Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

850nm Dalgaboyu SFP Fiber Alıcı-Vericisi RJ45 Dişi Konnektör 1.25 Gb / S

850nm Dalgaboyu SFP Fiber Alıcı-Vericisi RJ45 Dişi Konnektör 1.25 Gb / S

    • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S
    • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S
  • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: NEW LIGHT
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: OLSP851XL-C (I) 'DS3

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + plastik kutu + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına bağlıdır)
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: Ay başına 20000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Hız: 10/100/1000M veri hızı: 40 "
    Sertifika: CE, ISO, RoHS TUV, EMC Dalga boyu: 850nm
    Uygulama: 10.3125G'de 10G Base-SR / SW Ürünler: UF - RJ45 - 1G Fiber Optik Transceiver Modülü - Mini - GBIC - 1000Base - T SFP Modülü
    mesafe: 100m Çalışma durumu sıcaklığı:: Ticari: 0 ~ 70 ° C

    UF - RJ45 - 1G Fiber Optik Transceiver Modülü - Mini - GBIC - 1000Base - T SFP Modülü

    • Veri Hızı: 1.25 Gb / s, Konektör: RJ45 Kadın, Mesafe: 100m (330 Feet).
    • UYUMLU -% 100 Ubiquiti EdgeSwitch / EdgeRouter için uyumludur (ES-16-150W, ES-24-250W, ES-24-500W, ES-48-500W, ES-24-LITE, ER-X-SFP, ERPro-8 ve dahası).
    • BAĞLANTI - RJ45 takılabilir alıcı-verici modülü, çift yönlü iletişim için bir Kategori 5 ekransız, bükülmüş çift bakır kablo ile entegre edilmiş yüksek performanslı bir çift yönlü veri bağlantısıdır. Cat5e kablosu kullanıldığında 100 metreye kadar bağlantılar mümkündür.
    • MONTAJI KOLAY - Bu, çalışırken değiştirilebilir ve Çoklu Kaynak Sözleşmesi (MSA) uyumludur, 1000Base-T alıcı-verici, Ubiquiti'nin cihazına doğrudan bağlanabilmekte, ana şebeke ağını kapatmaya gerek kalmamaktadır. Bu özellik hareketleri, eklentileri ve değişimleri hızlı ve ağrısız hale getirir.
    • MÜŞTERİ HİZMETİ - 3 yıl Garanti, Ücretsiz Yaşam Boyu Teknoloji Desteği. Herhangi bir teknik veya sipariş sorunu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ayrıca, tarafsız ve dürüst önerinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

    Ürün Detayları

    Özellikler:


    Ubiquiti EdgeSwitch / EdgeRouter alıcı-verici için uyumlu
    Kategori 5e bakır tel, RJ-45 konektörü için 1000BASE-T SFP alıcı modülü

    Veri hızı 1.25Gb / sn
    ulaşmak 100m
    Fiber türü CAT5e
    DDM / DOM Yok hayır
    Sıcaklık. Aralığı (° C) 0 ~ 70

    Uygulama:


    Ubiquiti EdgeRouter:
    ER-X-SFP
    ERPro-8
    Ubiquiti EdgeSwitch:
    ES-16-150W
    ES-24-250W
    ES-24-500W
    ES-48-500W
    ES-24-LITE
    ES-48-LITE
    ES-12F
    ES-8-150W

    Kalite kontrol


    Tüm modüller MSA standardıyla tamamen uyumludur.
    Tüm modüller ayrıca elektronik ürünler için en önemli standartları ve normları karşılar.
    Üretim sürecinin öncesinde, sırasında ve sonrasında ürün kalitesinin sürekli kontrolü en önceliklidir.


    Optik Vericiler için Test Prosedürleri


    Çevre odasından önce lazer ve fotodiyot testi
    48 saat çevre odası güvenilir örnek testi
    Çevre odacığından sonra lazer ve fotodiyot testi
    Uyumluluk ve uygulama testi
    Final testi: Gerçek fiber üzerinde transfer




    şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

    Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geribildirim ile ürünler!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!




    Paketleme detayları:

    10 adet / anti-statik kutu, 40 adet / anti-statik kutu.

    Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

    • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
    • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.


    hizmetlerimiz

    • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
    • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
    • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).



    Ödeme

    • Ambalaj: çanta ve karton kutu
    • Nakliye: Uluslararası Express: Fedex, DHL, UPS, TNT ve EMS, veya deniz yoluyla .. varsa başka bir

    Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

    • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
    • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.

    1. T / T, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM, L / C.
    2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.




    hizmetlerimiz

    • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
    • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
    • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).


    Daha fazla ürün

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)