Ana sayfa Ürünlerfiber optik konektörler

İç Dağıtım Patch Kablosu için OEM / ODM 3.0mm Fiber Optik ST Bağlayıcı

İç Dağıtım Patch Kablosu için OEM / ODM 3.0mm Fiber Optik ST Bağlayıcı

    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
    • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord
  • OEM / ODM 3.0mm Fiber Optic ST Connector For Indoor Distribution Patch Cord

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: ST

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 50 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Metal Mod türü: Tek modlu / Çoklu mod
    Bağlayıcı türü: 3.0mm Ekleme kaybı: <0.3dB
    Sertifika: CE, ISO, RoHS Dönüş kaybı: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 dB

     

    OEM / ODM 3.0mm ST kapalı dağıtım yama kablosu için fiber optik konnektörü

    ST konektör, bir tür optik fiber konektördür. 10Base-F için normal kullanımdır.

    Tüm süngeri tutmak için bir süngü bağlantıya ve 2,5 mm uzunluğunda silindirik seramik (ortak) veya polimer halkaya sahiptir.

    ST'nin İngilizce tam adı bazen "Stab & Twist" olarak yazılır, çok canlı bir tanımdır, önce ek, sonra sıkın! "Kart setleri" diline çevrildi

    Dış kılıf yuvarlaktır ve sabitleme yöntemi bir gerdirmedir.


    Özellikler:


    --- Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
    --- Yüksük uç yüzeyi ön kubbeli
    --- Hassas anti-dönüş anahtarı
    --- nikel kaplı pirinç gövde
    --- Telcordia tarzı botlar
    --- Serbest yüzer seramik halka

    Parametre

    ürün adı Kapalı Dağıtım Patch Kablosu için OEM / ODM 3.0mm Fiber Optik ST Bağlayıcı
    mod türü tek modlu / çoklu mod
    kablo çapı 3,0 mm
    ekleme kaybı ≤ 0.3dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.35dB olabilir)
    geri dönüş kaybı ≥60 dB
    dalga boyu 1310/1550
    halka malzemesi Seramik
    Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Doğumdan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

    referans için daha fazla konnektör

    Nasıl sipariş

    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre
    8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)