Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP'den 8 x LC'ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP'den 8 x LC'ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua

  • MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP'den 8 x LC'ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua
  • MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP'den 8 x LC'ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua
MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP'den 8 x LC'ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO / MTP - MPO / MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü (sizin miktarına göre)
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 500 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı Tipi: MPO / MTP Malzeme: LSZH
mod tipi: Çoklu mod Çekirdek Türü: 12 Çekirdek
Kablo rengi: su uzunluk: ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir
sertifika: CE, ISO, RoHS Teslimat süresi: Mevduat aldıktan sonra 2-7 iş günü
Üretim yeteneği: 500 adet / gün Ödeme koşulu: T / T,% 30 depozito peşin
Vurgulamak:

mpo kablosu için mpo

,

mpo fanout kablosu

 

 

Ürün Açıklaması

 

MPO / MTP Fanout Bağlantı Kablosu, MPO / MTP - 8 x LC (4 Dubleks) OM3 Breakout Fiber Optik Kablo - Mavi

 

  • Bu 5 metre (16,5 ft) yüksek kaliteli MPO - 8x LC (4 Çift Yönlü) Fanout / Breakout Kablosu, MPO Konektörü Dişi PIN olmadan.
  • MMF (50 / 125um), OM3 10G standardı, LSZH -8 Çekirdek Fiber
  • Yüksek ısı kaynaklarına maruz kaldığında sınırlı duman yayan ve halojen içermeyen bileşiklerle ceketli (Düşük duman-sıfır-halojen Sınıfı).
  • Ekleme kaybı: 35dB, Ekleme-çekme testi: 500 kat <0,5 dB.
  • QSFP + Alıcı-Vericiler Bağlantısı için, OEM veya Özel için bizimle iletişime geçin.

 

 

Teknik parametre

 

Öğe Teknik parametreler
Bağlayıcı MPO (F veya M) MPO (F veya M)
Çalışma Sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
Ekleme Kaybı

SM: ≤ 0,75dB (standart değer), ≤0,35dB (tipik değer);

MM: ≤ 0,50dB (standart değer), ≤0,35dB (tipik değer);

Geri dönüş kaybı SM: ≥60dB;MM: ≥35dB
MPO uç türü Erkek: kılavuz pimli;Kadın: kılavuz pimsiz
Fiber sayımı 8,12 ve 24 MT fiber
Diğer ucun konektör tipi MPO-dişi, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çok modlu (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Paket fiber optik kablo

 

 

 

 

Doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için üç polarite yöntemi Tip A, Tip B ve Tip C kullanılır.

 

 

Düz Geçişli MPO Gövde Kablosu yazın:
Key-Up to Key-Down Adaptörleri, 1 x A'dan B'ye Dubleks Yama Kablosu ve 1 x A'dan A'ya Dubleks Yama Kablosu.

 

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 0

 

 

 

B Tipi Çapraz MPO Gövde Kablosu:
Key-Up - Key-Up Adaptörleri ve 2 x A - A Dubleks Bağlantı Kablosu.

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 1

 

 

 

C Tipi Çapraz Çifti MPO Gövde Kablosu:
Key-Up - Key-Down Adaptörleri ve 2 x A - A Dubleks Bağlantı Kablosu.

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 2

 

 

 

Sıcaklığı kullanma

 

-40 ° ~ + 80 °

 

 

Uygulama :

 

Test ekipmanları
FTTX + LAN
Optik fiber CATV
Optik iletişim sistemi
Telekomünikasyon

 

 

 

Pakcing:

 

OPP torbası ve karton kutu ile dışarıda paketleyeceğiz.Malları korumak amacıyla teslimat sırasında zarar görmez.

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 3

 

 

 

Teslimat:

 

Hava ve deniz yoluyla teslim edebiliriz.miktarınıza ve gereksinimlerinize göre.

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 4

 

 

Ödeme :

 

Ödeme süresi: T / T, L / C, PAYPAL / BATI BİRLİĞİ / MONEYGRAM.% 30 depozito peşin.bakiye teslimattan önce ödenmiştir.

 

Fiyat terimi: EXW, FOB, CIF, CFR.KAPI KAPIYA

 

MPO / MTP Fanout Patch Kablo, MPO / MTP&#39;den 8 x LC&#39;ye (4 Çift Taraflı) OM3 Koparma Fiber Optik Kablo - Aqua 5

 

 

Daha fazla ürün :

 

Optik yama kablosu, helezon, adaptör, zayıflatıcı, dağıtım kutusu, Hızlı Montaj konektörü vb. Var.Daha fazla ürün veya kataloğa ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)