Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Tek Modlu Fiber Optik Kablo GYFTY FRP Dış Mekan Yeraltı 12 24 48 96 Çekirdek

Tek Modlu Fiber Optik Kablo GYFTY FRP Dış Mekan Yeraltı 12 24 48 96 Çekirdek

    • Single Mode Fiber Optic Cable GYFTY FRP Outdoor Underground 12 24 48 96 Core
    • Single Mode Fiber Optic Cable GYFTY FRP Outdoor Underground 12 24 48 96 Core
    • Single Mode Fiber Optic Cable GYFTY FRP Outdoor Underground 12 24 48 96 Core
  • Single Mode Fiber Optic Cable GYFTY FRP Outdoor Underground 12 24 48 96 Core

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: YOFC / Corning
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: GYFTY

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1000 metre
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 m / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: GYFTY FRP açık yeraltı 12 24 48 96 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Kablo Mod türü: Tek modu
    Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
    Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan sonra 1 yıl
    Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, Western Union,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Çekirdek: 2/4/6/8/12/24/48

    GYFTY FRP açık yeraltı 12 24 48 96 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Kablo

    Not:

    1.Kablolar, tek modlu veya çok modlu fiberlerle temin edilebilir.
    2. Boyutları ve hammadde müşterilerin talebine göre dizayn edilebilir.

    3. Standart Makara Uzunluğu: 3 000m / makara: diğer uzunluklar istek üzerine temin edilebilir.

    G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm
    zayıflama @ 850 nm ≤3.0dB / km ≤3.0dB / km
    (+ 20 ° C) @ 1300nm D1,0 dB / km ≤1.0dB / km
    @ 1310nm ≤0.36dB / km ≤0.4dB / km
    @ 1550 ≤0.22dB / km ≤0.23dB / km
    Bant genişliği @ 850 nm ≥500MHz / km ≥200MHz / km
    (A sınıfı) @ 1300nm ≥1000MHz / km ≥600MHz / km
    Sayısal Açıklık 0.2 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesilmesi ≤1260nm ≤1480nm

    Özellikleri:

    1. Mükemmel mekanik ve sıcaklık

    Kesin fazlalık Fiber uzunluğu ile garanti edilen performans

    2. Elyaflara kritik koruma

    3. aşağıdaki önlemleri almak için alınmış

    kablonun su engelleme performansı .

    - Merkezi güç olarak kullanılan tek çelik tel üye

    - Özel su bloke edici dolgu maddesi Gevşek Tüp

    -% 100 kablo çekirdeği dolgusu

    Buradaki '' Kablo '' olarak adlandırılan tek modlu optik fiber kablo, bu şartnamenin gerekliliklerine uygundur ve genellikle ITU-T Tavsiye G.652'ye uygundur.

    G652, 1310nm dalga boyu için optimize edilmiş, tek modlu NDSF'yi (dağılmayan kaydırılmış elyafı) kapsar.

    Uygulama: Kanal / Hava

    Sıcaklık aralığı:

    Saklama sıcaklığı: -40 ℃ - + 70 ℃

    Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila + 70 ℃

    Teknik parametreler:

    G.652 G.655 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm

    zayıflama

    (+ 20 ° C)

    @ 850 nm ≤3.0 dB / km ≤3.0 dB / km
    @ 1300nm D1,0 dB / km D1,0 dB / km
    @ 1310nm 0,36 dB / km 0,40 dB / km
    @ 1550 .20,22 dB / km ≤0.23dB / km

    Bant Genişliği (Sınıf A)

    @ 850 nm ≥500 MHz · km MH200 MHz · km
    @ 1300nm MH1000 MHz · km MH600 MHz · km
    Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm

    sıcaklık işletmek:

    -20 ℃ ~ 70 ℃

    Şirket görünümü

    paketleme

    avantaj

    sertifika

    gönderi ve ödeme

    Michelle Zhang

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    Mail: sales01@newlightfiber.com

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)