Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Fiber Optik 12 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik FTTH Aqua OM3 İç Dağıtım Kablosu

Fiber Optik 12 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik FTTH Aqua OM3 İç Dağıtım Kablosu

    • Fiber Optic 12 Core Multi Mode Optical Fiber FTTH Aqua OM3 Indoor Distribution Cable
    • Fiber Optic 12 Core Multi Mode Optical Fiber FTTH Aqua OM3 Indoor Distribution Cable
  • Fiber Optic 12 Core Multi Mode Optical Fiber FTTH Aqua OM3 Indoor Distribution Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: YOFC / Corning
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: 12 çekirdekli

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1000 metre
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 m / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: kapalı 12 çekirdekli G.652 fiber optik kablo 2000 M / ROLL Mod türü: Multimode
    Kablo tipi: OM3 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
    Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan sonra 1 yıl
    Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, WESTERN UNION,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Çekirdek: 12 çekirdekli

    FTTH Fiber Optik 12 çekirdek modlu aqua OM3 İç Dağıtım Kablosu

    Özellikler:

    1.900μm sıkı tampon lifi, aramid ipliği, alev geciktirici ceket;

    2. sıkı tampon elyaf Mükemmel sıyırma performansı;

    3. SM fiber ve MM fiber için uygundur (50 andm ve 62.5 μm ).

    Uygulama:

    İç mekan dağıtımına kabul edildi.
    Haberleşme teçhizatı pigtail olarak.
    Servis edilen iletişim ekipmanı için uygundur.
    Zemin bağlantısı için uygundur.

    Özellikleri :

    Yüksek mukavemetli kevlar iplik elemanı.
    Daha sıkı tamponlanmış tasarım.
    Yuvarlak yapı
    Çıkarması kolaydır.

    50/125 | mm 62.5 / 125 | mm G652 G655
    Zayıflatma (+ 20 ° C) @ 850 nm ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km
    @ 1300nm .51,5 dB / km .51,5 dB / km
    @ 1310nm ≤0.45Db / km ≤0.50Db / km
    @ 1550 ≤0.30Db / km ≤0.50Db / km
    Bant genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500Mhz · km ≥200Mhz · km
    @ 1300nm ≥1000Mhz · km ≥600Mhz · km
    Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm

    Sıcaklık döngüsünde α zayıflama (-20 ° C ~ + 85 ° C)

    @ 1300nm ≤0.25dB / km ≤0.25dB / km
    @ 1550

    Uygulamalar:

    Kablo türü ev lifine uygundur.

    sıcaklık işletmek:

    -20 ℃ ~ 70 ℃

    Kablo yapım detayları

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125 OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

    Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

    Şirket görünümü

    Michelle Zhang

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    Mail: sales01@newlightfiber.com

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)