Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablolar

Tek Modlu 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu Düşük Bükme Hassasiyeti Fiber LSZH Malzemesi

Tek Modlu 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu Düşük Bükme Hassasiyeti Fiber LSZH Malzemesi

  • Tek Modlu 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu Düşük Bükme Hassasiyeti Fiber LSZH Malzemesi
  • Tek Modlu 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu Düşük Bükme Hassasiyeti Fiber LSZH Malzemesi
Tek Modlu 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu Düşük Bükme Hassasiyeti Fiber LSZH Malzemesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YOFC / Corning
Sertifika: ISO,RoHS , CE
Model numarası: 2 çekirdekli
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metre
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 50000 m / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: ftth drop cable özel düşük viraj hassasiyeti fiber LSZH malzeme 2 çekirdekli kablo Mod türü: Tek modu
Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
Kablo çapı: 2.0 * 3.4 ± 0.2 Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü
Garanti: Doğumdan sonra 1 yıl Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, WESTERN UNION,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge
Uzunluğu: Özelleştirilebilir Çekirdek: 2 çekirdekli
Vurgulamak:

çift ​​yönlü fiber optik patch kablosu

,

tek yönlü fiber optik kablosu

ftth drop cable özel düşük viraj hassasiyeti fiber LSZH malzeme 2 çekirdekli kablo

Teknik parametreler

Lif sayısı

Kablo çapı

aa

Kablo ağırlığı

kg / km

Gerilme direnci

Uzun / kısa vadeli N

Ezilme direnci

Uzun / kısa vadeli

N / 100 mm

Bükülme yarıçapı

Statik dinamik

aa

1 (2.0 ± 0.2) * (3.0 ± 0.2) 8 30/60 300/1000 15/30
2 (2.0 ± 0.2) * (3.4 ± 0.2) 8.5 30/60 300/1000 15/30
1 (2.0 ± 0.2) * (3.8 ± 0.2) 9 30/60 300/1000 15/30
4 (2.0 ± 0.2) * (4.0 ± 0.2) 10 30/60 300/1000

15/30

Optik fiber birimi merkeze yerleştirilmiştir. İki tarafa iki paralel Fiber Takviyeli Plastik (FRP) yerleştirilmiştir. Ardından kablo siyah veya renkli bir LSZH kılıf ile tamamlanır, ftth kablosu ev projesinde fiberde yaygın olarak kullanılır. .

Özellikleri:

1.Özel Düşük Bükülmeye Duyarlı Fiber, yüksek bant genişliği ve mükemmel iletişim aktarım özelliği sağlar;

2. iki paralel FRP gücü üyeleri elyaf korumak için ezilme direnci iyi performans sağlamak;

3. Basit yapısı, hafifliği ve yüksek uygulanabilirliği;

4.Novel flüt desigh, kolayca şerit ve ekleme, kurulum ve bakım kolaylaştırır;

5. Düşük duman, sıfır halojen ve alev geciktirici kılıf

Ürün Açıklaması

Kablo yapım detayları

Fiber türü Tek mod:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

Çok modlu:
(4) 50/125-OM2
(5) 62.5 / 125 OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4

(8) 50/125-OM5

Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Uzunluk (M)

0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

Şirket görünümü

Michelle Zhang

Cel / WhatsApp: 008615800028772

Mail: sales01@newlightfiber.com

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)