Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik WDM

ABS Kutusu Fiber Optik Kablo, Konnektör FC ST LC SC ile CWDM Mux Demux Modülü

ABS Kutusu Fiber Optik Kablo, Konnektör FC ST LC SC ile CWDM Mux Demux Modülü

    • ABS Box Fiber Optic Cable , CWDM Mux Demux Module With Connector FC ST LC SC
    • ABS Box Fiber Optic Cable , CWDM Mux Demux Module With Connector FC ST LC SC
  • ABS Box Fiber Optic Cable , CWDM Mux Demux Module With Connector FC ST LC SC

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO ,RoSH
    Model numarası: WDM

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 2000 Adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Brand name: New Light Bağlayıcı türü: FC
    OEM / ODM: Kabul edilebilir Garanti: 3 Yıl
    Teslimat Süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü ödeme: T / T, L / C, paypal, batı birliği, para gram
    Ürün adı: ABS kutusu Fiber optik 8 kanal CWDM Mux + Demux Modülü konnektörü ile FC ST LC SC Mod türü: Tek modu

         

                                       ABS kutusu Fiber optik 8 kanal CWDM Mux + Demux Modülü konnektörü ile FC ST LC SC

    ABS kutu CWDM, en yaygın kullanılan paketleme yöntemlerinden biridir. Güçlü bir ABS plastik kabuk korumasına sahiptir, giriş / çıkış kablosu uzunluğu ve konektör tipi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Kurulumu esnektir, rafa monte edilebilir, fiber dağıtım kutusuna vb. Yerleştirilebilir.


    ABS Box CWDM modülü 4 Kanal, 8 Kanal, 12 Kanal, 16 Kanal veya 18 Kanal mevcuttur, Tek veya çift CWDM çoklayıcı ABS kutusunda paketlenebilir, daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

    Özellikler:

    Düşük Ekleme Kaybı

    Yüksek izolasyon

    Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

    Düşük PDL

    Kompakt tasarım

    İyi kanaldan kanala homojenlik

    Geniş Çalışma Dalga Boyu: 1270nm-1610nm (1261nm ~ 1611nm)

    Geniş Çalışma Sıcaklığı: -20 - + 70 ℃

    Uygulamalar:

    CWDM Sistemi

    Ekle / Bırakma

    PON Ağları

    CATV Bağlantıları

    Uyma:

    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    RoHS

    Performans özellikleri

    Parametre 4 Kanal 8 Kanal 18 Kanal
    Mux demux Mux demux Mux demux
    Kanal Dalga Boyu (nm) ~ 1610 1270
    Merkez dalga boyu Doğruluk (nm) 0.5 ±
    Kanal Boşluğu (nm) 20
    Kanal Geçiş Bantı (@ -0.5dB bant genişliği (nm) > 13
    Ekleme Kaybı (dB) ≤1.2 ≤2.5 ≤3.8
    Kanal Tekdüzelik (dB) ≤0.5 ≤1.0 ≤1.5
    Kanal Dalgalanma (dB) 0.3
    Yalıtım (dB) bitişik N / A > 30 N / A > 30 N / A > 30
    Bitişik olmayan N / A > 40 N / A > 40 N / A > 40
    Giriş Kaybı Sıcaklık Duyarlılığı (dB / ° C) <0.005
    Dalga Boyu Sıcaklık Değişimi (nm / ° C) <0.002
    Polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB) <0.1
    Polarizasyon Modu Dağılımı <0.1
    Yönlülük (dB) > 50
    Geri Dönüş Kaybı (dB) > 45
    Maksimum Güç Kullanımı (mW) 300
    Opterasyon Sıcaklığı (° C) -20 ~ 70
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Paket boyutu (mm) L100 x W80 x H10 veya L140xW100xH15

    Yukarıdaki özellikler konektörsüz cihaz içindir.

    Sipariş Bilgileri

    CWDM X XX X XX X X XX
    Kanal
    aralık
    Kanal Sayısı Yapılandırma 1. Kanal Elyaf Türü Lif
    uzunluk
    Giriş / Çıkış Konektörü
    C = cwdm 16 = 16 Kanal M = Mux
    D = Demux
    13 = 1310nm
    ......
    47 = 1470nm
    49 = 1490nm
    ......
    61 = 1610nm
    SS özel =
    1 = Çıplak lif
    2 = 900um
    Gevşek tüp
    3 = 2mm Kablo
    4 = 3mm Kablo
    1 = 1 m
    2 = 2m
    S = Belirli
    0 = Hiç
    1 = FC / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC / APC
    6 = LC / PC
    S = Belirli

    Ambalaj: çanta ve karton kutu

    • Nakliye: Uluslararası Ekspres: Fedex, DHL, UPS, TNT ve EMS veya deniz yoluyla

    tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

    • FedEx Gecede: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürer.
    • DHL: Teslimat 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) alacaktır. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, ürünlerin gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.




    Teslimat ve ödeme


    1. T / T /, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM, L / C.
    2.% 30 depozito peşin,% 70 bakiyesi teslimattan önce ödenir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)