25 ℃ ~ 55 ℃
    Bağıl nem ≤85 (% + 30 ℃)
    Hava basıncı 70Kpa ~ 106kpa
    Renk Siyah


    Boyut:

    model lif miktarı Yükseklik Boyut (EnxBoyxYükseklik)
    raf montajı 12/24/48/96 çekirdek 1U 430 * 354.1 * 44mm

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)